Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 21 мамырдағы № 2/379 қаулысына және "Алматы қаласында көрсетілетін "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 4 тамыздағы № 3/646 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 4/963 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 1113 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 акпандағы № 1/48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 10.02.2016 № 1/48 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы", 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы", 2014 жылғы 5 наурыздағы № 199 "Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы", 2014 жылғы 6 маусымдағы № 623 "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулыларына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 21 мамырдағы № 2/379 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 16 маусымда № 1061 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2014 жылғы 24 маусымда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Жоғарыда аталған қаулымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
"16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының сипаттамасы осы Регламенттің 4 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген";

О внесении дополнений в постановления акимата города Алматы от 21 мая 2014 года № 2/379 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Алматы" и от 4 августа 2014 года 3/646 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян", оказываемой в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 24 ноября 2014 года № 4/963. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 декабря 2014 года № 1113. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 10 февраля 2016 года № 1/48
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 10.02.2016 № 1/48.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и Постановлениями Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства», от 24 февраля 2014 года № 134 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям», от 5 марта 2014 года № 199 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукции и реализаторов семян», от 6 июня 2014 года № 623 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 21 мая 2014 года № 2/379 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1061 от 16 июня 2014 года, опубликовано 24 июня 2014 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы»), следующие дополнения:
1) Регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 16 следующего содержания:
«16. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 4 к настоящему Регламенту»;

осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
2) Жоғарыда аталған қаулымен бекітілген "Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген";
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын.
3) Жоғарыда аталған қаулымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 11 тармақпен толықтырылсын:
"11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының сипаттамасы осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген";
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. "Алматы қаласында көрсетілетін "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 4 тамыздағы № 3/646 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 28 тамызда № 1081 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Жоғарыда аталған қаулымен бекітілген "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының сипаттамасы осы Регламенттің 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген";
осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес 3 қосымшамен толықтырылсын.
3. Алматы қаласы Кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

дополнить приложением 4, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) Регламент государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукции и реализаторов семян», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту»;
дополнить приложением 3, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) Регламент государственной услуги «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту»;
дополнить приложением 2, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление акимата города Алматы от 4 августа 2014 года № 3/646 «Об утверждении регламента государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян», оказываемой в городе Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1081 от 28 августа 2014 года, опубликовано 11 сентября 2014 года в газетах «Алматы Ақшамы» и «Вечерний Алматы»), следующие дополнения:
1) Регламент государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту»;
дополнить приложением 3, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Управлению предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
24 қарашадағы № 4/963
қаулысына 1 қосымша
"Жеке қосалқы
шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 4 қосымша
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметін ЭҮП арқылы көрсету
Алматы қаласы әкімдігінің
24 қарашадағы № 4/963
қаулысына 2 қосымша
"Бiрегей, элиталық тұқым,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
көбейтілген тұқым
өндiрушiлердi және тұқым
өткiзушiлердi аттестаттау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3 қосымша
"Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
"Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтілген тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау" мемлекеттік қызметін ЭҮП арқылы көрсету
Алматы қаласы әкімдігінің
24 қарашадағы № 4/963
қаулысына 3 қосымша
"Ауыл шаруашылығы тауарын
өндірушілерге су беру
қызметтерінің құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
Алматы қаласы әкімдігінің
24 қарашадағы № 4/963
қаулысына 4 қосымша
"Тұқымның сапасына сараптама
жасау жөніндегі зертханаларды
аттестаттау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 3 қосымша
"Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету
"Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік қызметін ЭҮП арқылы көрсету

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 24 ноября 2014 года № 4/963
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Выдача справок о
наличии личного подсобного
хозяйства»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» через ПЭП
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 24 ноября 2014 года № 4/963
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Аттестация
производителей оригинальных,
элитных семян, семян первой,
второй и третьей репродукции и
реализаторов семян»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукции и реализаторов семян»
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян» через ПЭП
Приложение 3
к постановлению акимата
города Алматы
от 24 ноября 2014 года № 4/963
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным
товаропроизводителям»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям»
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Приложение 4
к постановлению акимата
города Алматы
от 24 ноября 2014 года №4/963
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Аттестация
лабораторий по экспертизе
качества семян»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян»
Оказание государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю
Оказание государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян» через ПЭП