Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде N 1030 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабы 1, 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Алматы қаласы сайлау комиссиясының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 1/1 "Алматы қаласындағы сайлау учаскелерін құру және бірыңғай нөмірлеу туралы" шешіміне сәйкес, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешімінің (нормативтік құқықтық акті 2011 жылғы 17 қаңтарда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 876 болып тіркелен, "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылдың 19 қаңтарындағы № 5 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылдың 19 қаңтарындағы № 7 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсына орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Қ.Қарсақбаеваға жүктелсін.
5. Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркеуден өткізсін.
6. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім В. Устюгов
Түрксіб ауданы әкімінің
2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 01 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 26.02.2015 № 02 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.10.2015 № 04 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.03.2017 № 02 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.11.2017 № 04 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.11.2018 № 02 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 421 сайлау учаскесі
(050054, Орталығы: "№ 31 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Гете көшесі, 263,
телефоны: 257-08-69
Сүйінбай даңғылынан Богдан Хмельницкий көшесімен (шығысқа қарай) Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесінен (батыс жағы) оңтүстік шығысқа қарай Элеватор көшесіне дейін, Элеватор көшесімен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Щелков көшесіне дейін (жолдың екі жағы) Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылынан солтүстікке қарай Богдан Хмельницкий көшесіне дейін.
№ 422 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы
Решение акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года N 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 апреля 2014 года за N 1030. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании решения избирательной комиссии города Алматы № 1/1 от 11 февраля 2014 года "Об образовании и единой нумерации избирательных участков в городе Алматы", аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Турксибскому району города Алматы согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Турксибского района от 17 января 2011 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 января 2011 года № 876, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 19 января 2011 года № 5 и "Вечерний Алматы" от 19 января 2011 года № 7).
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района Карсакбаеву Б.К.
5. Произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким В.Устюгов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии города Алматы
Б.Доспанов
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 17 апреля 2014 года № 01
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Турксибского района города Алматы от 26.02.2015 N 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.10.2015 N 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 15.03.2017 N 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.11.2017 N 04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.11.2018 № 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 421
(050054, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 31", улица Гете, 263 телефон: 257-08-69)
От проспекта Суюнбая по улице Б.Хмельницкого на восток до улицы Майлина, по улице Майлина западная сторона на юго-восток до улицы Элеваторской, по улице Элеваторской (южная сторона) на запад до улицы Щелкова (включая обе стороны), с выходом на проспект Суюнбая от проспекта Суюнбая на север до улицы Б.Хмельницкого.
Избирательный участок № 422

(050054, Орталығы: Алматы қаласы, Монтажная көшесі, 33 Шаруашылық
жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналды мекемесі "№ 32 қалалық емхана)
Шекарасы: Майлин көшесінен Элеваторский көшесі бойымен (солтүстік жағы) Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзені бойымен солтүстік-шығысқа қарай Димитрова көшесі бойымен № 78 үйге дейін, Димитрева көшесі бойымен (екі жағы) Гете көшесі, 354 үйге дейін. Гете көшесі, 354-356 үйлер арасы оңтүстік-шығысқа қарай Алғабас көшесіне дейін, Физули көшесі дейні шығыс жағы, Физули көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Майлин көшесіне шығып, Майлин көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Монтажный көшесіне шығып (барлық үйді қосқанда 218, 220, 222, 224, 226). Монтажный көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай барлық үйлерді қосқанда, Майлин көшесі бойымен Элеваторский көшесіне дейін Жетыгенский көшесіндегі барлық үйді қосқанда.
№ 423 сайлау учаскесі
(050054, Орталығы: "№ 170 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Магнитная көшесі, 1,
телефоны: 251-67-46)
Шекарасы: Сүйінбай даңғылындағы теміржол көпірінен темір жол желісі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Бекмаханов көшесіне дейін Гете көшесіндегі (№ 305, 311, 313, 313б, 315, 315а, 315б, 315е, 317, 319, 319а, 319б, 321, 323, 422, 424, 424а) үйлерді қоспағанда, Бекмаханов көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай жол айрыққа дейін. Майлин көшесі бойымен (206-дан 228 үйлерді қосқанда) Физули көшесіне дейін. Физули көшесі бойымен батысқа қарай Гете көшесі, 356 үйге дейін, Гете көшесін қиып өтіп № 356 үйден бастап және ары қарай, Димитров көшесін қиып өтіп батысқа Қарасу өзеніне қарай № 78, № 80 үйлердің арасы, Қарасу өзенінен темір жол желісінен Сүйінбай көшесіндегі № 351-ден № 365 үйлерді қосқанда.
№ 424 сайлау учаскесі Орталығы: 050039, Алматы қаласы, Поддубный көшесі, 155
"№ 89 Жалпы білім беретін мектеп", Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 386-04-09
Шекарасы: Майлин көшесіндегі жол айрығынан солтүстік шығысқа Мирный көшесіне дейін, Мирный көшесінің шығыс жағы Аэропорт көліне дейін, Аэропорт көлінің бойымен оңтүстікке Кубеева көшесі батыс жаққа Токай көшесінің № 107 үйіне дейін, Майлин көшесімен солтүстікке қарай № 216, 214, 212, 210, 208, 206 көппәтерлі үйлер қосылмайды.
№ 425 сайлау учаскесі
(050039, Орталығы: "Әуежай мәдениет үйі"
Акционерлік қоғам, Б.Майлин көшесі, 42 үй,
телефоны: 388-86-81)
Әуежай көлінен Майлин көшесі бойымен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығысқа қарай, Әуежайға дейінгі 5, 7, 9, 11а, 15, 17, 19 үйлерді қосқанда, Әуежайдың оңтүстігінен қала шекарасына дейін. Қала шекарасынан солтүстік- батысқа қарай Әуежай көліне дейін, Авиатор саябақ бірлестігі қосылады.
426 сайлау учаскесі
(050039, Орталығы: "№ 44 мектеп-гимназия"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Огарев көшесі, 6 үй,
телефоны: 257-40-49)
Майлин көшесінің Кіші Алматы өзенімен қиылысқан жерінен, Кіші Алматы өзені бойымен (шығыс жағалауы) солтүстікке қарай қаланың (аудан) шекарасына дейін. Қаланың (аудан) шекарасының бойымен шығысқа қарай Закарпатский көшесіне дейін, Закарпатский көшесінің бойымен оңтүстікке қарай екі жағын қоса алып, Майлин көшесіне дейін. Майлин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) үйлер қосылмайды, Кіші Алматы өзеніне дейін.
№ 427 сайлау учаскесі
(050039, Орталығы: "№ 115 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Алтай-1 ықшамауданы,
телефоны: 237-48-18)
Айналма жолдан Майлин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) солтүстік – шығысқа қарай Мирный көшесіне дейін, Мирный көшесінің солтүстік жағынан солтүстікке қарай Поддубный көшесіне дейін. Поддубный көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстіктен Майлин көшесіне дейін. Майлин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай (58-70 үйді қосқанда) Кіші Алматы өзеніне дейін. Кіші Алматы өзенінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Новокузнецкий көшесіне дейін. Новокузнецк көшесінің оңтүстік жағымен батысқа қарай Поддубный көшесіне дейін. Поддубный көшесінің бойымен (солтүстік-батыс жағы) солтүстікке қарай № 77 үйге дейін. № 77 үйдің солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай Захаров көшесіне дейін, Захаров көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Алтай-1 ықшам ауданы № 11 үйге дейін. № 11 үйдің учаскелік шекарасының батыс жағы бойынша оңтүстік-батысқа қарай Алтай-1 ықшам ауданы № 25а үйге дейін. № 25а үйден солтүстік шекарасы бойынша батысқа қарай Лавренев көшесіне дейін, Лавренев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Майлин көшесіндегі айналма жолға дейін.
№ 428 сайлау учаскесі
(050039, Орталығы: "№ 78 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Алтай-2 ықшам ауданы,
телефоны: 251-43-64)
Новокузнецкий көшесінен Кіші Алматы өзенінің бойымен солтүстікке қарай Домбровский көшесіне дейін. Домбровский көшесінің оңтүстік жағы бойынша батысқа қарай Лавренев көшесіне дейін. Лавренев көшесінің бойымен шығыс жағынан оңтүстікке қарай Наманган көшесіне дейін. Наманган көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Поддубный көшесіне дейін. Поддубный көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Новокузнецкий көшесіне дейін. Новокузнецкий көшесінің солтүстік жағы бойынша Кіші Алматы өзеніне дейін.
№ 429 сайлау учаскесі
050039, Орталығы: "№ 78 жалпы білім
беретін мектеп", Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Алтай-2 ықшам ауданы.

(050054, Центр: город Алматы, улица Монтажная, 33 Государственное
коммунальное предприятие на правах производственно-хозяйственного
ведения "Городская поликлиника № 32")
Границы: от улицы Майлина по улице Элеваторской (северная сторона) до речки Карасу, далее по речке Карасу на северо-восток до дома № 78 по улице Димитрова, по улице Димитрова (обе стороны) до дома № 354 улицы Гете. Между домами № 354-356 по Гете на юго-запад до улицы Алгабасской, на восток до улицы Физули, по улицы Физули на северо-восток с выходом на улицу Майлина,(включая дома по улице Майлина 218,220,222,224,226) на северо-восток с выходом на улицу Монтажная (включая все дома). По улице Монтажная на юго-запад до улицы Майлина, по улице Майлина до улицы Элеваторской включая все дома по улице Жетыгенской.
Избирательный участок № 423
(050054, Центр: город Алматы, Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 170", улица Магнитная, 31, телефон: 223-38-92)
Границы: от железнодорожного моста по проспекту Суюнбая по железнодорожной линии на северо-восток до улицы Бекмаханова включая дома по улице Гете № 305, 311, 313, 313б, 315, 315а, 315б, 315е, 317, 319, 319а, 319б, 321, 323, 422, 424, 424а, по улице Бекмаханова на юго-восток до развязки. По улице Майлина (исключая дома с № 206 по № 228) до улицы Физули. По улице Физули на запад до улицы Гете включая дом № 356, от улице Гете № 356 и далее, пересекая улицу Димитрова на запад с выходом на речку Карасу между домами № 78 и № 80. От реки Карасу на запад с выходом на железнодорожную линию включая дома по улице Суюнбая с № 351 по № 365.
Избирательный участок № 424
Центр: 050039, город Алматы, улица Поддубного, 155
Коммунальное государственное учреждение "Образовательная школа № 89",
телефон: 386-04-09
Границы: от развязки по улице Майлина на северо-восток до улицы Мирная, по улице Мирная на восток до озера Аэропорта, вдоль озера Аэропорта на юг до улицы Кубеева далее на запад до улицы Тукая, № 107 на север до улицы Майлина исключая дома № 216, 214, 212, 210, 208, 206 (многоквартирные дома).
Избирательный участок № 425
(050039, Центр: Дом культуры, акционерного общество
"Международный Аэропорт Алматы" улица Майлина 42)
От озера Аэропорта по улице Майлина (южная сторона) на северо-восток, включая дома №№ 5, 7, 9, 11а, 15, 17, 19 до Аэропорта, от Аэропорта на юг до границы города. По границе города на северо-запад до озера Аэропорта, включая Садоводческое товарищество "Авиатор".
Избирательный участок № 426
(050039, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 44", улица Огарева, 6)
От пересечения улицы Майлина с речкой Малая Алматинка, по речке Малая Алматинка (восточный берег) на север до границы города (района). По границе города (района) на восток до улицы Закарпатская (Ахметова), по улице Закарпатская (Ахметова) на юг обе стороны до улицы Майлина. По улице Майлина (северная сторона) не включая дома на юго-запад до реки Малая Алматинка.
Избирательный участок № 427
(050039, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 115", микрорайон Алтай-1)
От развязки по улице Майлина (северная сторона) на северо-восток до улицы Мирная. По улице Мирная (северная сторона) на северо-восток до улицы Поддубного. По улице Поддубного (обе стороны) на север до улицы Майлина. По улице Майлина (южная сторона) на восток (включая дома № 58-70) до речки Малая Алматинка. По речке Малая Алматинка на северо-запад до улицы Новокузнецкой. По улице Новокузнецкой (южная сторона) на запад до улицы Поддубного. По улице Поддубного (западная сторона) на север до дома № 77. По северной границе дома № 77 на запад до улицы Захарова, по улице Захарова (восточная сторона) на юг до микрорайона Алтай-1 дом № 4. По северной границе дома № 4 на северо-запад до микрорайона Алтай-1 дом № 11. По западной границе участка дома № 11 на юго-запад до микрорайона Алтай-1, дом № 25а. От дома № 25а микрорайона Алтай-1 на запад до улицы Лавренева, по улице Лавренева на юг до развязки улицы Майлина.
Избирательный участок № 428
(050039, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 78", микрорайон Алтай-2)
От улицы Новокузнецкой по реке Малая Алматинка на север до улицы Домбровского. По улице Домбровского южная сторона на запад до улицы Лавренева. По улице Лавренева восточная сторона на юг до улицы Наманганская. По улице Наманганская (северная сторона) на восток до улицы Поддубного. По улице Поддубного (восточная сторона) на юг до улицы Новокузнецкой. По улицы Новокузнецкой северная сторона до речки Малая Алматинка.
Избирательный участок № 429
050039, Центр: город Алматы, Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 78", микрорайон Алтай-2, дом 57,
телефон: 251-96-22

Шекарасы: Домбровский көшесінен Лавренев көшесі бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесі бойымен (оңтүстікжағы) шығысқа қарай Жұлдыз-2 ықшам ауданы № 53 үйді қоса Дөнентаев көшесі, 23 үйге дейін. Дөнентаев көшесі, 23 үй учкаске шекарасының солтүстік-батыс жағы солтүстікке қарай Соболев көшесі, 160 үйге дейін. Соболев көшесі, 160 үйден солтүстікке қарай темір жолға дейін (Соболев көшесі бойымен барлық үйді қосқанда). Соболев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Асылбеков көшесіне дейін, Асылбеков көшесі бойымен барлық үйді қосқанда оңтүстік-батыс жағы Иванов көшесіне дейін (№ 1 және № 5 үйді қосқанда). Иванов көшесінен батысқа қарай Домбровский көшесіне дейін. Домбровский көшесі бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Лавренов көшесіне дейін.
№ 430 сайлау учаскесі
(050039, Орталығы: "№ 115 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Алтай-1 ықшам ауданы, телефоны: 251-29-11)
Лавренев көшесінен Бекмаханов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Резвых көшесіне дейін, Резвых көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Наманган көшесіндегі, № 1 үйге дейін (қоса есептеледі), Наманган көшесіндегі № 1а үйден (батыс жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Алтай-1 ықшам ауданының шекарасына дейін (№ 4 үй есептелмейді) ары қарай батысқа Лавренев көшесіне дейін, Алтай-1 ықшам ауданындағы (№№ 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 13 үйлер қосылады). Лавренев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін, Алтай-1 ықшам ауданындағы, № 26 үйді қоса алынады.
№ 431 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: Алматы қаласы, Волгоградская көшесі, 22
"№ 11 жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 290-50-48)
Полесская көшесі мен Мойка өзенінің қилысынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Полесская көшесіндегі, № 39а үйге дейін қоса есептеледі, Свободный көшесіндегі барлық үйлерді қоса есептеп, Свободный көшесімен солтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін /оңтүстік жағы/. Красногвардейский көшесіндегі,№№ 170, 172а, 172, 174, 176, 178, 180, 180а, 180б, 182, 184, 184а, 186, 188 үйлерді қоспай ары қарай Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай Гете көшесіне дейін. Гете көшесімен /солтүстік жағы/ оңтүстікке қарай Қарасу өзеніне дейін Гете көшесіндегі, №№ 305, 311, 313, 313а, 315а, 315в, 315е, 319, 319а 321, 322, 422, 424, 424а, 319б үйлер қоса алынады және Заславский көшесіндегі № 1,2 үйлер қосылады. Қарасу өзенінен солтүстікке қарай Гаршин көшесіндегі № 1 үйге дейін қоса есептеледі, одан ары батысқа қарай Полесский көшесі мен Мойка өзенінің қилысына дейін.
№ 432 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Домбровского по улице Лавренева (восточная сторона) на север до улицы Дунентаева, по улице Дунентаева (обе стороны) на восток включая микрорайон Жулдыз-2 дом № 53 до улицы Дунентаева, дом №23. По северо-западной границе участка Дунентаева, № 23 на север до улицы Соболева, дом № 160. От улицы Соболева, дом № 160 на север до железной дороги (включая все дома по улицы Соболева). По улице Соболева на юг до улицы Асылбекова, по улице Асылбекова включая все дома на юго-запад до улицы Иванова (включая дома № 1 и № 5). От улицы Иванова на запад до улицы Домбровского. По улице Домбровского (северная сторона) на запад до улицы Лавренева.
Избирательный участок № 430
(050039, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 115", микрорайон Алтай-1)
От улицы Лавренева по улице Бекмаханова (северная сторона) на запад до улицы Резвых, по улице Резвых (восточная сторона) на север до улицы Наманганской, № 1а (включительно), от улицы Наманганская, дом № 1а, (западная сторона) на юго-восток и далее на восток (южная сторона) до улицы Захарова, по улице Захарова (западная сторона) на юг до границы микрорайона Алтай-1 дом № 4 (исключая его) далее на запад до улицы Лавренева включая дома микрорайона Алтай-1(№№ 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23). По улице Лавренева (западная сторона) на юг до улицы Бекмаханова включая микрорайон Алтай-1 дом № 26.
Избирательный участок № 431
(050028, Центр: город Алматы, улица Волгоградская, 22
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 11", телефон: 290-50-48)
От пересечения улиц Полесской и реки Мойки на север (по восточной стороне) улицы Полесской до дома № 39а включительно, включая все номера по улице Свободной. По улице Свободной на юг до улицы Бекмаханова (южная сторона) исключая дома по Красногвардейскому тракту, №№ 170, 172а, 172, 174, 176, 178, 180а, 180б, 180, 182, 184, 184а, 186, 188.
По улице Бекмаханова на восток до улицы Гете. По улице Гете (северная сторона) на юг до речки Карасу включая дома по улице Гете № 305, 311, 313, 313б, 313а, 315в, 315е, 319, 319а, 321, 322, 422, 424, 424а, 319б и улице Заславской № 1 и № 2. По речке Карасу на север до улицы Гаршина № 1 (включая его). От улицы Гаршина, дом № 1 на запад до пересечения улицы Полесской и реки Мойка.
Избирательный участок № 432

