V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXІ сессиясының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 259 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте N 1085 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 3 тармағына, 108 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы XXIІІ сессиясының "2014 – 2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1018 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 5-6 санында және 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 5-6 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXIV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 18 ақпандағы № 201 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1025 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 31 санында және 2014 жылғы 15 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 208 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1032 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 49-51 санында және 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 49-50 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 13 маусымдағы № 237 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1064 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 26 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 81-83 санында және 2014 жылғы 26 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 80-81 санында жарияланған) шешімдерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы"
Решение ХХХI сессии маслихата города Алматы V созыва от 10 сентября 2014 года N 259. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 сентября 2014 года за N 1085. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1018, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 5-6 и 11 января 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 5-6), с изменениями, внесенными решениями XXIV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 18 февраля 2014 года № 201 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1025, опубликовано 15 марта 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 31 и 15 марта 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), внеочередной XXV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 апреля 2014 года № 208 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1032, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 49-51 и 29 апреля 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 49-50), внеочередной XXVIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 13 июня 2014 года № 237 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1064, опубликовано 26 июня 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 81-83 и 26 июня 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 80-81), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"387 609 562,1" сандары "398 534 970,1" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдерге" деген жолда "254 117 158,1" сандары "265 042 566,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"404 376 435,1" сандары "413 913 535,1" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша "сальдо" деген жолда "8 312 761" сандары "9 701 069" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "8 562 761" сандары "9 951 069" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 737 038" сандары "3 768 214" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 222 875" сандары "13 417 875" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "69 499 207,5" сандары "69 828 267,5" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "45 883 684,8" сандары "46 169 731,8" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 293 494" сандары "8 314 094" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "48 744 813,5" сандары "49 988 775,5" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "25 500 430" сандары "27 019 803" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "20 955 579,7" сандары "21 774 517,7" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "5 959 702" сандары "6 023 699" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "11 182 080,3" сандары "11 371 585,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "58 330 511,9" сандары "63 204 474,9" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "24 616 821,6" сандары "25 970 608,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.

цифры "387 609 562,1" заменить цифрами "398 534 970,1";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "254 117 158,1" заменить цифрами "265 042 566,1";
в подпункте 2):
цифры "404 376 435,1" заменить цифрами "413 913 535,1";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры
"8 312 761" заменить цифрами "9 701 069";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "8 562 761" заменить цифрами "9 951 069";
в пункте 6 цифры "3 737 038" заменить цифрами "3 768 214";
в пункте 8 цифры "13 222 875" заменить цифрами "13 417 875";
в пункте 9 цифры "69 499 207,5" заменить цифрами "69 828 267,5";
в пункте 10 цифры "45 883 684,8" заменить цифрами "46 169 731,8";
в пункте 11 цифры "8 293 494" заменить цифрами "8 314 094";
в пункте 12 цифры "48 744 813,5" заменить цифрами "49 988 775,5";
в пункте 13 цифры "25 500 430" заменить цифрами "27 019 803";
в пункте 14 цифры "20 955 579,7" заменить цифрами "21 774 517,7";
в пункте 15 цифры "5 959 702" заменить цифрами "6 023 699";
в пункте 16 цифры "11 182 080,3" заменить цифрами "11 371 585,3";
в пункте 17 цифры "58 330 511,9" заменить цифрами "63 204 474,9";
в пункте 18 цифры "24 616 821,6" заменить цифрами "25 970 608,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.

210 084,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
7 443 939,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 286,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 425 653,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
5 061 017,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 104,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
218 383,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 484 024,0
009
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
334 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 646,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагоги-калық консультациялық көмек көрсету
105 822,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 049,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
209 613,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 477 376,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
11 281 875,5
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
2 626 176,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 655 699,1
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
31 529,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 024,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
505,0
05
Денсаулық сақтау
46 169 731,8
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
929 832,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
929 832,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
903 809,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру

210 084,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
7 443 939,0
018
Организация профессионального обучения
18 286,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 425 653,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 061 017,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
117 104,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
218 383,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 484 024,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
334 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 646,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
105 822,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 049,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
209 613,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 477 376,0
373
Управление строительства города республиканского значения
11 281 875,5
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
2 626 176,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 655 699,1
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
31 529,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
31 024,0
003
Капитальные расходы государственного органа
505,0
05
Здравоохранение
46 169 731,8
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
929 832,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
929 832,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
903 809,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

