О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года № 2/337 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения"
Постановление акимата города Алматы от 17 октября 2014 года № 4/853. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 ноября 2014 года № 1101
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года № 2/337 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1058, опубликовано 14 июня 2014 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующие дополнения:
1) регламент государственной услуги «Вызов врача на дом», утвержденный указанным постановлением дополнить:
пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.»;
приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги «Запись на прием к врачу», утвержденный указанным постановлением дополнить:
пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.»;
приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь», утвержденный указанным постановлением дополнить:
пунктом 12 следующего содержания:

Алматы қаласы әкімдігінің "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 2/337 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 4/853 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қарашада № 1101 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңдарына және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» бұйрығына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» 2014 жылғы 11 мамырдағы № 2/337 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1058 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 маусымда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген «Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 10 тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.»;
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
2) аталған қаулымен бекітілген «Дәрігердің қабылдауына жазылу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.»;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
3) аталған қаулымен бекітілген «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 12 тармақпен толықтырылсын:

«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.»;
приложением 2 согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
2. Управлению здравоохранению города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Вызов врача на дом»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Запись на прием
к врачу»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Прикрепление к
медицинской организации,
оказывающей первичную
медико-санитарную помощь»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Добровольное
анонимное и обязательное
конфиденциальное медицинское
обследование на наличие
ВИЧ-инфекции»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 5
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
туберкулезного диспансера»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 6
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача справки
с психоневрологического
диспансера»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 7
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 октября 2014 года № 4/853
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Выдача справки с
наркологического диспансера»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде шаралардың (іс-әрекеттердің) кезеңділігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.»;
осы қаулының 7 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 1 қосымша
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемелекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 2 қосымша
«Дәрiгердiң қабылдауына
жазылу» мемелекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 4 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 3 қосымша
«Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу»
мемелекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 4 қосымша
«АИТВ-инфекциясының бар-
жоғына ерікті түрде жасырын
және міндетті түрде құпия
медициналық зерттеліп-қаралу»
мемелекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 5 қосымша
«Туберкулез диспансерінен
анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 6 қосымша
«Психоневрологиялық
диспансерден анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қазандағы
№ 4/853 қаулысына 7 қосымша
«Наркологиялық диспансерден
анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы