Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі N 16 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қыркүйекте N 1086 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11 сәуірдегі 2019 жылғы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 1034 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 52-53 (4927) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 51-52 (12728-12729) санында жарияланған)) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 115, № 122 сайлау учаскелерінің орталықтары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешімнің ресми Интернет-ресурсында орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы К.Қ. Әбілқақоваға жүктелсін.
5. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Құсайынов
Келісілді:
Алматы қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы Б. Доспанов
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкімінің
2014 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 16 шешіміне қосымша
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Турекулов көшесі, 71,
"Қазақстан-Ресей медициналық университеті" мемлекеттік
емес білім беру мекемесі, телефон: 250-83-72
Шекаралары: Чайковский көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Кашгарская көшесіне дейін; Кашгарская көшесінен "Қазметмаш" зауыты аумағының шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 122 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 сентября 2014 года N 16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 сентября 2014 года за N 1086. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", а также статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2014 года № 1034, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 01 мая 2014 года № 52-53 (4927) и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52 (12728-12729)) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить Центры избирательных участков № 115, № 122 согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию настоящего нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном Интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Абилкакову К.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
С. Кусаинов
Согласовано:
Председатель Алматинской
избирательной комиссии Б.Доспанов
Приложение
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 11 сентября 2014 года № 16
Избирательный участок № 115
Центр: 050016, город Алматы, улица Турекулова, 71,
Негосударственное учреждение образования
"Казахстанско-Российский медицинский университет",
телефон: 250-83-72.
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Кашгарской; от улицы Кашгарской по восточной стороне территории завода "Казметмаш" до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Молдагуловой; по четной стороне улицы Молдагуловой до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 122

Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 43,
"Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 271-14-99
Шекаралары: Фурманов көшесінен Мәметова көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Мәметова көшесіне дейін.

Центр: 050016, город Алматы, улица Фурманова, 43,
Коммунальное государственное учреждение "Государственная
Юношеская библиотека имени Жамбыла",
телефон: 271-14-99.
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай Хана; по четной стороне проспекта Абылай Хана до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Маметовой.