(050030, Орталығы: Алматы қаласы, Красногвардейский көшесі, 505 үй
"№ 32 жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 290-18-20)
Бекмаханов көшесінің Красногвардейский көшесімен қиылысқан жерінен бастап, Красногвардейский көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Красногвардейский көшесіндегі, № 487 үйді қосып алып, Красногвардейский көшесі № 487 үйден солтүстікке қарай Красногвардейский көшесінің екі жағындағы №№ 491, 491а, 493, 493а үйлерді қоса алып, 13 әскери қалашықтағы №№ 4, 5, 14, 20, 20а, б және 16 әскери қалашықтағы № 17 үйлер қосылмайды. Красногвардейский көшесіндегі № 493а үйден оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесімен қилысқанға дейін.
№ 433 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "Алматы технология және көлік
колледжі" мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорын,
2-ші Остроумов көшесі, 10/3, телефоны: 290-18-62)
Қала (аудан) шекарасынан Есентай өзенінің қиылысы – қала (аудан) шекарасының солтүстігінен шығысқа қарай негізгі темір жол қиылысына дейін. Темір жол (батыс жағы) бойымен оңтүстікке қарай темір жолға дейін, темір жол өткелі арқылы Кросногорский көшесіне шығады. Красногорский көшесінен солтүстікке қарай одан әрі батысқа қарай Франко көшесіне (екі жағы) дейін, Франко көшесінен (батысқа қарай) Есентай өзеніне дейін. Есентай өзенінен (шығыс жағы) солтүстікке қарай қала (аудан) шекарасының қиылысына қарай, Красногвардейский көшесіндегі №№ 296 а, 296 б, 296, 298, 300, 302, 320, 324, 336 а, 338, 340, 342, 344 а, 44, 346, 348 а, 348 в, 348 д, 348 е, 569/5 үйлер кірмейді.
№ 434 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: Алматы қаласы, 2-ші - Остроумов көшесі, 10/3
"Алматы технология және көлік колледжі"
мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорны,
телефон: 383-76-56)
Қала (аудан) шекарасынан темір жол қиылысынан солтүстікке дейін және Кіші Алматы өзенінен (шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің (батыс жағалауы) оңтүстікке қарай СМУ кентін қосып алып, Сүйінбай көшесіне шығып, темір жол өткелінің солтүстігіне дейін, темір жол өткелінен негізгі жолмен (шығыс жағы) солтүстікке қарай (аудан) қала шекарасына дейін Красногвардейский көшесіндегі №№ 296 а, 296 б, 296, 298, 300, 302, 320, 324, 336 а, 338, 340, 342, 344 а, 344, 346, 348 а, 348 в, 348 д, 348 е, 569/5 үйлер қосылады.
№ 435 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "№ 32 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Красногвардейский көшесі, 489,
телефоны: 232-86-70)

(050030, Центр: город Алматы, улица Красногвардейский, 505 Коммунальное
государственное учреждение "Образовательная школа № 32", телефон: 290-18-20)
От пересечения улицы Бекмаханова с улицей Красногвардейский тракт по улице Красногвардейского тракта (восточная сторона) на север до улицы Красногвардейский тракт дом № 487 (включая его). От улицы Красногвардейский тракт, дом № 487 на север (включая все дома по обе стороны) улицы Красногвардейского тракта и включая дома по Красногвардейскому тракту № 491, 491а, 493, 493а и исключая дома 13-военного городка: №№ 4, 5, 14, 20, 20а, б и 16-военного городка № 17 дома. От дома Красногвардейский тракт, № 493а на юг по Красногвардейскому тракту до пересечения с улицей Бекмаханова.
Избирательный участок № 433
(050030, Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие,
"Алматинский колледж пассажирского транспорта и технологии",
улица 2 Остроумова, 10/3)
От пересечения речки Есентайка с границей города (района) на север по границе города (района) на восток до пересечения с основной железной дорогой. По железной дороге (западная сторона) на юг до железнодорожного переезда, через железнодорожный переезд с выходом на улицу Красногорскую. По улице Красногорской на север и далее на запад (обе стороны) до улицы Франко, по улице Франко (на запад) до русла речки Есентайка. По руслу речки Есентайка (восточная сторона) на север до пересечения с границей города (района) исключая дома улицы Красногвардейский тракт №№ 296а, 296б, 296, 298, 300, 302, 320, 324, 336а, 338, 340, 342, 344а, 344, 346, 348а, 348в, 348д, 348е, 569/5.
Избирательный участок № 434
(050030, Центр: город Алматы, улица 2-ая Остроумова, 10/3, Государственное
коммунальное казенное предприятие, "Алматинский колледж пассажирского
транспорта и технологии", телефон: 383-76-56)
От пересечения железнодорожной линии с границей города (района) на север и далее на (восток) до русла речки Малая Алматинка по руслу речки Малая Алматинка (западный берег) на юг включая поселок Строительно-монтажного управления огибая его с выходом на улицу Суюнбая на север до железнодорожного переезда, от железнодорожного переезда по основной линии (восточная сторона) на север до границы города (района) включая дома по улице Красногвардейский тракт, № 296а, 296б, 296, 298, 300, 302, 320, 324, 336а, 338, 340, 342, 344а, 344, 346, 348а, 348в, 348д, 348е, 569/5.
Избирательный участок № 435
(050030, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 32", улица Красногвардейский, дом № 489)

13 әскери қалашықтағы №№ 51, 52, 53 үйлерді қоспай, Красногвардейский көшесіндегі,№№ 561, 561а, 563, 563а, 565, 565а, 567, 567а, 569, 569а, 571, 573, 575, 575а үйлер.
№ 436 сайлау учаскесі
(050049, Орталығы: "№ 142 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Жұлдыз-1 ықшам ауданы, 20,
телефон: 252-19-16)
Жұлдыз-1 ықшам ауданы - №№ 1, 1а, б, в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 а, в, 18, 18/1, 19, 19а, 21, 21а,23, 25, 25б, 26д, 18а, 19, в, б, д, 27а, 11а үйлер.
№ 437 сайлау учаскесі
(050049, Орталығы: "№ 142 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Жұлдыз-1 ықшам ауданы, № 20 үй,
телефоны: 252-01-07)
Жұлдыз-1 ықшам ауданы, №№ 18, 18/1, 19а, 19в, 19г, 19д, 25а, 25б, 26а, 26д, 26б, 26в, 26г үйлер, Жұлдыз-2 ықшам ауданы, № 25, 27, 27а, 27б, 27в, 8в, 18а, 28б, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46 үйлер, Дөнентаев көшесі, №№ 10б, 54, 55б, 56, 60, 61 үйлер, Лавренов көшесі, № 3 үй.
№ 438 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "Ауданаралық көкірек ауруларына қарсы
диспансер" мемлекеттік қазыналық кәсіпорын, 2-ші Остроумов
көшесі, 45 үй, телефоны: 3837684)
№ 439 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "61993 әскери бөлімше", 70 разъезд, телефоны: 290-35-23, 290-34-57)
№ 440 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "2458 әскери бөлімше",
Сүйінбай даңғылы, 351, телефоны: 236-77-91)
№ 441 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "Құрлықтағы жауынгерлердің әскери
институты", 70 разъезд, телефоны: 290-37-10)
№ 442 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: Алматы қаласы, Нурсая көшесі, 56
"№ 84 жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 290-50-69)
Сортировочная көшесі мен Харьков көшесінің қилысынан солтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін. Земнухов көшесімен шығысқа қарай Свободная көшесіне дейін, әрі Свободная көшесімен оңтүстікке қарай Сортировочная көшесіне дейін. Сортировочная көшесімен батысқа қарай Харьков көшесімен Сортировочная көшесінің қилысына дейін.
№ 443 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: "№ 11 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Волгоградская көшесі, 22, телефоны: 235-75-54)
Земнухов көшесінен бастап Харьков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бейсебаев көшесіне дейін. Бейсебаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тельман көшесіне дейін. Тельман көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Волгоград көшесіне дейін. Волгоград көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін. Бекмаханов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Мойка-Қарасу өзеніне дейін. Өзен жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Балакирев көшесіне дейін. Балакирев көшесімен оңтүстік батысқа қарай Свободная көшесіне дейін. Свободная көшесімен солтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін.
№ 444 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: "№ 84 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Тельман көшесі, 56, телефоны: 278-39-98)
Тельман көшесінен Бейсебаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) "Охотзоопром" өндірістік бірлестіктен, Зенкевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзенімен оңтүстікке қарай Свободной көшесіндегі үйлерді қоса (батыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Волгоград көшесіне дейін, Волгоград көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тельман көшесіне дейін, Тельман көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Волгоград көшесі, Бейсебаев көшесіне дейін.
№ 445 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: "№ 85 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Урицкий көшесі, 2 "а" үй, телефоны: 270-39-93)

13 военный городок исключая дома № 51, 52, 53 и включая дома по Красногвардейскому тракту, №№ 561, 561а, 563, 563а, 565, 565а, 567, 567а, 569, 569а, 571, 573, 575, 575а.
Избирательный участок № 436
(050049, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 142", микрорайон Жулдыз-1 дом № 20)
Микрорайон Жулдыз-1, дома №№ а, 1, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, а, в, 18, 18/1, 19а, 21а, 21, 23, 25, 25б, 26д, 18а, 19в, б, д, 27а, 11а.
Избирательный участок № 437
(050049, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 142" микрорайон Жулдыз-1 дом № 20
Микрорайон Жулдыз-1 дома №№ 18, 18/1, 19а, 19в, 19г, 19д, 25а, 25б, 26а, 26д, 26б, 26в, 26г. Микрорайон Жулдыз-2 дома № 25, 27, 27а, 27б, 27в, 8в, 18а, 28б, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46. Улица Дунентаева: дома № 10б, 54, 55б, 56, 60, 61. Улица Лавренева дом № 3.
Избирательный участок № 438
(050030, Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие
"Межрайонный тубдиспансер", улица 2-ая Остроумова, 45)
Избирательный участок № 439
(050030, Центр: "Военная часть–61993", 70 разъезд)
Избирательный участок № 440
(050030, Центр: "Военная часть–2458", улица Красногвардейский, дом 351)
Избирательный участок № 441
(050030, Центр: "Военный институт сухопутных войск", 70 разъезд)
Избирательный участок № 442
(050028, Центр: город Алматы, улица Нурсая, 56 Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 84", телефон: 290-50-69)
От пересечения улицы Сортировочная и Харьковская на север до улицы Земнухова, далее по улице Земнухова на восток до улицы Свободная. По улице Свободная на юг до ул.Сортировочной. По улице Сортировочная на запад до пересечения улицы Сортировочная и Харьковская.
Избирательный участок № 443
(050028, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 11", улица Волгоградская, дом № 22)
От пересечения улицы Земнухова далее по улице Харьковской на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова. По улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до улицы Бейсебаева, далее по улице Бейсебаева на юг (западная сторона) до улицы Тельмана. По улице Тельмана на восток (южная сторона) до улицы Волгоградской, далее по улице Волгоградской на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова. По улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до речки Мойка-Карасу, по речке Мойка-Карасу на юг (западная сторона) до улицы Балакирева, по улице Балакирева на юго-запад до улицы Свободной. По улице Свободной на север до улицы Земнухова.
Избирательный участок № 444
(050028, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 84", улица Тельмана, дом № 56)
От улицы Тельмана по улице Бейсебаева (восточная сторона) на север до улицы Зеньковича, по улице Зеньковича (южная сторона) на восток до реки Мойка включая дома по улице Зеньковича (дома №№ 1, 3, 5, 9, 11) по реке Мойка (западная сторона) на юг до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (восточная сторона) на северо-запад до улицы Волгоградской, по улице Волгоградской (западная сторона) на юг до улицы Тельмана. По улице Тельмана (северная сторона) на запад до улицы Бейсебаева.
Избирательный участок № 445
(050028, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 85", улица Урицкого, дом № 2а)

Бейсебаев көшесінен Бекмаханов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Спасский көшесіне дейін. Спасский көшесімен Бекмаханов көшесінің қиылысынан Шмидта көшесіне дейін, солтүстікке қарай (Спасский-66а, Бекмаханов-2/2, 2/3, 2/4 үйлерін қосқанда). Шмидта көшесімен солтүстік-шығысқа қарай осы көшенің барлық үйлерін қосқанда, Спаский көшесімен солтүстікке қарай екі жанындағы барлық үйлер қосылады № 81 үйге дейін, Спасский көшесіндегі, № 81 үйден оңтүстік-шығысқа қарай Бейсебаев көшесіне дейін, Бейсебаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін.
№ 446 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: "№ 7 Оқушылар үйі",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Тельман көшесі, № 4 "а",
телефоны: 278-39-84)
Земнухов көшесінен Харьков көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Шмидта көшесіне дейін, Шмидта көшесімен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін, Земнухов көшесінен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Харьковская көшесіне дейін.
№ 447 сайлау учаскесі
050028, Орталығы: Шаруашылық жүргізу
құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
"№ 24 қалалық емхана", Земнухов көшесі, 3 үй.
Шекарасы: Бекмаханов көшесінен Шмидте көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін, Земнухов көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Клара Цеткин көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстікке қарай (№ 2а үй қосылады). Клара Цеткин көшесіндегі № 2а үйден солтүстік-батысқа қарай Боралдай көшесіне дейін, Боралдай көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сұлтан өзеніне дейін, Сұлтан өзенімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Спасский көшесіне дейін (№ 68 үйді қосамыз). Спасский көшесі, № 68 үйден Шмидта көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстік-батысқа дейін, Шмидте көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіндегі, №№ 2/1, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9 үйлер қосылады.
№ 448 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: "№ 50 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Бурундай көшесі, 44 үй,
телефоны: 235-88-81)
Осипенко көшесімен 68 (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ержанов көшесімен Жансүгіров көшесіне дейін, Жансүгіров көшесімен (батыс жағы) Бурундай көшесін қиып өткенге дейін, Бурундай көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Обзорная көшесіне дейін, Обзорная көшесімен екі жанын қосқанда шығысқа қарай, Осипенко көшесі № 68 үйге дейін.
№ 449 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 76 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Чехов көшесі, 15 үй,
телефоны: 234-10-66)
Жансүгіров көшесінен солтүстікке қарай Ержанов көшесіне дейін, Ержанов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесінен оңтүстікке қарай (Шығыс жағы) Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Сейфуллин даңғынына дейін, Сейфуллин даңғылынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Майбород көшесіне дейін, Майбород көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Физкультура көшесіне ауысқанға дейін, Физкультура көшесімен оңтүстігі Сұлтан сайы арқылы Богатыр көшесіне шыққанға дейін, Богатыр көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін, Жансүгіров көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Ержанов көшесімен қиылысқанға дейін.
№ 450 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 9 кәсіби колледжі"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Заветный көшесі, 41 үй,

От улицы Бейсебаева по улице Бекмаханова (северная сторона) на запад до улицы Спасской. От пересечения улицы Спасской и Бекмаханова до улицы Шмидта на север включая дома (Спасская, дом № 66а, Бекмаханова, дома №№ 2/2, 2/3, 2/4). По улице Шмидта на северо-восток включая все дома по улице Шмидта, по улице Спасской на север включая все дома по обе стороны до дома № 81 включительно, от улицы Спасской дом № 81 на юго-восток до улицы Бейсебаева, по улице Бейсебаева (западная сторона) на юг до улицы Бекмаханова.
Избирательный участок № 446
(050028, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Дом школьников № 7", улица Тельмана, 4а дом № 2)
От улицы Земнухова по улице Харьковская (западная сторона) на север до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (южная сторона) на запад до улицы Шмидта, по улице Шмидта (восточная сторона) на юг до улицы Земнухова, по улице Земнухова (северная сторона) на восток до улицы Харьковской.
Избирательный участок № 447
050028, Центр: Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 24", улица Земнухова, 3
В границах: от улицы Бекмаханова по улице Шмидта (западная сторона) на юг до улицы Земнухова, по улице Земнухова (южная сторона) на восток до улицы Клары Цеткин, по улице Клары Цеткин (западная сторона) на юг (до дома № 2а включительно). От дома № 2а по улице Клары Цеткин на северо-запад до улицы Бурундайской, по улице Бурундайской (восточная сторона) на север до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (южная сторона) на восток до речки Султанка, по речке Султанка (восточная сторона) на север до улицы Спасской (включая дом № 68). От улицы Спасской, дом № 68 до улицы Шмидта (западная сторона) на юго-запад. По улице Шмидта (западная сторона) на юг включая дома по улице Бекмаханова (дома №№ 2/1, 2/6, 2/7, 2/8 и 2/9).
Избирательный участок № 448
(050028, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 50", улица Бурундайская, дом № 44,
телефон: 235-88-81)
От улицы Осипенко, дом № 68 (западная сторона) на юг по улице Ержанова до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова (западная сторона) на юг до улицы Бурундайской, по улице Бурундайской (восточная сторона) на север до улицы Обозной, по улице Обозной включая обе стороны на восток до улицы Осипенко, дом № 68.
Избирательный участок № 449
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 76", улица Чехова, дом № 15)
От улицы Жансугурова на север до улицы Ержанова, от улицы Ержанова на восток (южная сторона) до улицы Чехова, от улицы Чехова на юг (восточная сторона) до улицы Аймауытова, от улицы Аймауытова на восток (южная сторона) на проспект Сейфуллина, от проспекта Сейфуллина на юг (западная сторона) до улицы Майбороды, от улицы Майбороды на запад (северная сторона) с переходом на улицу Физкультурной, по улице Физкультурной (южная сторона) через лог Султанка с выходом на улицу Богатырской, по улице Богатырской на запад (южная сторона) до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова на юг (восточная сторона) до пересечения улицы Ержанова.
Избирательный участок № 450
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Профессиональная школа № 9", улица Заветная, дом № 41

телефоны: 234-10-92)
Темір жол көпірінен Шолохов көшесімен бойынша (оңтүстік жағы) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесімен бойынша (солтүстік жағы) шығысқа қарай Станкевич көшесіне дейін, Станкевич көшесі бойынша (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін (солтүстік жағы) өткелмен шығысқа қарай Париж Коммунасы көшесіне дейін, Париж Коммунасы көшесімен оңтүстікке қарай Майбороды көшесіне дейін, Майбороды көшесімен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Байкальская көшесіне дейін (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесімен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай С.Разин көшесіне дейін, С.Разин көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Байқал көшесіне дейін, байқал көшесімен барлық үйлерді қосқанда оңтүстікке қарай Стахановкий көшесіне дейін, Стахановский көшесімен (солтүстік жағы Баум тоғайына дейін). Сай шекарасымен (батыс жағы) Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылымен (батыс жағы) солтүстікке қарай (263/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 25, 27 үйлерді қосқанда, сонымен қатар 267, 269, 271, 273) батысқа қарай Шолохов көшесімен сүйінбай даңғылымен қиылысына дейін. Шолохов көшесімен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін.
№ 451 Сайлау учаскесі
(050037, Орталығы: "Аяжан" Жекеменшік медколледжі,
Талас көшесі-1, телефоны: 235-63-35.)
Жансүгіров көшесінен (№ 553 үй) оңтүстікке (шығыс жағы) Богатырский көшесіне дейін, Богатырский көшесімен шығысқа қарай (солтүстікжағы) Сұлтан Қарасу өзенінің жырасы арқылы Физкультура көшесіне дейін, Физкультура көшесімен шығысқа қарай Майбороды көшесіне шыққанға дейін, Майбороды көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Палладин көшесіне дейін Палладин көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Жансүгіров көшесімен қиылысқанға дейін.
№ 452 Сайлау учаскесі
050011, Орталығы: "№ 59 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Сауранбаев көшесі,12 үй.
Шекарасы: Шолохов көшесінен Ақан сері көшесі бойымен (батыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Лев Толстой көшесіне дейін (шығыс жағы), Лев Толстой көшесімен солтүстікке қарай темір жол желісіне дейін, Алматы-1 станциясының темір жол желісімен шығысқа қарай әрі темір жол желісімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін, Шолохов көшесімен (солтүстікке қарай) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін.
№ 453 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 83 мектеп гимназиясы"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Шолохов көшесі, 28 үй,
телефоны: 234-10-22)
Толстой көшесінен Шолохов көшесі бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесімен (екі жанын қосқанда) солтүстікке қарай № 13 үйді қоспағанда Тынышбаев көшесіне дейін Тынышбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кунгурский көшесіне дейін, Кунгурский көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Станционный көшесіне дейін, Станционный көшесімен шығысқа қарай Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін.
№ 454 Сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "Алматы дабыл беру және байланыс
дистанциясы" - ШЧ-33, Станционный көшесі, 15,
телефоны: 296-32-40)

телефон: 234-10-92
От железнодорожного моста по улице Шолохова (южная сторона) на запад до улицы Акан Серы восточная сторона на юг до улицы Молдагалиева, по улице Молдагалиева (северная сторона) на восток до улицы Станкевича, по улице Станкевича (восточная сторона) на юг до улицы Аймауытова (северная сторона) на восток до улицы Парижской Коммуны, по улице Парижской Коммуны (восточная сторона) на юг до улицы Майбороды, по улице Майбороды (северная сторона) на восток до улицы Байкальской, по улице Байкальской (восточная сторона) на юг до улицы Чкалова, по улице Чкалова на восток (северная сторона) до улицы Чимкентской. По улице Чимкентской (восточная сторона) на юг до улицы С.Разина, по улице С.Разина на восток (северная сторона) до улицы Байкальской, по улице Байкальской (включая все дома) на юг до улицы Стахановской, по улице Стахановской (северная сторона до лога Рощи Баума). По границе лога (западная сторона) до проспекта Суюнбая, по проспекту Суюнбая (западная сторона) на север (включая дома №№ 263/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 25, 27, а также дома №№ 267, 269, 271, 273) на запад с выходом на пересечение улиц Шолохова и проспекта Суюнбая. По улице Шолохова (южная сторона) на запад до улицы Акан Серы.
Избирательный участок № 451
(050037, Центр: Частный Медицинский колледж "Аяжан",
улица Таласская, дом № 1)
От улицы Жансугурова (дом № 553) на юг (восточная сторона) до улицы Богатырской, по улице Богатырской на восток (северная сторона) через лог речки Султанка на улицу Физкультурной, по улице Физкультурной на восток с выходом на улицу Майбороды, по улице Майбороды на восток (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на север (западная сторона) до улицы Палладина, от улицы Палладина на запад (южная сторона) до пересечения улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 452
050011, Центр: г.Алматы, улица Сауранбаева, 12
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 59"
В границах: от улицы Шолохова по улице Акан-Серы (западная сторона) на юг до улицы Молдагалиева. По улице Молдагалиева (северная сторона) на запад до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (восточная сторона) на север до железнодорожной линии, по железнодорожной линии станции Алматы-1 на восток и далее по железнодорожной линии (западная сторона) на юг до улицы Шолохова. По улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Акан Серы.
Избирательный участок № 453
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"школа гимназия № 83", улица Шолохова, дом № 28 телефон: 234-10-22)
От улицы Льва Толстого по улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Чехова, по улице Чехова на север(включая обе стороны) исключая дом № 13 до улицы Тынышпаева, по улице Тынышпаева на запад (северная сторона) до улицы Кунгурской, по улице Кунгурской (восточная сторона) на север до улицы Станционной, по улице Станционной на восток до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (западная сторона) на юг до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 454
(050011, Центр: "Алматинская дистанция сигнализации и связи ШЧ-33",
улица Станционная, дом № 5)

Чехов көшесінен Шолохов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ержанов көшесіне дейін Ержанов көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Алматы-1 бекетінің темір жол желілеріне дейін, Алматы-1 вокзалының темір жол желілерінен оңтүстікке қарай Кунгурский көшесіне дейін, Кунгурский көшесімен оңтүстік батысқа (солтүстік жағы) Тынышбаев көшесіне дейін, Тынышбаев көшесімен шығысқа қарай Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесімен оңтүстікке қарай (№№ 13,5б үйлерден басқасының барлығын қоспағанда) Шолохов көшесіне дейін.
№ 455 Сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№61 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Л.Толстой көшесі, 20, телефоны: 251-13-17)
Л.Толстой көшесінен Молдағалиев көшесінің (оңтүстік жағы) бойымен шығысқа қарай Станкевич көшесіне дейін, Станкевич көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесі бойымен (шығыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 456 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 6 Оқушылар үйі"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Сейфуллин даңғылы, 13,
телефоны: 236-56-32)
Л.Толстой көшесінен Шолохов көшесі бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесі бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесі бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Л.Толстой көшесіне дейін, Л.Толстой көшесі бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін.
№ 457 Сайлау учаскесі
(050037, Орталығы: "№ 49 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Кассин көшесі, № 47 үй,
телефоны: 236-69-36)
Сейфуллин даңғылынан (№ 61 үй) Палладин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін, Жансүгіров көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жұмабаев көшесіне дейін, Жұмабаев көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Осенный көшесіне дейін, Осенный көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Анна Никольская көшесіне дейін, Анна Никольская көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылы бойынша солтүстікке қарай (шығыс жағы) Анна Никольская оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Палладин көшесіне дейін.
№ 458 сайлау учаскесі
(050037, Орталығы: "№ 49 жалпы білім беретін мектеп"
(ескі ғимарат) Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Кассин көшесі, 47 үй, телефоны: 234-14-30)
Сейфуллин даңғылындағы № 83 үйден Никольский көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Егоров көшесіне дейін, Егоров көшесі бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Кипренский көшесіне дейін, ары қарай сайдан оңтүстікке қарай Айбасов және Дулатов көшесін қосқанда, Дулатов көшесімен батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Анна Никольская көшесіне дейін.
№ 459 Сайлау учаскесі

От улицы Чехова по улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Ержанова, по улице Ержанова (восточная сторона) на север до железнодорожной линии на восток до вокзала Алматы-1, от вокзала Алматы-1 на юг до улицы Кунгурской, по улице Кунгурской на юго-запад (северная сторона) до улицы Тынышбаева, по улице Тынышбаева на восток до улицы Чехова, по улице Чехова на юг (исключая все дома кроме домов № 13, 5б) до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 455
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 61", улица Льва Толстого, 20)
От улицы Льва Толстого по улице Молдагалиева (южная сторона) на восток до улицы Станкевича, по улице Станкевича (западная сторона) на юг до улицы Аймауытова, по улице Аймауытова (северная сторона) на запад до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого восточная сторона до улицы Молдагалиева.
Избирательный участок № 456
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Дом школьников № 6", проспект Сейфуллина, дом № 13 телефон: 236-56-32)
От улицы Льва Толстого по улице Шолохова (южная сторона) на запад до улицы Чехова, по улице Чехова (восточная сторона) на юг до улицы Аймауытова, по улице Аймауытова (северная сторона) на восток до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (западная сторона) на север до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 457
(050037, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 49", улица Кассина, дом № 47,
телефон: 236-69-36)
От проспекта Сейфуллина (дом № 61) по улице Палладина на запад (северная сторона) до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова на север (восточная сторона) до улицы Жумабаева, от улицы Жумабаева на восток (южная сторона) до улицы Осенняя, от улицы Осенняя на юг (западная сторона) до улицы А.Никольской, по улице А.Никольской на восток (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на юг (восточная сторона) до улицы Палладина.
Избирательный участок № 458
(050037, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 49" (старое здание), улица Кассина, дом № 47,
телефон: 235-14-30)
От проспекта Сейфуллина (дом № 83) по улице А.Никольской на запад (северная сторона) до улицы Егорова, по улице Егорова на юг (восточная сторона) до улицы Кипренского, далее по логу на юг включая улицы Айбасова и Дулатова, по улице Дулатова на запад (северная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на север (восточная сторона) до улицы А.Никольской.
Избирательный участок № 459

(050037, Орталығы: Алматы қаласы, Кассин көшесі, 47
"№ 49 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі (ескі ғимарат),
телефон:223-05-23)
Жансүгіров көшесінен Жұмабаев көшесіне дейін (оңтүстік жағы) М.Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный көшесіне дейін, Горный көшесі батысқа қарай (солтүстік жағы) Кассин көшесіне дейін (шығыс жағы), Кассин көшесі бойымен Котельников көшесіне дейін, Котельников көшесі бойымен “№ 3 Автокомбинат” Акционерлік қоғамының бойымен (батыс жағы) өзенге дейін, Котельников көшесімен Жансүгіров көшесінің солтүстік жағына дейін, Котельников көшесінен Жансүгіров көшесімен Дулатов көшесіне дейін (шығыс жағы).
№ 460 Сайлау учаскесі
(050056, Орталығы: "№ 162 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Сүйінбай даңғылы, 207,
телефоны: 234-91-08)
Сүйінбай даңғылының қиылысынан Громов көшесімен оңтүстік-шығыс жағынан Герцен көшесіне дейін (№ 33 үйді қоспағанда) Потанин көшесі бойынша (екі жағы) оңтүстікке қарай Янка Купала көшесіне дейін, Янка купала көшесі бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Орджоникидзе көшесінің қиылысына дейін, Орджоникидзе көшесі бойынша (батыс жағы) оңтүстікке қарай Кожедуба көшесіне дейін, Кожедуба көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойымен оңтүстікке қарай (үйді қоспағанда) Шаумян көшесіне дейін. Шаумян көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Цимлянский көшесіне дейін, Цимлянский көшесі бойымен оңтүстікке қарай (екі жағы) Арал көшесімен қиылысқан жеріне дейін. Арал көшесі бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылымен қиылысқан жеріне дейін. Сүйінбай даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Громов көшесімен қиылысқан жеріне дейін.
№ 461 Сайлау учаскесі
(050056, Орталығы: "№ 20 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Герцен көшесі, 154 үй,
телефоны: 278-55-57)
Рысқұлов даңғылынан Сүйінбай даңғылы бойымен солтүстікке қарай (екі жағы), темір жол өткеліндегі үйлерді қосқанда Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен (екі жағы) батысқа қарай Якубов көшесінің қиылысына дейін, Якубов көшесі бойымен солтүстікке қарай (екі жағы) Шаумян көшесіне дейін, Шаумян көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (үйлерді қоспағанда Рысқұлов көшесіне дейін), Рысқұлов даңғылы бойынша (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылымен қиылысқан жеріне дейін.
№ 462 Сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Шемякин көшесі, 131 үй
"№ 1 Алматы педагогикалық колледжі"
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны,
телефон: 290-05-44
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Шемякин көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ленинабадская көшесінің қиылысына дейін, Ленинабадская көшесі бойымен оңтүстік жағы Айтыков көшесіне дейін, Айтыков көшесі бойымен (үйлерді қоспағанда) солтүстікке қарай Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесі бойымен (үйлерді қоспағанда) солтүстік-шығысқа қарай қала (аудан) шекарасына дейін Шуақты шағынауданынын қосқанда, аудан шекарасынан оңтүстік батысқа қарай Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан батысқа қарай (солтүстік жағы) Шемякин көшесінің қиылысына дейін.
№ 463 Сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Гете көшесі, 177 үй
"№ 17 Жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі

(050037, Центр: город Алматы, улица Кассина, 47
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 49"
(старое здание), телефон: 223-05-23)
От улицы Жансугурова по улице Жумабаева (южная сторона) до улицы Дулатова, по улице Дулатова (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на юг (западная сторона) до улицы Горной. По улице Горной на запад (северная сторона) до улицы Кассина (восточная сторона), по Кассина до улицы Котельникова, по улице Котельникова (на запад) вдоль Акционерного общество "Автокомбинат № 3" до ручья (южная сторона), от ручья по улице Котельникова до улицы Жансугурова северная сторона, от улицы Котельникова по улице Жансугурова до Дулатова (восточная сторона).
Избирательный участок № 460
(050056,Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 162", проспект Суюнбая, дом № 207)
От пересечения проспекта Суюнбая с улицей Громова на юго-восток южная сторона до улицы Герцена (исключая дом № 33), по улице Потанина (обе стороны) на юг до улицы Янки Купала. По улице Янки Купала (северная сторона) на восток до пересечения с улицей Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (западная сторона) на юг до улицы Кожедуба, по улице Кожедуба на запад (северная сторона) до улицы Герцена, по улице Герцена на юг (не включая дома) до улицы Шаумяна. По улице Шаумяна (северная сторона) на запад до улицы Цимлянской, по улице Цимлянской на юг (обе стороны) до пересечения с улицей Аральской. По улице Аральской (северная сторона) на запад до пересечения с проспектом Суюнбая. По проспекту Суюнбая (восточная сторона) на север до пересечения с улицей Громова.
Избирательный участок № 461
(050056, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 20", улица Герцена, дом № 154)
От проспекта Рыскулова по проспекту Суюнбая на север (обе стороны), включая дома железнодорожного переезда до улицы Аральской, от улицы Аральской (обе стороны) на запад до пересечения с улицей Якубова, по улице Якубова на север (обе стороны) до улицы Шаумяна, по улице Шаумяна на восток (южная сторона) до улицы Герцена. По улице Герцена на юг (не включая дома до пересечения с проспектом Рыскулова), по проспекту Рыскулова (северная сторона) на запад до пересечения с проспектом Суюнбая.
Избирательный участок № 462
Центр: 050056, город Алматы, улица Шемякина, 131
Государственное коммунальное казенное предприятие
"Алматинский педагогический колледж № 1", телефон:278-56-84
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Шемякина на север (восточная сторона) до пересечении с улицей Ленинабадская, по улице Ленинабадская (южная сторона) на восток до улицы Айтыкова, по улице Айтыкова (не включая дома) на север до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (не включая дома) на северо-восток до границе (района), включая мкр. Шуакты по юго-западной стороне до проспекта Рыскулова. От проспекта Рыскулова на запад (северная сторона)до пересечения с улицей Шемякина.
Избирательный участок № 463
Центр: 050056, город Алматы, улица Гете, 177
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 17", телефон:251-01-91

Шекарасы: Янки Купала көшесінен батысқа қарай Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен екі жағы солтүстікке қарай Енисейский көшесіне дейін, Енисейский көшесі бойымен оңтүстік жағы шығысқа қарай Федосеев көшесіне дейін, Федосеев көшесі бойымен шығыс жағы № 2 үйге дейін әрі қарай Федосеев көшесімен кіші Алматы өзені бойымен оңтүстікке қарай Баймағамбетов көшесі, 28 үйге дейін, Баймағамбетов көшесі бойымен Баймағамбетов көшесі бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Айтықов көшесіне дейін, Айтыков көшесінен Ленинабадская көшесі әрі қарай батысқа қарай Шемякин көшесіне дейін Шемякин көшесі бойымен солтүстікке қарай Янки Купала көшесіне дейін.
№ 464 Сайлау учаскесі Орталығы: 050054, Алматы қаласы, Папанин көшесі, 220 үй
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 4 Қалалық клиникалық аурухана"
Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефон: 234-00-38
Шекарасы: Сүйінбай даңғылынан Хмельницкий көшесі оңтүстік жағымен шығысқа қарай Майлин көшесі, Майлин көшесінен солтүстік-шығысқа қарай Монтажный көшесіне дейін, Монтажный көшесінен шығысқа қарай атсыз көше бойымен (оңтүстік жағы), Кинологиялық орталығы учаскесінің төменгі шекара бойымен Жас Канат ықшам ауданының шекарасы Кіші Алматинка өзен арнасының бойымен Баймағамбетова көшесіндегі № 314 үйге дейін. Баймағамбетов көшесімен Енисейский көшесіне, Енисейский көшесінен (солтүстік жағы) Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Громов көшесіне дейін. Громов көшесінің солтүстік жағымен Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылынан Богдан Хмельницкий көшесіне дейін.
№ 465 Сайлау учаскесі
(050037, Орталығы: Алматы қаласы, Ақан сері көшесі, 150
"№ 74 жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 294-32-21)
Рысқұлов даңғылынан Сейфуллин даңғылы бойынша солтүстікке қарай Ақан Сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Баум тоғайының шекарасына дейін, Баум тоғайынан солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін (1-ші ден 9 үйді қоспағанда), Рысқұлов даңғылының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін.
№ 466 Сайлау учаскесі
(050037, Орталығы: "№ 74 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Ақан сері көшесі, 150 үй, телефоны: 294-58-40)
Котельников көшесінен Сейфуллин даңғылының бойымен (№ 170б үй) солтүстікке қарай Айбасов көшесіне дейін, Айбасов көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Бехтерев көшесіне дейін, Бехтерев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығысқа қарай) Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстікке қарай) Дальневосточный көшесіне дейін, Дальневосточный көшесінің бойымен (оңтүстікке қарай) Баум тоғайының шекарасына дейін, Баум тоғайының шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (шығысқа қарай) Котельников көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін.
467 сайлау учаскесі

Границы: от улицы Янки Купала на запад до улицы Герцена по улицы Герцена обе стороны на север до улицы Енисейской. По южной стороне улице Енисейской на восток до улицы Федосеева дом № 2 далее по улице Федосеева вдоль русла реки Малая Алматинка на юг до дома Баймагамбетова№ 28, далее по улице Баймагамбетова на юг до улице Айтыкова, по улице Айтыкова до улице Ленинабадская далее на запад до улице Шемякина. По улице Шемякина на север до улице Янки Купала.
Избирательный участок № 464
Центр: 050054, город Алматы, улица Папанина, 220
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Городская клиническая больница № 4", телефон: 234-00-38
Границы: от проспекта Суюнбая по южной стороне улицы Богдана Хмельницкого на восток до улицы Майлина, по улице Майлина на северо-восток до улицы Монтажная, от улицы Монтажной на восток по южной стороне безымянной улицы по нижней границе участка Кинологического центра до границы микрорайона Жас Канат вдоль русла реки Малая Алматинка до дома № 314 по улице Баймагамбетова далее до улицы Енисейской, по северной стороне улицы Енисейской до улицы Потанина, по западной стороне улицы Потанина на юг до улицы Громова. По северной стороне улицы Громова до проспекта Суюнбая, по проспекту Суюнбая до улицы Богдана Хмельницкого.
Избирательный участок № 465
(050037, Центр: город Алматы, улица Акан Серы, 150 Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 74", телефон: 294-32-21)
От проспекта Рыскулова по проспекту Сейфуллина на север (восточная сторона) до улицы Акан Серы, от улицы Акан Серы на восток (южная сторона) до границы рощи Баума, от рощи Баума на север до проспекта Рыскулова (исключив дома проспекта Рыскулова от дома № 1 по № 9 дом), по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до проспекта Сейфуллина.
Избирательный участок № 466
(050037, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 74", улица Акан серы, дом № 150)
От улицы Котельникова по проспекту Сейфуллина (дом № 170б) на север до улицы Айбасова, по улице Айбасова на запад (южная сторона) до улицы Бехтерева, по улице Бехтерева на юг (восточная сторона) до улицы Дулатова, по улице Дулатова на запад (южная сторона) до улицы Дальневосточной, по улице Дальневосточной (южная сторона) до границы с рощей Баума, по границе рощи Баума юг (восточная сторона) до улицы Котельникова, по улице Котельникова (северная сторона) на запад до проспекта Сейфуллина.
Избирательный участок № 467