435 798,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
264 948,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
202 038,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 025,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
14 215 675,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 852 489,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
227 577,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
601 834,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
579 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
874 409,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 441 158,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
649 762,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
116 929,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 871 759,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
16 443 571,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 639 660,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
613 781,0
039
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
13 485 697,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
704 433,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 843 432,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 818 530,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары

435 798,0
006
Услуги по охране материнства и детства
264 948,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
202 038,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 025,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
14 215 675,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 852 489,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
227 577,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
601 834,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
579 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
874 409,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 441 158,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
649 762,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
116 929,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 871 759,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
16 443 571,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 639 660,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
613 781,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения города республиканского значения, столицы амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
13 485 697,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
704 433,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 843 432,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 818 530,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы

27 200,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 625,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 451 195,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
475 407,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 878,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
603 726,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
147 958,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
157 637,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
625 379,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
398 108,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
31 806,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
99 129,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 743,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 316,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
71 277,0
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
267 589,0
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
267 589,0
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
73 662,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
63 378,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 615,0
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 669,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
49 988 775,5
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
4 520 253,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
4 520 253,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
41 888,0
031
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
41 888,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 742 639,1
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

27 200,0
007
Оказание жилищной помощи
77 625,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 451 195,0
009
Социальная поддержка инвалидов
475 407,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
19 878,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
603 726,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
147 958,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
157 637,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
625 379,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
398 108,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
31 806,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
99 129,0
026
Капитальные расходы государственного органа
7 743,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 316,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 277,0
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
267 589,0
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
267 589,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
73 662,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 378,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 615,0
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 669,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
49 988 775,5
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
4 520 253,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
4 520 253,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
41 888,0
031
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
41 888,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 742 639,1
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

281 956,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 757,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
86 760,0
377
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы
213 614,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 983,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 431,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
179 200,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
285 668,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
285 668,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
21 774 517,7
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 774 517,7
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
17 979 668,5
029
Газ көлігі жүйесін дамыту
3 794 849,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 023 699,0
389
Алматы қаласы кәсіпкерлік, индустриялдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
150 511,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 064,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
141 783,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 182,0
067
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
068
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
357 072,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
357 072,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 396 153,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 576,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 858 041,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 345 709,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
106 541,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

281 956,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 757,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86 760,0
377
Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы
213 614,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
32 983,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 431,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
179 200,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
285 668,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
285 668,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
21 774 517,7
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
21 774 517,7
012
Развитие теплоэнергетической системы
17 979 668,5
029
Развитие газотранспортной системы
3 794 849,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 023 699,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
150 511,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 064,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
141 783,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 182,0
067
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
068
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
357 072,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
357 072,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
5 396 153,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
81 576,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
2 858 041,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 345 709,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
106 541,0
012
Капитальные расходы государственного органа

5 200 000,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
500 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
500 000,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
65 735,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 235,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 892 693,6
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
5 892 693,6
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
675 298,0
020
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
316 839,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрдели жөндеу
358 459,0
389
Алматы қаласы кәсіпкерлік, индустриялдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
3 685 813,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 054,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 800,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
182 130,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
26 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 052 337,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
115 000,0
019
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
209 492,0
14
Борышқа қызмет көрсету
807 789,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
807 789,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
806 000,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 789,0
15
Трансферттер
71 383 168,5
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
71 383 168,5
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
653 641,5
007
Бюджеттік алып коюлар

5 200 000,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
500 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
500 000,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
65 735,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
65 235,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 892 693,6
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
5 892 693,6
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
675 298,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
316 839,0
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
358 459,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
3 685 813,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства
99 054,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 800,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
182 130,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
26 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 052 337,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
115 000,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
209 492,0
14
Обслуживание долга
807 789,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
807 789,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
806 000,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 789,0
15
Трансферты
71 383 168,5
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
71 383 168,5
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
653 641,5
007
Бюджетные изъятия