V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХIІІ сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІV сессиясының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 201 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 наурызда N 1025 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 108 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы XXIІІ сессиясының "Алматы қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1018 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 5-6 санында және 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 5-6 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасында:
"364 199 111" сандары "364 199 201,9" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдерге" деген жолда "248 695 096" сандары "248 695 186,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"355 560 321" сандары "370 580 014,8" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолда "5 818 678" сандары "6 285 655" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "5 818 678" сандары "6 535 655" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет дефициті - -12 644 579,9 мың теңге";
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет дефицитін қаржыландыру 12 644 579,9 мың теңге";
6-тармақтағы "3 091 034" сандары "3 557 729" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "4 257 391" сандары "4 306 609" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 018 861" сандары "13 154 261" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "61 856 014" сандары "65 413 285,5" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "42 554 377" сандары "42 790 147,8" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "37 003 991" сандары "39 459 873,6" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "23 600 313" сандары "24 132 690" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "13 557 984" сандары "15 620 707,8" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "4 665 322" сандары "5 213 814" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы"
Решение ХХIV сессии маслихата города Алматы V созыва от 18 февраля 2014 года N 201. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 марта 2014 года за N 1025. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1018, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 5-6 и 11 января 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 5-6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "364 199 111" заменить цифрами "364 199 201,9";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "248 695 096" заменить цифрами "248 695 186,9";
в подпункте 2):
цифры "355 560 321" заменить цифрами "370 580 014,8";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "5 818 678" заменить цифрами "6 285 655";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "5 818 678" заменить цифрами "6 535 655";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета - - 12 644 579,9 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета – 12 644 579,9 тысяч тенге";
в пункте 6 цифры "3 091 034" заменить цифрами "3 557 729";
в пункте 7 цифры "4 257 391" заменить цифрами "4 306 609";
в пункте 8 цифры "13 018 861" заменить цифрами "13 154 261";
в пункте 9 цифры "61 856 014" заменить цифрами "65 413 285,5";
в пункте 10 цифры "42 554 377" заменить цифрами "42 790 147,8";
в пункте 12 цифры "37 003 991" заменить цифрами "39 459 873,6";
в пункте 13 цифры "23 600 313" заменить цифрами "24 132 690";
в пункте 14 цифры "13 557 984" заменить цифрами "15 620 707,8";
в пункте 15 цифры "4 665 322" заменить цифрами "5 213 814";

16-тармақтағы "5 008 984" сандары "5 211 247" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "52 943 679" сандары "56 887 649,7" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "19 077 216" сандары "19 984 320" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXIV сессиясының төрағасы
Қ. Шалабаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXIV сессиясының

в пункте 16 цифры "5 008 984" заменить цифрами "5 211 247";
в пункте 17 цифры "52 943 679" заменить цифрами "56 887 649,7";
в пункте 18 цифры "19 077 216" заменить цифрами "19 984 320".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель XXIV сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
К. Шалабаев
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению XXIV-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва

396 000,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
194 956,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
194 956,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
6 784 099,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
17 596,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 766 503,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
4 859 764,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 295,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
217 558,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 484 024,0
009
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
334 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 646,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
89 855,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
108 087,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
209 613,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 297 686,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
9 555 706,5
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
2 615 086,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 940 620,1
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
31 325,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 820,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
505,0
05
Денсаулық сақтау
42 790 147,8
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
700 184,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі

396 000,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
194 956,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
194 956,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
6 784 099,0
018
Организация профессионального обучения
17 596,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 766 503,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 859 764,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
116 295,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
217 558,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 484 024,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
334 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 646,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
89 855,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
108 087,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
209 613,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 297 686,0
373
Управление строительства города республиканского значения
9 555 706,5
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
2 615 086,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 940 620,1
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
31 325,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
30 820,0
003
Капитальные расходы государственных органов
505,0
05
Здравоохранение
42 790 147,8
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
700 184,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