(050037, Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, 59
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Алматы қаласы Түрксіб ауданының
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі)
Шекарасы: Дулатов көшесінен, 35 үйден, батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін (№ 106 үй), Сейфуллин даңғылының бойымен оңтүстікке қарай Сейфуллин даңғылы № 52 үйден Ровенский көшесімен қиылысқан жеріне дейін, Ровенский көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бехтерев көшесіне дейін, Бехтерев көшесінің бойымен (2,4,6,8 үйлерді қоспағанда) оңтүстікке қарай (шығысқа қарай) Жұмабаев көшесіне дейін, Жұмабаев көшесінің бойымен (оңтүстікке қарай) батысқа қарай Ақан Сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің бойымен (шығысқа қарай) оңтүстікке қарай Айбасов көшесіне дейін, Айбасов көшесінің солтүстік жағынан батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылының бойымен солтүстік шығыс жағына қарай Дулатов көшесінің қиылысына дейін.
468 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 71 лицейі"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Стахановский көшесі, 20 үй,
телефоны: 234-10-20)
Степан Разин көшесінен оңтүстікке қарай Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) Қарағанды көшесіне дейін (оңтүстік жағы) Ақан сері көшесінен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай, (81-135 үйді қосқанда) және Айбасов көшесі № 4 үйдің бойымен Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Международный көшесіне дейін, Международный көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің бойымен (батысқа қарай) солтүстікке қарай Дальневосточный көшесіне дейін, Дальневосточный көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Мойка өзеніне дейін, Мойка өзенінің батыс жағалауының бойымен солтүстікке қарай Стаханов көшесіне дейін, Стаханов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Байкал көшесіне дейін, Байкал көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Разин көшесіне дейін, Разин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Станкевич көшесіне дейін.
№ 469 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 61 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Толстой көшесі, 20 үй,
телефоны: 234-10-77)
Сейфуллин даңғылынан Аймауытов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Парижский Коммуна көшесіне дейін, Парижский Коммуна көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Майбороды көшесіне дейін, Майбороды (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Байкал көшесіне дейін, Байкал көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Станкевич көшесіне дейін, Станкевич көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Қарағанды көшесіне дейін, Қарағанды көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай (81 және 83 үйді қоспағанда) Жұмабаев көшесіне дейін, Жұмабаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Бехтерев көшесіне дейін, Бехтерев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Буденный көшесіндегі барлық үйлерге дейін, Буденный көшесінен ЖМБ (жанармай құятын бекет) арқылы Сейфуллин даңғылына, Сейфуллин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін.
№ 470 сайлау учаскесі
(050054, Орталығы: "№ 4 қалалық ауруханасы",
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын, Папанин көшесі, 220 үй,
телефоны: 235-86-07)
№ 471 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "Темір жол ауруханасы", акционерлік қоғам
Ақан сері көшесі, 36 үй, телефоны: 236-54-61)
№ 472 сайлау учаскесі
(050050, Орталығы: "№ 107 жалпы білім беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Александров көшесі, 11 үй,
телефоны: 297-38-50)
Рысқұлов даңғылынан Жансүгіров көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Артиллериский көшесіне дейін, Артиллериский көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 473 сайлау учаскесі
(050050, Орталығы: "№ 106 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Фучика көшесі, 44,
телефоны: 397-27-22)
Артиллерийская көшесінен, Жансүгіров көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Вагжанов көшесіне дейін, Вагжанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Артиллерийская көшесіне дейін, Артиллериская көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 474 сайлау учаскесі
(050066, Орталығы: 050066, Алматы қаласы, Фучик көшесі, 44
"№ 106 жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 397-28-42)

(Центр: 050037, город Алматы, проспект Сейфуллина, 59 Коммунальное
государственное учреждение "Отдел регистрации актов гражданского состояния
Турксибского района города Алматы")
Границы: от улицы Дулатова, 35 на запад до проспекта Сейфуллина (дом № 106), по проспекту Сейфуллина на север. От проспекта Сейфуллина дома № 52 до пересечения улицы Ровенского, по улице Ровенского на восток (южная сторона) до улицы Бехтерева, по улице Бехтерева (исключая дома 2,4,6,8) на юг (восточная сторона) до улицы Жумабаева, по улице Жумабаева (южная сторона) на запад до улицы Акан Серы, по улице Акан Серы (западная сторона) на юг до улицы Айбасова, по улице Айбасова северная сторона( на запад) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на юг восточная сторона до пересечения с улицей Дулатова.
Избирательный участок № 468
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"лицей № 71", улица Стахановская, дом № 23)
От улицы Степана Разина на юг по улицы Станкевича (восточная сторона) до улицы Карагандинской, по улице Карагандинской (южная сторона) до улицы Акан Серы (восточная сторона) на юг (включая дома № 81-135 и дом по улице Айбасова, № 4) до улицы Дулатова, по улице Дулатова (северная сторона) на восток до улицы Международной, по улице Международной (северная сторона) на восток до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской (западная сторона) на север до улицы Дальневосточной, по улице Дальневосточной (северная сторона) на восток до реки Мойка, по западному берегу реки Мойки на север до улицы Стахановской, по улице Стахановской (южная сторона) на запад до улицы Байкальской, по улице Байкальской (обе стороны) на север до улицы С.Разина, по улице С.Разина (южная сторона) на запад до улицы Станкевича.
Избирательный участок № 469
(050011, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 61", улица Льва Толстого, дом № 20)
От проспекта Сейфуллина по улице Аймаутова (южная сторона) на восток до улицы Парижской Коммуны, по улице Парижской Коммуны (западная сторона) на юг до улице Майбороды, по улице Майбороды (южная сторона) на восток до улицы Байкальской, по улице Байкальской (западная сторона) на юг до улицы Чкалова, по улице Чкалова (северная сторона) на запад до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской (западная сторона) на юг до улицы С.Разина, по улице С.Разина (северная сторона) на запад до улицы Станкевича, по улице Станкевича (западная сторона) на юг до улицы Карагандинской, по улице Карагандинской (северная сторона) на запад до улицы Акан Серы, по улице Акан Серы (западная сторона) на юг (исключая дом № 81 и дом № 83) до улицы Жумабаева, по улице Жумабаева (северная сторона) на запад до улицы Бехтерева, по улице Бехтерева (восточная сторона) на север до улицы Буденного, включая все дома, от улицы Буденного через Автозаправочную Станцию на проспект Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) на север до улицы Аймаутова.
Избирательный участок № 470
(050054, Центр: Государственное коммунальное предприятие
"Городская клиническая больница № 4", улица Папанина, дом № 220)
Избирательный участок № 471
(050011, Центр: Акционерное общество
"Железнодорожная больница", улица Акан Серы, дом № 36)
Избирательный участок № 472
(050050, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 107", улица Александрова, дом № 11)
От проспекта Рыскулова по улице Жансугурова на север (восточная сторона) до улицы Артиллерийской, по улице Артиллерийской на запад (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до Рыскулова, по проспекту Рыскулова (северная сторона) на запад до улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 473
(050050, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 106", улица Фучика, дом № 44)
От улицы Артиллерийской, по улице Жансугурова (восточная сторона) на север до улицы Вагжанова, по улице Вагжанова (южная сторона) на запад до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до улицы Артиллерийской, по улице Артиллерийской (северная сторона) на запад до улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 474
(050066, Центр: город Алматы, улица Фучика, 44
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 106", телефон: 397-28-42)

