Алматы қаласында мал шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы N 2/343 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 маусымда N 1059 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 акпандағы № 1/48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 10.02.2016 № 1/48 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы», 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 «Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» қаулысын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мал шаруашылығы саласында мемлекеттік қызметтер көрсетудің регламенттері бекітілсін:
1) «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау»;
2) «Мал шаруашылығының өнімділігін және оның өнімінің сапасын арттыруды субсидиялау».
2. Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                      А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 12 мамырдағы N 2/343
қаулысымен бекітілген
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 «Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» (бұдан әрі - Стандарт) қаулысына сәйкес Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы әзірлеген.
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Алматы қаласының әкімдігі Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 85 мекенжайындағы «Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетеді.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере животноводства, оказываемых в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 12 мая 2014 года N 2/343. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 июня 2014 года за N 1059. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 10 февраля 2016 года № 1/48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 10.02.2016 № 1/48.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и руководствуясь  постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты оказания государственных услуг в области животноводства:
1) «Субсидирование развития племенного животноводства»;
2) «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства».
2. Управлению предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы              А. Есимов
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 12 мая 2014 года № 2/343
Регламент
государственной услуги
«Субсидирование развития племенного животноводства» 1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги «Субсидирование развития племенного животноводства» разработан Управлением сельского хозяйства города Алматы в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства» (далее - Стандарт).
Государственная услуга - «Субсидирование развития племенного животноводства» (далее - государственная услуга) оказывается акиматом города Алматы через коммунальное государственное учреждение «Управление сельского хозяйства города Алматы» (далее - услугодатель) по адресу: город Алматы, улица Карасай батыра, 85.

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы қаласы әкімдігінің  13.04.2015 N 2/231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
4. Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады. Көрсетілетін қызметті алушыдан қабылданатын өтінім және құжаттар топтамасы мемлекеттік немесе орыс тілдерінде ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі кейіннен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару не бас тарту туралы дәлелді жауап беру үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекеттерінің
тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастау үшін негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің Стандарттың 9 тармағында көзделген көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді және қажетті құжаттарды мемлекеттік немесе орыс тілдерінде алуы болып табылады.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің өтінімді және құжаттар топтамасын қабылдауы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің басшысы ұсынған өтінім мен құжаттардың толықтығын қарауы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімі маманының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдеуі;
4) көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
Көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын тапсырған кезінен бастап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алған кезіне дейін:
құнын ішінара арзандату және шығындарды ішінара өтеу үшін, көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алған кезге дейін – 29 (жиырма тоғыз) жұмыс күнінен артық емес;
республикалық асыл тұқымдық орталыққа, қостанай жылқы тұқымдары бойынша асыл тұқымдық зауытына, етті құс өсіру бойынша асыл тұқымдық репродукторға шығындарын толық өтеу үшін көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алған кезге дейін – 5 (бес) жұмыс күнінен артық емес.
Қажетті құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан артық емес.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минуттан артық емес.

Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Алматы от 13.04.2015 № 2/231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).
4. Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя. Заявка и пакет документов от услугополучателя предоставляется на государственном или русском языках.
5. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей либо мотивированный ответ об отказе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявки и необходимых документов от услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
7. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием заявки и пакета документов сотрудником канцелярии услугодателя;
2) рассмотрение заявки и полноты предоставленных документов руководителем отдела ветеринарии услугодателя;
3) оформление результата оказания государственной услуги сотрудником отдела ветеринарии услугодателя;
4) выдача результата  оказания государственной услуги услугополучателю.
8. Сроки оказания государственной услуги:
С момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги:
на частичное удешевление стоимости и частичное возмещение затрат, с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги - не более 29 (двадцати девяти) рабочих дней;
полное возмещение затрат республиканскому племенному центру, племенному заводу по костанайской породе лошадей, племенному репродуктору по мясному птицеводству с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги - не более 5 (пяти) рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания для сдачи необходимых документов - не более 30 (тридцати) минут.
Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя - не более 15 (пятнадцать) минут.

Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз көрсетіледі;
9. Негіздемелер пайда болған кезден бастап 1 жылдан артық емес уақыт өткен өтінімдер қарауға қабылданады.
10. Растайтын құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен салыстырып тексергеннен кейін Көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады.
11. Көрсетілетін қызметті алушылар түзетілген немесе толықтырылған өтінімді қайта енгізе алады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті алушыға не уәкілетті өкілге көрсетілетін қызметті алушының нотариалды куәландырылған сенімхатын ұсынған кезде көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының тәртібін сипаттау
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің қызметкері.
14. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімдердің (іс-әрекеттердің) дәйектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінім мен құжаттар топтамасын қабылдағаннан кейін журналға тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді, мерзіміне сәйкес бақылау қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұрыштамаға сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтінімін көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің басшысына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің басшысы ұсынылған құжаттар топтамасының Стандарттың 9 тармағына сәйкестігін тексереді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін не мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тартуды ресімдейді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің қаржы бөлімінің қызметкері кейіннен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсынады.

Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, за исключением  выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. На рассмотрение принимаются заявки, по которым с момента возникновения оснований прошло не более 1 года.
10. Оригиналы подтверждающих документов после сверки с копиями возвращаются Услугополучателю.
11. Услугополучатели могут повторно вносить исправленную или дополненную заявку.
12. Государственная услуга предоставляется услугополучателю  либо уполномоченному представителю при предоставлении нотариально удостоверенной доверенности услугополучателя.
3. Описание порядка взаимодействия  структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
13. Перечень структурных подразделений услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководитель услугодателя;
руководитель отдела ветеринарии услугодателя;
сотрудник отдела ветеринарии услугодателя;
сотрудник финансового отдела услугодателя.
14. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя:
1) сотрудник канцелярии услугодателя, после приема заявки и пакета документов, проводит регистрацию в журнале, выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку, ставит на контроль согласно сроку и передает на рассмотрение руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя согласно резолюции отписывает заявку услугополучателя руководителю отдела ветеринарии услугодателя;
3) руководитель отдела ветеринарии услугодателя проверяет представленный пакет документов на соответствие пункту 9 Стандарта;
4) сотрудник отдела ветеринарии услугодателя оформляет результат оказания государственной услуги либо мотивированный отказ на оказание государственной услуги;
5) сотрудник финансового отдела услугодателя передает на подпись руководителю услугодателя результат оказания государственной услуги;
6) сотрудник  финансового отдела услугодателя предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.

15. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімдердің (іс-әрекеттердің) дәйектілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес кестеде берілген.
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды
субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1 қосымша
Құнды ішінара арзандатудың және шығындарды
ішінара өтеудің әкімшілік іс-әрекеттері (рәсімдері)
дәйектілігінің және өзара іс-қимылының сипаттамасы
Ескерту. Кестенің 3 және 4 бағандарына  өзгерістер енгізіледі -   Алматы қаласының әкімдігінің  13.04.2015 N 2/231 қаулысымен  (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды
субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Республикалық асыл тұқымдық орталыққа,
қостанай жылқы тұқымдары бойынша асыл тұқымдық
зауытына, етті құс өсіру бойынша асыл тұқымдық репродукторға
шығындарын толық өтеудің әкімшілік іс- әрекеттері (рәсімдері)
дәйектілігінің және өзара іс- қимылының сипаттамасы
Ескерту. Кестенің 3 және 4 бағандарына  өзгерістер енгізіледі -   Алматы қаласының әкімдігінің  13.04.2015 N 2/231 қаулысымен  (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 12 мамырдағы N 2/343
қаулысымен бекітілген
«Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 «Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» (бұдан әрі - Стандарт) қаулысына сәйкес Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы әзірлеген.
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Алматы қаласының әкімдігі Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 85 мекенжайындағы «Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі арқылы көрсетеді.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы қаласы әкімдігінің  13.04.2015 N 2/231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
4. Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады. Көрсетілетін қызметті алушыдан қабылданатын өтінім және құжаттар топтамасы мемлекеттік немесе орыс тілдерінде ұсынылады.

15. Описание последовательности процедур (действий) между  структурными подразделениями (работниками) услугодателя в таблице, согласно приложений 1 и 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Субсидирование развития
племенного животноводства»
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур)
на частичное удешевление стоимости и
частичное возмещение затрат
Сноска.В таблице в графах 3, 4 внесены изменения - постановлением акимата города Алматы от 13.04.2015 № 2/231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Субсидирование развития
племенного животноводства»
Описание последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур) на полное
возмещение затрат республиканскому племенному
центру, племенному заводу по костанайской породе
лошадей, племенному репродуктору по мясному птицеводству
Сноска.В таблице в графах 3, 4 внесены изменения - постановлением акимата города Алматы от 13.04.2015 № 2/231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата города Алматы
от 12 мая 2014 года № 2/343
Регламент
государственной услуги
«Субсидирование повышения продуктивности и
качества продукции животноводства» 1. Общие положения
1.  Настоящий Регламент государственной услуги «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства» разработан Управлением сельского хозяйства города Алматы в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства» (далее - Стандарт).
Государственная услуга - «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства» (далее - государственная услуга) оказывается акиматом города Алматы через коммунальное государственное учреждение «Управление сельского хозяйства города Алматы» (далее - услугодатель) по адресу: город Алматы, улица Карасай батыра, 85.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Алматы от 13.04.2015 № 2/231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее - услугополучатель).
4. Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя. Заявка и пакет документов от услугополучателя предоставляется на государственном или русском языках.

5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі кейінен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару не бас тарту туралы дәлелді жауап беру үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-әрекеттерінің тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастау үшін негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің Стандарттың 9 тармағында көзделген көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді және қажетті құжаттарды мемлекеттік немесе орыс тілдерінде алуы болып табылады.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-әрекеттер):
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің өтінімді және құжаттар топтамасын қабылдауы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімінің басшысы ұсынған өтінім мен құжаттардың толықтығын қарауы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің ветеринария бөлімі маманының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдеуі;
4) көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
Көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын тапсырған кезінен бастап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алған кезіне дейін:
құнын ішінара арзандату және шығындарды ішінара өтеу үшін, көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алған кезге дейін – 29 (жиырма тоғыз) жұмыс күнінен артық емес;
республикалық асыл тұқымдық орталыққа, қостанай жылқы тұқымдары бойынша асыл тұқымдық зауытына, етті құс өсіру бойынша асыл тұқымдық репродукторға шығындарын толық өтеу үшін көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алған кезге дейін – 5 (бес) жұмыс күнінен артық емес.
Қажетті құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан артық емес.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минуттан артық емес.
Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз көрсетіледі;
9. Негіздемелер пайда болған кезден бастап 3 (үш) айдан артық емес уақыт өткен өтінімдер қарауға қабылданады.

5. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей либо мотивированный ответ об отказе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявки и необходимых документов от услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
7. Процедуры (действия), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
1) прием заявки и пакета документов сотрудником канцелярии услугодателя;
2) рассмотрение заявки и полноты предоставленных документов руководителем отдела ветеринарии услугодателя;
3) оформление результата оказания государственной услуги сотрудником отдела ветеринарии услугодателя;
4) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
8. Сроки оказания государственной услуги:
С момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги:
на частичное удешевление стоимости и частичное возмещение затрат, с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги - не более 29 (двадцати девяти) рабочих дней;
полное возмещение затрат республиканскому племенному центру, племенному заводу по костанайской породе лошадей, племенному репродуктору по мясному птицеводству с момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги - не более 5 (пяти) рабочих дней;
Максимально допустимое время ожидания для сдачи необходимых документов - не более  30 (тридцати) минут.
Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 15 (пятнадцати) минут.
Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. На рассмотрение принимаются заявки, по которым с момента возникновения оснований прошло не более 3 (трех) месяцев.