"Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 76 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 наурыздағы N 61 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 сәуірдегі N 2669 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі N 287 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 29.07.2016 N 287 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 76 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1775 тіркелді, 2011 жылғы 22 сәуірде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Кең таралған пайдалы қазбалары бар конкурсқа қойылатын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
С. Ескендіров

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2011 года № 76 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 марта 2014 года N 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 апреля 2014 года N 2669. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 29 июля 2016 года N 287
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 29.07.2016 N 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2011 года № 76 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1775, опубликовано 22 апреля 2011 года в газете "Северный Казахстан") следующее изменение:
перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
С. Ескендиров

53Ү39'25,6''
70Ү46'37,6''
Өндіру
2
Құм
Арықбалық
Айыртау
53Ү1'
68Ү19'
Өндіру
3
Малтатас-құм қоспасы
Бірлік (бөлік)
Ғабит Мүсірепов атындағы
53Ү11'
66Ү50'
Өндіру
4
Құм
Боголюбовский (Солтүстік учаскесі-2)
Қызылжар
54Ү32'
68Ү37'
Өндіру
5
Құм
Возвышенка
Ғабит Мүсірепов атындағы
52Ү47'
66Ү43'
Өндіру
6
Атқылама таужыныс (гранит)
Жамантау
Есіл
53Ү50'13''
68Ү33'22''
Өндіру
7
Атқылама таужыныс (гранит)
Жантайсор
Ақжар
53Ү33'
71Ү46'
Өндіру
8
Әктас
Золотая нива
Уәлиханов
52Ү57'
71Ү55'
Өндіру
9
Құм
Золоторунное
Тайынша
53Ү34'
70Ү47'
Өндіру
10
Құм
Қарлыға (бөлік)
Қызылжар
54Ү38'
68Ү52'
Өндіру
11
Әктас
Қызылту
Уәлиханов
53Ү7'
72Ү51'
Өндіру
12
Атқылама таужыныс (гранит)
Комсомольский
Уәлиханов
53Ү08'
72Ү18'
Өндіру
13
Атқылама таужыныс (гранит)
Қоңырсу
Ғабит Мүсірепов атындағы
52Ү20'40''
66Ү40'27''
Өндіру
14
Малтатас-құм қоспасы
Куйбышев
Ғабит Мүсірепов атындағы
54Ү39'
68Ү44'
Өндіру
15
Атқылама таужыныс (гранит)
Ленинский
Есіл
53Ү52'30''
68Ү17'
Өндіру
16
Метоморфтық таужыныс (мәрмәр)
Лесное 1, 2
Тайынша
53Ү30'32''
70Ү31'21''
Өндіру
17
Құм
Мамлют
Мамлют
54Ү57'59''
68Ү53'11''
Өндіру
18
Әктас
Марьевский
Шал ақын
53Ү39'
67Ү21'
Өндіру
19
Ас тұзы
Теке көлі
Уәлиханов
53Ү50'
72Ү56'
Өндіру
20
Атқылама таужыныс (гранит)
Ольгинский
Шал ақын
53Ү30'
67Ү26'
Өндіру
21
Құм
Старосухотинский
Тайынша
53Ү53'
69Ү54'
Өндіру
22
Қалыптық құм
Шағалалы
Тайынша
53Ү41'
69Ү38'
Өндіру
23
Құм
Чеховский
Уәлиханов
53Ү24'
72Ү21'
Өндіру
24
Атқылама таужыныс (гранит)
Чистопольский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52Ү37'
67Ү21'
Өндіру
25
Вермикулит
Барчинский
Айыртау
53Ү08'
68Ү41'
Өндіру
26
Атқылама таужыныс (гранит)
Талап
Тайынша
53Ү39'
68Ү50'
Өндіру
27
Атқылама таужыныс (гранит)
Терновский
Тайынша
53Ү41'
69Ү58'
Өндіру
28
Атқылама таужыныс (гранит)
Дәуіт-2 (бөлік)
Ақжар
53Ү33'
71Ү43'
Өндіру
29
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Заветы Ильича
Айыртау
53Ү19'
53Ү22'
67Ү25'
67Ү25'
Өндіру
30
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Комаровский I
Айыртау
53Ү17'
67Ү56'
Өндіру
31
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Комаровский II
Айыртау
53Ү17'
53Ү17'
67Ү54'
67Ү54'
Өндіру
32
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Қаратал
Айыртау
53Ү19'37''
53Ү23'
67Ү48'55''
67Ү49'
Өндіру
33
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Шалқар
Айыртау
53Ү18'
53Ү18'
68Ү24'
68Ү31'
Өндіру
34
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Лавровка
Айыртау
53Ү26'
53Ү24'
68Ү22'
68Ү26'
Өндіру
35
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Айыртау
Айыртау
53Ү11'
68Ү19'
Өндіру
36
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Арықбалық
Айыртау
52Ү54'
68Ү08'
Өндіру
37
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Ақан
Айыртау
52Ү45'
67Ү59'
Өндіру
38
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Нижне-Бұрлық
Айыртау
52Ү45'
68Ү03'
Өндіру
39
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Дзержинский
Айыртау

53Ү39'25,6''
70Ү46'37,6''
Добыча
2
Песок
Арыкбалыкское
Айыртауский
53Ү1'
68Ү19'
Добыча
3
Гравийно-песчаная смесь
Бирликское (часть)
Имени Габита Мусрепова
53Ү11'
66Ү50'
Добыча
4
Песок
Боголюбовское (Северный участок-2)
Кызылжарский
54Ү32'
68Ү37'
Добыча
5
Песок
Возвышенское
Имени Габита Мусрепова
52Ү47'
66Ү43'
Добыча
6
Изверженные породы (гранит)
Жаман-Сопка
Есильский
53Ү50'13''
68Ү33'22''
Добыча
7
Изверженные породы (гранит)
Жантайсорское
Акжарский
53Ү33'
71Ү46'
Добыча
8
Извест-няк
Золотая нива
Уалихановский
52Ү57'
71Ү55'
Добыча
9
Песок
Золоторунное
Тайыншинский
53Ү34'
70Ү47'
Добыча
10
Песок
Карлуга (часть)
Кызылжарский
54Ү38'
68Ү52'
Добыча
11
Извест-няк
Кзылтусское
Уалихановский
53Ү7'
72Ү51'
Добыча
12
Изверженные породы (гранит)
Комсомольское
Уалиханосвкий
53Ү08'
72Ү18'
Добыча
13
Изверженные породы (диорит)
Конырсуйское
Имени Габита Мусрепова
52Ү20'40''
66Ү40'27''
Добыча
14
Гравийно-песчаная смесь
Куйбышевское
Имени Габита Мусрепова
54Ү39'
68Ү44'
Добыча
15
Изверженные породы (гранит)
Ленинское
Есильский
53Ү52'30''
68Ү17'
Добыча
16
Метаморфические породы (мрамор)
Лесное 1, 2
Тайыншинский
53Ү30'32''
70Ү31'21''
Добыча
17
Песок
Мамлютское
Мамлютский
54Ү57'59''
68Ү53'11''
Добыча
18
Известняк
Марьевское
Шал Акына
53Ү39'
67Ү21'
Добыча
19
Соль поваренная
Озеро Теке
Уалихановский
53Ү50'
72Ү56'
Добыча
20
Изверженные породы (гранит)
Ольгинское
Шал Акына
53Ү30'
67Ү26'
Добыча
21
Песок
Старосухотинское
Тайыншинский
53Ү53'
69Ү54'
Добыча
22
Формовочный песок
Чаглинское
Тайыншинский
53Ү41'
69Ү38'
Добыча
23
Песок
Чеховское
Уалихановский
53Ү24'
72Ү21'
Добыча
24
Изверженные породы (гранит)
Чистопольское
Имени Габита Мусрепова
52Ү37'
67Ү21'
Добыча
25
Вермикулит
Барчинское
Айыртауский
53Ү08'
68Ү41'
Добыча
26
Изверженные породы (гранит)
Талапское
Тайыншинский
53Ү39'
68Ү50'
Добыча
27
Изверженные породы (гранит)
Терновское
Тайыншинский
53Ү41'
69Ү58'
Добыча
28
Изверженные породы (гранит)
Даутское-2 (часть)
Акжарский
53Ү33'
71Ү43'
Добыча
29
Глина и глинистые породы
Заветы Ильича
Айыртауский
53Ү19'
53Ү22'
67Ү25'
67Ү25'
Добыча
30
Глина и глинистые породы
Комаровское I
Айыртауский
53Ү17'
67Ү56'
Добыча
31
Глина и глинистые породы
Комаровское II
Айыртауский
53Ү17'
53Ү17'
67Ү54'
67Ү54'
Добыча
32
Глина и глинистые породы
Каратальское
Айыртауский
53Ү19'37''
53Ү23'
67Ү48'55''
67Ү49'
Добыча
33
Глина и глинистые породы
Шалкарское
Айыртауский
53Ү18'
53Ү18'
68Ү24'
68Ү31'
Добыча
34
Глина и глинистые породы
Лавровское
Айыртауский
53Ү26'
53Ү24'
68Ү22'
68Ү26'
Добыча
35
Глина и глинистые породы
Аиртауское
Айыртауский
53Ү11'
68Ү19'
Добыча
36
Глина и глинистые породы
Арыкбалыкское
Айыртауский
52Ү54'
68Ү08'
Добыча
37
Глина и глинистые породы
Аканское
Айыртауский
52Ү45'
67Ү59'
Добыча
38
Глина и глинистые породы
Нижне-Бурлукское
Айыртауский
52Ү45'
68Ү03'
Добыча
39
Глина и глинистые породы
Дзержинское
Айыртауский