Вагжанов көшесінен (№ 5, 9, 11, 13, 19а, 19, 25 үйлер) Жансүгіров көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Котельников көшесіне дейін, Котельников көшесінен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Кассин көшесіне дейін, Кассин көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Рудаки көшесіне дейін, Рудаки көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) оңтүстікке қарай Вагжанов көшесіне дейін, Вагжанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 475 сайлау учаскесі
(050011, Орталығы: "№ 4 перзентхана"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын, Станкеевич көшесі, 6 үй,
телефоны: 236-54-61)
№ 476 сайлау учаскесі
(050028, Орталығы: "2021 әскери бөлімшесі",
Спасская көшесі, 67 үй,
телефоны: 290-51-50, 260-01-03)
№ 477 сайлау учаскесі
(050056, Орталығы: "№ 20 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Герцен көшесі, 154 үй,
телефоны: 278-55-57)
Кожедуба көшесі мен Шемякин көшесінің қиылысының шығыс жағымен оңтүстікке қарай Рысқұлов көшесінің қиылысына дейін, Рысқұлов көшесінен батысқа қарай солтүстік жағымен Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесімен солтүстікке қарай (екі жағы) Я.Купала көшесіне дейін, Я.Купала көшесінен шығысқа қарай Шемякин көшесіне дейін, Шемякин көшесімен оңтүстікке қарай Кожедуба көшесіне дейін.
№ 478 сайлау учаскесі
(050049, Орталығы: "№ 142 жалпы білім беретін орта мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Жұлдыз ықшамауданы-1, № 20 үй,
телефоны: 252-92-16)
Шекарасы: Дөнентаев көшесі, № 2ж, 8б, 8г, 10а, 12а, 12в, 14а, 16а, 18а, 18б, 20а, 20, 22а, 22, 24, 26, 31. Жұлдыз-2 ықшамауданы, № 28, 29, 30, 30а,31, 32, 33, 34, 35, 39а, 39б, 39в, 39г үйлер.
№ 479 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "ЛА 155/18 мекемесі",
Красногорский көшесі, 73, телефоны: 2903193)
№ 480 сайлау учаскесі
(050030, Орталығы: "№ 32 жалпы білім беретін мектеп"
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Сүйінбай даңғылы, 489 үй, телефоны: 232-86-70)
13 әскери қалашықтағы №№ 4, 5, 14, 20, 20а, 20б, 51, 52, 53 үйлер, 16 әскери қалашық, №№ 292, 292а, 292б, 292в, 292г, 292д, 292е, 292ж, 292з, 292и, 292м, 292н, 292п, 292/1, 292/2, 292/3, 292/4 үйлер, Красногорский көшесіндегі, №№ 71, 73 үйлерді қоса алғанда және 2 жатахана).
№ 481 сайлау учаскесі
(050030, Ортылығы: "Әскери госпиталь"
мемлекеттік республикалық мекемесі,
Красногорск № 521 сайлау учаскесі
(041600, Орталығы: "№ 195 жалпы білім беретін
мектеп",Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Әлмерек ықшам ауданы, Наурызбай батыр көшесі,
64/2, телефоны: 2327700)
Закарпат көшесімен батысқа қарай аудан шекарасына дейін,аудан шекарасымен солтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесімен солтүстікке қарай сүт-тауар фермасына дейін, сүт-тауар фермасынан оңтүстік-шығысқа егістікке дейін (Астана көшесі), Астана көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Қызылорда көшесімен қиылысқанға дейін, Қызылорда көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай 1-Новая көшесіне дейін, 1-Новая көшесімен оңтүстікке қарай Закарпат көшесіне дейін.
№ 521 сайлау учаскесі
(041600, Орталығы: "№ 195 жалпы білім беретін
мектеп", Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Әлмерек ықшам ауданы, Наурызбай батыр көшесі,
64/2, телефоны: 2327700)
Закарпат көшесімен батысқа қарай аудан шекарасына дейін,аудан шекарасымен солтүстікке қарай Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесімен солтүстікке қарай сүт-тауар фермасына дейін, сүт-тауар фермасынан оңтүстік-шығысқа егістікке дейін (Астана көшесі), Астана көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Қызылорда көшесімен қиылысқанға дейін, Қызылорда көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай 1-Новая көшесіне дейін, 1-Новая көшесімен оңтүстікке қарай Закарпат көшесіне дейін.
№ 522 сайлау учаскесі
(050054, Орталығы: 050054, Алматы қаласы, Жас Қанат ықшамауданы, 454/1
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 28 қалалық емхана"
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны)
Рысқұлов даңғылынан шығысқа қарай Құлжа тас жолына дейін, Құлжа тас жолымен солтүстік-шығысқа қарай Тәттімбет көшесіне дейін, Тәттімбет көшесімен солтүстік-батысқа қарай Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенімен оңтүстік-батысқа қарай Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 523 сайлау учаскесі
(050039, Орталығы: "№ 44 мектеп-гимназия",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме, Огарев көшесі,
6 үй, телефоны: 2574049)
Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалуынан солтүстік-шығысқа қарай Талғар ауданының шекарасына дейін (Набережный көшесінен Полевой көшесіне дейін) Құлжа тас жолына дейін, Құлжа тас жолымен солтүстік -батысқа қарай Бұқтырма көшесінен дейін, Бұқтырма көшесімен солтүстік -шығысқа қарай Кіші Алматы өзеніне дейін.
№ 551 сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Жас қанат ықшам ауданы, 129 үй, "№ 198 Жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

От улицы Вагжанова (дома №№ 5, 9, 11, 13, 19а, 19, 25) по улице Жансугурова (восточная сторона) на север до улицы Котельникова, от улицы Котельникова на запад (южная сторона) до улицы Кассина, по улице Кассина (западная сторона) на юг до улицы Рудаки, по улице Рудаки (южная сторона) на запад до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до улицы Вагжанова, по улице Вагжанова (северная сторона) на запад до проспекта Жансугурова.
Избирательный участок № 475
(050011, Центр: Государственное коммунальное предприятие
"Родильный дом № 4", улица Станкевича, дом № 6)
Избирательный участок № 476
(050028, Центр: "Войсковая часть 2021", улица Спасская, дом № 65)
Избирательный участок № 477
(050056, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 20" улица Герцена, дом № 154)
От пересечения улицы Кожедуба и Шемякина на юг (западная сторона) до пересечения с улицей Рыскулова, по улице Рыскулова на запад (северная сторона) до улицы Герцена, по улице Герцена на север (обе стороны) до улицы Я.Купала, по улице Я.Купала на восток до улицы Шемякина, по улице Шемякина на юг до улицы Кожедуба.
Избирательный участок № 478
(Центр: 050049, город Алматы, микрорайон Жулдыз-1, дом № 5в Государственное
предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 20")
Границы: улица Дунентаева, дома: № 2ж, 8б, 8г, 10а, 12а, 12в, 14а, 16а, 18а, 18б, 20а, 20, 22а, 22, 24, 26, 31. Микрорайон Жулдыз-2 дома: № 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 39а, 39б, 39в, 39г.
Избирательный участок № 479
(050030, Центр: "учреждение ЛА 155/18", улица Красногорская, дом № 3)
Избирательный участок № 480
(050030, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 32", улица Красногвардейский, дом № 489)
13 военный городок: дома №№ 4, 5, 14, 20, 20а, 20б, 51, 52, 53 16 военный городок: дома №№ 292, 292а, 292б, 292в, 292г, 292д, 292е, 292ж, 292з, 292и, 292м, 292н, 292п, 292/1, 292/2, 292/3, 292/4 и включая дома по улице Красногорская, 171 (2 общежития).
Избирательный участок № 481
(050030, Центр: Республиканское государственное учреждение
"Военный госпиталь", улица Красногорская, дом № 2)
Избирательный участок № 521
(041600, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 195", микрорайон Алмерек,
улица Наурызбай батыра, 64/2, телефон 2327700)
По улице Закарпатская на запад до границы района, от границы района на север до улицы Бейбитшилик, по улице Бейбитшилик на север до молочно-товарной фермы. От молочно-товарной фермы на юго-восток до поля (улица Астана), по улице Астана на юго-восток до пересечения с улицей Кызылординская, по улице Кызылординская на юго-восток до улицы Новая-1, от улицы Новая-1 на юг до улицы Закарпатская.
Избирательный участок № 522
(050054, Центр: город Алматы, микрорайон "Жас Канат", 454/1 Государственное
предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 28")
От проспекта Рыскулова на восток до Кульджинского тракта, по Кульджинскому тракту на северо-восток до улицы Таттимбета, по улице Таттимбета на северо-запад до речки Малая Алматинка, от речки Малая Алматинка на юго-запад до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 523
(050039, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 44", улица Огарева, 6)
От восточного берега речки Малая Алматинка на северо-восток до границы Талгарского района (от улицы Набережной до улицы Полевой) - Кульджинский тракт, по Кульджинскому тракту на северо-запад до улицы Бухтарминской, по улице Бухтарминской на северо-восток до речки Малая Алматинка.
Избирательный участок № 551
Центр: 050056, город Алматы, микрорайон Жас Канат,
дом 129 Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 198",

телефон: 380-20-10, 385-64-84
Шекарасы: Баймағамбетов көшесіндегі № 314 үйдің шығыс жағымен Кіші Алматинка өзенінің солтүстік бойымен кинологиялық орталыққа дейін, кинологиялық орталықтан шығысқа қарай Жас қанат ықшам ауданының шекарасына дейін, Жас қанат ықшам ауданының оңтүстік батыс жағымен Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесінің батысына қарай Жас канат ықшам ауданының № 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 көппәтерлі үйлерін қоспағанда № 314 үйге дейін (Жас канат шағын ауданының жеке меншік үйлерін түгелдей қосқанда).
№ 552 сайлау учаскесі Орталығы: 050056, Алматы қаласы, Жас қанат ықшам ауданы, 129 үй "№ 198 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 380-20-10, 385-64-84
Шекарасы: Жас Канат ықшам ауданындағы № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 көппәтерлі үйлер (28 үй) Баймағамбетова көшесіндегі 28 жеке меншік үйден бастап Кіші Алматинка өзенінің бойымен Баймағамбетов көшесіндегі 314 үйге, шығысқа қарай Жас Канат ықшам ауданындағы 1/32 үйге дейін.
№ 553 Сайлау учаскесі Орталығы: 050039, Алматы қаласы, Поддубный көшесі, 155 үй "№ 89 Жалпы білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 251-28-29
Шекарасы: Топчиев көшесінің № 63 үйінен Маяк тұрғын үй массивінің батыс жағы Аэропортовский өзені бойымен Бухтарминский көшесіне дейін, Бухтарминский көшесінің солтүстік-шығыс жағы Авиатор сая-жай қонысының жеке-меншік үйлерін қосқанда Бухтарминский көшесінен Топчиева көшесінің № 63 үйінің оң жағына дейін.

телефон: 380-20-10, 385-64-84
Границы: по восточной стороне улицы Баймагамбетова от дома № 314 на север вдоль русла реки Малая Алматинка до кинологического центра, от кинологического центра на восток до границы микрорайона Жас Канат, по юго-западной границе микрорайона Жас Канат до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова на запад, исключая многоквартирные дома микрорайона Жас Канат № 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 до дома № 314 (включая полностью частный сектор микрорайона Жас Канат).
Избирательный участок № 552
Центр: 050056, город Алматы, микрорайон Жас Канат,
дом 129 Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 198",
телефон: 380-20-10, 385-64-84
Границы: многоквартирный сектор микрорайона Жас Канат дома № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32 (28 домов) включая частные дома по улице Баймагамбетова от дома № 28 вдоль русла реки Малая Алматинка до дома № 314 по улице Баймагамбетова, далее на восток до дома № 1/32 в микрорайоне Жас Канат.
Избирательный участок № 553
Центр: 050039, город Алматы, улица Поддубного, 155
Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 89",
телефон: 251-28-29
Границы: от дома № 63 по улице Топчиева по западной стороне жилого массива Маяк вдоль Аэропортовского озера до улицы Бухтарминская по улице Бухтарминская на юго-восток включая частные дома дачного массива Авиатор, от улицы Бухтарминской на юг до дома № 63 по улице Топчиева.