Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы «Шарбақты ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 98/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 138/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 тамызда № 3939 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы № 192/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.02.2015 № 192/54 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 98/36 «Шарбақты ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3660 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы ауданның «Маралды» газетінің № 3, 2014 жылғы 16 қаңтардағы «Трибуна» газетінің № 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«2557936» сандары «2564524» деген сандармен ауыстырылсын;
«5830» сандары «5992» деген сандармен ауыстырылсын;
«709» сандары «7135» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «2597163» сандары «2604518» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада: «(-) 68079» сандары «(-) 68846» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада: «68079» сандары «68846» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Щербактинского района от 05 августа 2014 года № 138/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2014 года № 3939. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года № 192/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.02.2015 № 192/54.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 98/36 «О бюджете Щербактинского района на 2014 – 2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3660, опубликованное 16 января 2014 года в районной газете «Маралды» № 3, 16 января 2014 года в районной газете «Трибуна» № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2557936» заменить цифрами «2564524»;
цифры «5830» заменить цифрами «5992»;
цифры «709» заменить цифрами «7135»;
в подпункте 2) цифры «2597163» заменить цифрами «2604518»;
в подпункте 5) цифры «(-) 68079» заменить цифрами «(-) 68846»;
в подпункте 6) цифры «68079» заменить цифрами «68846»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

12270
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу–әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16909
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс –шаралар мен конкурстар өткізу
1675
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп–ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9139
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12586
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1300
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1300
05
Денсаулық сақтау
165
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
165
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
165
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
165
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
103067
2
Әлеуметтік көмек
83825
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9932
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9932
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73893
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12837
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44104
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
489
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2400
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7063
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19242
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19242
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18245
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
758

12270
005
Приобретение и доставка учебников, учебно–методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16909
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1675
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка–сироты (детей–сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9139
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12586
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1300
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1300
05
Здравоохранение
165
9
Прочие услуги в области здравоохранения
165
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
165
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
103067
2
Социальная помощь
83825
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9932
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9932
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73893
002
Программа занятости
12837
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5000
005
Государственная адресная социальная помощь
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44104
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
489
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2400
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7063
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19242
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18245
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
758