Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 98/36 "Шарбақты ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 131/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3809 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы № 192/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.02.2015 № 192/54 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 98/36 "Шарбақты ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3660 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің № 3, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Трибуна" газетінің № 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2398531" сандары "2557936" сандарымен ауыстырылсын;
"401486" сандары "404466" сандарымен ауыстырылсын;
"7634" сандары "5830" сандарымен ауыстырылсын;
"1885" сандары "709" сандарымен ауыстырылсын;
"1987526" сандары "2146931" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2425465" сандары "2597163" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "(-) 28852" сандары "(-) 68079" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада: "28852" сандары "68079" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта: "197022" сандары "252612" сандарымен ауыстырылсын;
3–1 тармақта:
"33651" сандары "46498" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"90968 мың теңге – мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05 мая 2014 года № 131/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2014 года № 3809. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года № 192/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.02.2015 № 192/54.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3660, опубликованное 16 января 2014 года в районной газете "Маралды" № 3, 16 января 2014 года в районной газете "Трибуна" № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2398531" заменить цифрами "2557936";
цифры "401486" заменить цифрами "404466";
цифры "7634" заменить цифрами "5830";
цифры "1885" заменить цифрами "709";
цифры "1987526" заменить цифрами "2146931";
в подпункте 2) цифры "2425465" заменить цифрами "2597163";
в подпункте 5) цифры "(-) 28852" заменить цифрами "(-) 68079";
в подпункте 6) цифры "28852" заменить цифрами "68079";
в пункте 3 цифры "197022" заменить цифрами "252612";
в пункте 3–1:
цифры "33651" заменить цифрами "46498";
дополнить абзацем следующего содержания:
"90968 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.