IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХV сессиясының 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 277 "Алматы қаласының елтаңбасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 289 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 1115 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 1 шілдедегі «Алматы қаласының ерекше мәртебесі туралы» Заңының 1-1 бабына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХV сессиясының 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 277 «Алматы қаласының елтаңбасы туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 838 болып тіркелген, 2010 жылғы 23 ақпанда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласының елтаңбасын пайдалану Ережесіндегі:
1 тармақта:
«жеті» деген сөз тиісінше «сегіз» деген сөзімен ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының білім, ғылым, мәдениет және спорт мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.Ж. Пірәлиевке және Алматы қаласы әкімінің орынбасары З.Ж. Аманжоловаға (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XXXIV сессиясының төрағасы
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Пірәлиев
Қ. Қазанбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Алматы қаласы әкімінің
орынбасары                            З. Аманжолова
«Алматы қаласы
мәдениет басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы                   Қ. Көлбаев
Алматы қаласы әкімі аппаратының
заң бөлімінің басшысы                 А. Қасымова

О внесении изменений в решение XXV сессии маслихата города Алматы IV созыва от 22 января 2010 года № 277 "О гербе города Алматы"
Решение маслихата города Алматы от 10 декабря 2014 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 декабря 2014 года № 1115
В соответствии со статьей 1-1 Закона Республики Казахстан от 1 июля 1998 года «Об особом статусе города Алматы», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV сессии маслихата города Алматы IV созыва от 22 января 2010 года № 277 «О гербе города Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 838, опубликовано 23 февраля 2010 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы») следующие изменения:
в Правилах использования герба города Алматы, утвержденных указанным решением:
в пункте 1:
слова «семью», «семь» заменить словами «восьмью», «восемь» соответственно.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам науки, образования, культуры и спорта Пралиева С.Ж. и заместителя акима города Алматы Аманжолову З.Ж. (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXXIV-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
С. Пралиев
К. Казанбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Заместитель
акима города Алматы                  З. Аманжолова
Руководитель
коммунального государственного
учреждения «Управление культуры
города Алматы»                       К. Кульбаев
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы         А. Касымова