700 184,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
894 172,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
427 000,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
266 488,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
199 659,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 025,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
13 457 262,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға
6 285 411,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
227 577,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
601 834,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
579 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
729 214,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 441 158,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
649 762,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
116 929,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 825 619,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
15 645 931,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 571 544,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
613 781,0
039
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
12 867 580,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
593 026,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 557 498,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

700 184,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
894 172,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
427 000,0
006
Услуги по охране материнства и детства
266 488,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
199 659,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 025,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
13 457 262,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 285 411,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
227 577,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
601 834,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
579 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
729 214,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 441 158,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
649 762,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
116 929,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 825 619,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
15 645 931,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 571 544,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
613 781,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения города республиканского значения, столицы амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 867 580,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
593 026,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 557 498,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

4 533 258,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 240,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 899 005,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 851,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
230 932,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 864,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
58 105,0
023
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
110 000,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
9 019,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
3 394 234,5
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 636 095,3
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
486 155,0
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 955 553,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 194 387,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 206 517,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 783 918,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 552,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
829 926,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
187 864,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
328 576,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
896 556,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
841 575,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54 981,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
45 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
45 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
226 268,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
226 268,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 416 186,0

4 533 258,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
24 240,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 899 005,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 851,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
230 932,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 864,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
58 105,0
023
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
110 000,0
030
Капитальные расходы государственного органа
9 019,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 394 234,5
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 636 095,3
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
486 155,0
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 955 553,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 194 387,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 206 517,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 783 918,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
437 552,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
829 926,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
187 864,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
328 576,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
896 556,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
841 575,0
037
Социальная реабилитация
54 981,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
45 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
45 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
226 268,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
226 268,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 416 186,0

003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
278 650,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 200,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 625,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
3 915 869,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
378 455,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 878,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
430 101,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
142 732,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
145 676,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
766 101,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
393 990,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
31 806,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
99 129,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 743,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
204 140,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29 293,0
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
72 488,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
63 800,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 723,0
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 965,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
39 459 873,6
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
843 169,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
843 169,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 786 057,6
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 772 932,6
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
20 130 382,9
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

003
Программа занятости
278 650,0
006
Государственная адресная социальная помощь
27 200,0
007
Оказание жилищной помощи
77 625,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3 915 869,0
009
Социальная поддержка инвалидов
378 455,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
19 878,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
430 101,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
142 732,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
145 676,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
766 101,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
393 990,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
31 806,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
99 129,0
026
Капитальные расходы государственного органа
7 743,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
204 140,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 293,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
72 488,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 800,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 723,0
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 965,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
39 459 873,6
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
843 169,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
843 169,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 786 057,6
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 772 932,6
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
20 130 382,9
012
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

180 000,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
382 742,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
382 742,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
15 620 707,8
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 620 707,8
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
14 168 278,6
029
Газ көлігі жүйесін дамыту
1 452 429,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 213 814,0
389
Алматы қаласы кәсіпкерлік, индустриалдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
124 200,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 407,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
118 182,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
973,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
336 452,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
336 452,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 670 055,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 799,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 085 285,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 402 270,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
102 135,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 566,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
69 253,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 019,0
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 234,0
389
Алматы қаласы кәсіпкерлік, индустриалдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
13 854,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13 854,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5 211 247,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 122 992,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

180 000,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
382 742,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
382 742,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
15 620 707,8
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
15 620 707,8
012
Развитие теплоэнергетической системы
14 168 278,6
029
Развитие газотранспортной системы
1 452 429,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 213 814,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
124 200,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 407,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
118 182,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
973,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
336 452,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
336 452,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
4 670 055,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
76 799,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
2 085 285,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 402 270,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
102 135,0
012
Капитальные расходы государственного органа
3 566,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
69 253,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
68 019,0
008
Капитальные расходы государственного органа
1 234,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
13 854,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
13 854,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 211 247,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 122 992,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне