2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі N 3/511 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде N 1073 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" туралы № 198 бұйрығының 3 бөліміне сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес 2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын Алматы қаласы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "1" шілдедегі
№ 3/511 қаулысына
1 қосымша
2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік
білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
(жергілікті бюджет)
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "1" шілдедегі
№ 3/511 қаулысына
2 қосымша
2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді
мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(республикалық бюджет)
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
Біліктілігі
Оқушы саны
11 сынып негізінде
(оқу тілі)
1
"№ 1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық педагогтік колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013 - Мектепке дейінгі балалар мекемесінің тәрбиешісі
25
25 (қазақша)
0105000 – Бастауыш білім беру
0105013 - Бастауыш білім беру мұғалімі
25
25 (қазақша)
0111000 - Негізгі орта білім
0111023 - Орыс тілінің мұғалімі
25
25 (қазақша)
0111083 - Шетел тілінің мұғалімі
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
100
100 (қазақша)
2
"Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 – Электр станциялары мен кішігірім станциялардың электр жабдықтары (түрлері бойынша)
0901043 - Техник-электрик
50
50 (қазақша)
Жиынтығы:
50
50( қазақша)
3
"Алматы мемлекеттік бизнес колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518033 - Шаруашылық қызметті талдау және бухгалтерлік есеп бойынша экономист
50
50( қазақша)
Жиынтығы:
50
50 (қазақша)
4
"Алматы мемлекеттік сервис және технология колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211093 - Техник-технолог
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
25
25 (қазақша)
5
"Алматы сән және дизайн колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 -Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211062 - Тігінші
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
50
25( қазақша)
25 (орысша)
6
"Алматы полиграфия колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1227000 - Полиграфия өндірісі
1227072 - Электрондық теру және беттеу операторы
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
1227032 - Жазық баспа баспагері
25
25 (қазақша)
1227022 - Түптеуші
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
100
75 (қазақша)
25 (орысша)
7
"Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 (орысша)
1114000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
25
25 (орысша)
Жиынтығы:
50
50 (орысша)
8
"Алматы технология және флористика колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211072 - Модельер-пішуші
25
25 (қазақша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
50
50 (қазақша)
9
"Алматы телекоммуникация және машина жасау колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1307000 -Электр байланысы жүйелерінің құрылғылары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану
1307032 - Байланыс монтаждаушы-
кабельші
25
25 (қазақша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс
1306032 - Байланыс операторы
25
25 (қазақша)
1114000 - Дәнекерлеу ісі
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
25
25 (орысша)
Жиынтығы:
75
50 (қазақша)
25 (орысша)
10
"Алматы электромеханика колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 (орысша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы мемлекеттік колледждер бойынша:
600
450 (қазақша)
150 (орысша)
11
"Алматы технико-экономикалық қатынас жолдары колледжі" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1108000 – Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (салалар бойынша)
1108213 - Электромеханик
25
25 (қазақша)
1203000 – Темір жол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару
1203053 - Техник
25
25 (қазақша)
1303000 - Темір жол көлігіндегі қозғалысты автоматика, телемеханиканы және басқару
1303043 - Электромеханик
25
25 (қазақша)
1409000 – Теміржол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
1409053 – Техник-
құрылысшы
25
25 (қазақша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304043 – Техник-
бағдарламашы
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014 - 2015 учебный год
Постановление акимата города Алматы от 1 июля 2014 года № 3/511. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 25 июля 2014 года за № 1073. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", разделом 3 приказа Министерства образования и науки Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 198 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения высших учебных заведений" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014 – 2015 учебный год, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Приложение 1
к постановлению
Акимата города Алматы
от 1 июля 2014 года № 3/511
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным
образованием на 2014-2015 учебный год
(местный бюджет)
Приложение 2 к постановлению
Акимата города Алматы
от 1 июля 2014 года № 3/511
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным образованием
на 2014-2015 учебный год
(республиканский бюджет)
Наименование
учебного заведения
Код и название
специальностей
Квалификация
всего
уча-
щихся
на базе 11
классов (язык
обучения)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный казахский гуманитарно- педагогический колледж № 1"
0101000 - Дошкольное воспитание и обучение
0101013 - Воспитатель дошкольных организаций
25
25 (казахский)
0105000 - Начальное образование
0105013 - Учитель начального образования
25
25 (казахский)
0111000 - Основное среднее образование
0111023 - Учитель русского языка
25
25 (казахский)
0111083 - Учитель иностранного языка
25
25 (казахский)
Итого:
100
100 (казахский)
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий"
0901000 - Электрооборудование электро станций и сетей (по видам)
0901043 - Техник-электрик
50
50 (казахский)
Итого:
50
50 (казахский)
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный бизнес колледж"
0518000 - Учет и аудит (по отраслям)
0518033 - Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
50
50 (казахский)
Итого:
50
50 (казахский)
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж сервиса и технологий"
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1211093 - Техник-технолог
25
25 (казахский)
Итого:
25
25 (казахский)
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж моды и дизайна"
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1211062 - Портной
50
25 (казахский) 25(русский)
Итого:
50
25(русский)
25 (казахский)
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж полиграфии"
1227000 - Печатное производство
1227072 - Оператор электронного набора и верстки
50
25(казахский)
25(русский)
1227032 - Печатник плоской печати
25
25(казахский)
1227022 - Переплетчик
25
25(казахский)
Итого:
100
75(казахский)
25(русский
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж строительства и народных промыслов"
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
25
25(русский)
25
25(русский)
1114000 - Сварочное дело
1114042 - Электрогазосварщик
Итого:
50
50 (русский)
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж технологий и флористики"
1211000 - Швейное производство и моделирование одежды
1211072 - Модельер- закройщик
25
25(казахский)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор ЭВМ
25
25(казахский)
Итого:
50
50(казахский)
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж телекоммуникации и машиностроения"
1307000 - Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
1307032 - Монтажник связи - кабельщик
25
25(казахский)
1306000 - Радиоэлектроника и связь
1306032 - Оператор связи
25
25(казахский)
1114000 - Сварочное дело
1114042 - Электрогазосварщик
25
25(русский)
Итого:
75
50 (казахский)
25 (русский)
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский электромеханический колледж"
1201000 - Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
25
25(русский)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор ЭВМ
25
25(казахский)
Итого:
50
25(русский)
25(казахский)
11
ТОО "Алматинский технико- экономический колледж путей сообщения"
1108000 - Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по отраслям)
1108213 - электромеханик
25
25 (казахский)
1203000 - Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
1203053 - техник
25
25 (казахский)
1303000 - Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
1303043 - электромеханик
25
25 (казахский)
1409000 - Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1409053 – техник-строитель
25
25 (казахский)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – техник- программист
25
25 (казахский)
Итого:

125
125 (қазақша)
12
"Алматы индустриалдық колледжі" мекемесі
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201123 – Техник-механик
25
25 (қазақша)
0911000 – Электрлік және электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу
0911013 – Электромеханик
25
25 (қазақша)
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
1202063 - Техник
25
25 (қазақша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304043 – Техник-бағдарламашы
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
100
100 (қазақша)
13
"Алматы технологиялық университеті" Акционерлік қоғам
1218000 - Азық-түлік өндірісі
1218033 – Құрал жабдықтарды жөндеу және пайдалану технигі
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
1219033 – Техник-технолог
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
100
50 (қазақша)
50 (орысша)
14
Алматы қаржылық - құқықтық және технологиялық колледжі
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304043 – Техник-бағдарламашы
25
25 (қазақша)
1226000 – Тамақтандыру өндірісі тағамдарының технологиясы және оны ұйымдастыру
1226343 – Техник-технолог
25
25 (қазақша)
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
1219033 – Техник-технолог
25
25 (қазақша)
Жиынтығы:
75
75 (қазақша)
Барлығы:

125
125 (казахский)
12
Учреждение "Алматинский индустриальный колледж"
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
1201123 – техник-механик
25
25 (казахский)
0911000 - Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования
0911013 – электромеханик
25
25 (казахский)
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
1202063 - техник
25
25 (казахский)
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – техник- программист
25
25 (казахский)
Итого:
100
100 (казахский)
13
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
1218000 - Производство пищевых продуктов
1218033 – техник по эксплуатации и ремонту оборудования
50
25 (казахский)
25 (русский)
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1219033 – техник-технолог
50
25 (казахский)
25 (русский)
Итого:
100
50 (казахский)
50 (русский)
14
Алматинский финансово- правовой и технологический колледж
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – техник- программист
25
25 (казахский)
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226343 – техник-технолог
25
25 (казахский)
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1219033 – техник-технолог
25
25 (казахский)
Итого:
75
75 (казахский)
Всего