"2014 жылға арналған басым дақылдарының тізбесін және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар нормаларын белгілеу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы N 143 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда N 2797 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 8-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған басым дақылдарының тізбесі;
2-қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын (40%-ға дейін) арзандатуға субсидиялар нормалары.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
С. Ескендіров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
21 мамырдағы № 143 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға арналған басым дақылдарының тізбесі
Басым дақылдарының атауы
Жаздық бидай
Күздік бидай
Күздік қарабидай
Арпа
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Дәнді бұршақты дақылдар
Майлы дақылдар
Картоп
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша өнімдері
Жабық топырақтағы көкөністер
Жемшөптік дақылдар:
бірінші, екінші және үшінші жылғы көпжылдық бұршақ шөптер
бірінші жылғы егілген басқа да көпжылдық шөптер
жүгері және сүрлемдік күнбағыс
біржылдық шөптер
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
21 мамырдағы № 143 қаулысына
2-қосымша

Об установлении перечня приоритетных культур и норм субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2014 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 мая 2014 года N 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 мая 2014 года N 2797. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 8 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных культур на 2014 год согласно приложению 1;
нормы субсидий на удешевление (до 40%) стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2014 год согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Ескендиров
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 21 мая 2014 года № 143
Перечень приоритетных культур на 2014 год
Наименование приоритетных культур
Яровая пшеница
Озимая пшеница
Озимая рожь
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Зернобобовые
Масличные
Картофель
Овощные и бахчевые открытого грунта
Овощи защищенного грунта
Кормовые:
многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
прочие многолетние травы первого года сева
кукуруза и подсолнечник на силос
однолетние травы на:
зеленый корм (овес и горох; горох, овес и ячмень)
сено (суданская трава; просо; могар; овес и вика)
сенаж (овес, ячмень, горох и пшеница; овес и горох; просо и горох)
зеленый конвейер (горох и овес; овес, ячмень и горох; суданская трава и горох; просо и горох; горох, овес и ячмень; рапс и овес)
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 21 мая 2014 года № 143