"2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі N 24/20 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 сәуірде N 2671 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және «2014–2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 974 575 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 937 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 104 672 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000 мың тенге;
трансферттер түсімі – 95 931 336 мың теңге;
2) шығындар – 107 892 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 491 024 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 092 304 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 601 280 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 100 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 100 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 23/1 "О областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2014 года N 24/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2014 года N 2671. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05).
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы»», Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 23/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2476 9 января 2014 года, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Солтүстік Қазақстан», 18 января 2014 года в газете «Северный Казахстан») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 974 575 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 937 567 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 104 672 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 931 336 тысяч тенге;
2) затраты – 107 892 034 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 491 024 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 092 304 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 601 280 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;

5) бюджет профициті – - 1 408 383 мың теңге;
6) профицитті пайдалану – 1 408 383 мың теңге.»;
7-тармақ:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға;
мынадай мазмұндағы 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27) тармақшалармен толықтырылсын:
«21) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
22) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
23) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
24) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға;
25) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылар стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
26) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылар стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
27) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға;»;
8-тармақ мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
«тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;»;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың ХХIV сессиясының
төрағасы
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
А. Асанова
Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының

5) профицит бюджета – - 1 408 383 тысячи тенге;
6) использование профицита – 1 408 383 тысячи тенге.»;
пункт 7:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;»;
дополнить подпунктами 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27) следующего содержания:
«21) на выплату государственной адресной социальной помощи;
22) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
23) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
24) на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;
25) на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
26) на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
27) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций;»;
пункт 8 дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХIV сессии Северо-Казахстанского
областного маслихата
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Асанова
К. Едресов
Приложение
к решению сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата

19 505
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
502 764
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
150 689
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
134 078
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 093 349
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 529 919
029
Әдістемелік жұмыс
23 884
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 298
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 170
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
304 097
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
6 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
815 341
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
100 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
715 341
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
21 888
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 453
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 435
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 014 251
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
818 087
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
196 164
5
Денсаулық сақтау
21 240 774,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 553 224
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 949
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
375 460
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
138 359
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
97 782
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
89 684
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

19 505
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
502 764
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
150 689
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
134 078
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 093 349
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 529 919
029
Методическая работа
23 884
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139 298
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
263 170
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
304 097
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
6 000
271
Управление строительства области
815 341
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
100 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
715 341
276
Управление по защите прав детей области
21 888
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
20 453
003
Капитальные расходы государственного органа
1 435
285
Управление физической культуры и спорта области
1 014 251
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
818 087
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
196 164
5
Здравоохранение
21 240 774,0
253
Управление здравоохранения области
20 553 224
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 949
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
375 460
006
Услуги по охране материнства и детства
138 359
007
Пропаганда здорового образа жизни
97 782
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
89 684
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

2 704 525
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
510 299
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 399
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
378 882
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
33 521
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
319 901
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
470 304
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
202 863
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
283 537
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
335 995
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
574 813
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 264
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 179 489
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 484
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
276 951
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 194 467
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
525 996
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 656 300
271
Облыстың құрылыс басқармасы
687 550,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
687 550,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 781 058
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 901 165
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 946
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 704 525
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
510 299
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 399
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
378 882
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
33 521
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
319 901
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
470 304
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
202 863
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
283 537
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
335 995
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
574 813
029
Областные базы спецмедснабжения
32 264
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 179 489
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 484
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
276 951
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 194 467
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
525 996
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 656 300
271
Управление строительства области
687 550,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
687 550,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 781 058
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 901 165
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
90 946
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

375 845
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
143 274
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
615
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 691
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
888 101
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 672
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
192 734
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 820
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 520
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 413
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 714
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 820
261
Облыстың білім басқармасы
803 036
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
766 664
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 372
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 938
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 938
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
33 346
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
30 886
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 460
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 405 598
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 876
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 876
261
Облыстың білім басқармасы
34 213
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

375 845
003
Социальная поддержка инвалидов
143 274
007
Капитальные расходы государственного органа
615
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
45 691
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
888 101
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
32 672
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
192 734
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
2 820
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 520
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 413
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
109 714
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 820
261
Управление образования области
803 036
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
766 664
037
Социальная реабилитация
36 372
263
Управление внутренней политики области
36 573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 938
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 938
298
Управление государственной инспекции труда области
33 346
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
30 886
003
Капитальные расходы государственного органа
2 460
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 405 598
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 876
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 876
261
Управление образования области
34 213
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

20 188
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 025
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
74 429
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74 429
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 322 239
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 091 117
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 299 350
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 931 772
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
7 276
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 234
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 042
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 956 564
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 886
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 763 047
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 352
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
113 154
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
6 001
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 001
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 419 059
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
364 878
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 670
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер

20 188
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 025
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
74 429
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
74 429
271
Управление строительства области
7 322 239
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 091 117
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 299 350
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 931 772
273
Управление культуры, архивов и документации области
7 276
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5 234
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 042
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 956 564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
33 886
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 763 047
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
33 352
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
113 154
285
Управление физической культуры и спорта области
6 001
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 001
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 419 059
263
Управление внутренней политики области
364 878
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
70 670
007
Услуги по проведению государственной информационной политики

2 037 367
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 728
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
5 548 872
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2 186
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
137 534
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
124 583
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
73 920
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
517 151
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 364 982
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
84 668
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 030 100
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 730
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 318 118
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 318 118
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 971
271
Облыстың құрылыс басқармасы
44 937
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 937
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 034
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 034
12
Көлiк және коммуникация
5 107 956
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 107 956
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 037 367
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 728
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 548 872
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
137 534
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
124 583
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
73 920
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
517 151
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 364 982
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
84 668
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 030 100
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 730
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 318 118
032
Субсидировние стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 318 118
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 971
271
Управление строительства области
44 937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
44 937
272
Управление архитектуры и градостроительства области
20 034
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 034
12
Транспорт и коммуникации
5 107 956
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 107 956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

49 169
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 166 500
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 190 805
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 701 482
13
Басқалар
5 593 758
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 711 292
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
240 854
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 470 438
269
Облыстың дін істері басқармасы
19 255
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 443
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 047
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
765
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 700 922
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
188 870
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 734 942
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
777 110
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
34 851
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 757
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 094
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 127 438
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 843
005
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
12 000
006
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
971 468
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9 872
015
«Бизнестің жол картасы- 020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
016
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
46 255
14
Борышқа қызмет көрсету
964
257
Облыстың қаржы басқармасы
964
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

49 169
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 166 500
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 190 805
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 701 482
13
Прочие
5 593 758
257
Управление финансов области
1 711 292
012
Резерв местного исполнительного органа области
240 854
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 470 438
269
Управление по делам религий области
19 255
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
17 443
003
Капитальные расходы государственного органа
1 047
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
765
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 700 922
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
188 870
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 734 942
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
777 110
280
Управление индустриально-инновационного развития области
34 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
27 757
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 094
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 127 438
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
37 843
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
12 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
971 468
008
Поддержка предпринимательской деятельности
9 872
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
50 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
46 255
14
Обслуживание долга
964
257
Управление финансов области
964
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета