"2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы N 27/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда N 2906 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағының екінші бөлігіне, 108-бабына және 111-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 109 768 365,3 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 937 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 209 847 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000 мың тенге;
трансферттер түсімі – 97 619 951,3 мың теңге;
2) шығындар – 110 376 359,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 491 409 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 092 304 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 600 895 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 100 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 100 мың теңге;
5) бюджет профициті – - 2 099 302,8 мың теңге;
6) профицитті пайдалану – 2 099 302,8 мың теңге.»;
7-тармақ:
мынадай мазмұндағы 28) тармақшасымен толықтырылсын:
«28) «Қазақстан Республикасы агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013-2020 жылдарға арналған "Агробизнес-2020" Бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 151 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013-2020 жылдарға арналған "Агробизнес-2020" Бағдарламасы шеңберінде өңірлердегі агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 23/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 7 августа 2014 года N 27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 августа 2014 года N 2906. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05).
В соответствии с частью второй пункта 4 статьи 106, статьей 108 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 23/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2476 9 января 2014 года, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Солтүстік Қазақстан», 18 января 2014 года в газете «Северный Казахстан») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 768 365,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 937 567 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 209 847 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97 619 951,3 тысячи тенге;
2) затраты – 110 376 359,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 491 409 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 092 304 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 600 895 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – - 2 099 302,8 тысячи тенге;
6) использование профицита – 2 099 302,8 тысячи тенге.»;
пункт 7:
дополнить подпунктом 28) следующего содержания:
«28) на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013-2020 годы "Агробизнес-2020", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года № 151 «Об утверждении Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013-2020 годы "Агробизнес-2020".»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«11. 2014 жылға Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 172 571,1 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың XXVII сессиясының
төрағасы
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың хатшысы
Р. Әбдірахманова
Қ. Едіресов

«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2014 год в сумме 172 571,1 тысячи тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXVII сессии
Северо-Казахстанского областного
маслихата
Секретарь
Северо-Казахстанского областного
маслихата
Р. Абдрахманова
К. Едресов
Приложение

7 777 546,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 739
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 181 868
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
29 867
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 505
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
527 207
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
120 883
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
134 078
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 935
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
15 973
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 107 223
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 529 919
029
Әдістемелік жұмыс
23 884
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 298
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 170
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
349 240,3
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
6 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
231 757
271
Облыстың құрылыс басқармасы
829 478
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
100 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
729 478
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 049 548
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
839 635
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
209 913
5
Денсаулық сақтау
21 960 493,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 781 724
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 777 546,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
95 739
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 181 868
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
29 867
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
19 505
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
527 207
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
120 883
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
134 078
013
Капитальные расходы государственного органа
1 935
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
15 973
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 107 223
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 529 919
029
Методическая работа
23 884
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139 298
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
263 170
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
349 240,3
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
6 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
231 757
271
Управление строительства области
829 478
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
100 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
729 478
285
Управление физической культуры и спорта области
1 049 548
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
839 635
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
209 913
5
Здравоохранение
21 960 493,9
253
Управление здравоохранения области
20 781 724
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

87 949
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
375 460
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
141 359
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
97 782
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
89 684
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 719 025
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
510 299
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 399
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
465 282
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
33 521
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
319 901
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
494 204
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
202 863
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
295 737
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
335 995
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
574 813
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 264
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 198 989
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 484
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
276 951
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 194 467
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
575 496
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету

87 949
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
375 460
006
Услуги по охране материнства и детства
141 359
007
Пропаганда здорового образа жизни
97 782
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
89 684
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 719 025
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
510 299
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 399
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
465 282
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
33 521
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
319 901
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
494 204
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
202 863
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
295 737
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
335 995
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
574 813
029
Областные базы спецмедснабжения
32 264
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 198 989
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 484
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
276 951
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 194 467
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
575 496
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

1 675 800
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 178 769,9
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 178 769,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 859 531
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 966 494
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 946
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
376 967
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
174 574
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 115
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 691
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
912 464
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
33 274
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
192 734
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 820
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 520
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 413
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 714
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 820
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 442
261
Облыстың білім басқармасы
812 180
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
775 808
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 372
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 938
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 675 800
271
Управление строительства области
1 178 769,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 178 769,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 859 531
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 966 494
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
90 946
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
376 967
003
Социальная поддержка инвалидов
174 574
007
Капитальные расходы государственного органа
2 115
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
45 691
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
912 464
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
33 274
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
192 734
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
2 820
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 520
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 413
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
109 714
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 820
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 442
261
Управление образования области
812 180
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
775 808
037
Социальная реабилитация
36 372
263
Управление внутренней политики области
36 573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 938
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

6 938
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
37 346
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
34 886
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 460
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 121 559
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30 544
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30 544
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 941
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 941
261
Облыстың білім басқармасы
85 928
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71 685
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 243
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
94 429
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
94 429
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 286 650
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 091 117
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 265 816,9
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 918 225
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
11 491,1
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
29 442
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

6 938
298
Управление государственной инспекции труда области
37 346
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
34 886
003
Капитальные расходы государственного органа
2 460
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 121 559
253
Управление здравоохранения области
30 544
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
30 544
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 941
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 941
261
Управление образования области
85 928
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
71 685
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 243
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
94 429
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
94 429
271
Управление строительства области
7 286 650
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 091 117
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 265 816,9
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 918 225
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
11 491,1
273
Управление культуры, архивов и документации области
29 442
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

20 354,7
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
73 920
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
517 151
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 364 982
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
84 668
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 530 100
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 730
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
1 003 489
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
433 460
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
46 979
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 428,3
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 318 118
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 318 118
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
319 683
271
Облыстың құрылыс басқармасы
296 436
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 378
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансфертері
250 058
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
23 247
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 247
12
Көлiк және коммуникация
5 197 956
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 197 956
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 169
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 000 000
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 471 570
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру

20 354,7
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
73 920
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
517 151
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 364 982
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
84 668
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 530 100
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 730
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
1 003 489
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
433 460
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
46 979
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59 428,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 318 118
032
Субсидировние стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 318 118
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
319 683
271
Управление строительства области
296 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46 378
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
250 058
272
Управление архитектуры и градостроительства области
23 247
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
23 247
12
Транспорт и коммуникации
5 197 956
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 197 956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
49 169
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 000 000
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 471 570
005
Субсидировние пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям

24 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 597 217
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
56 000
13
Басқалар
5 576 433
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 643 009,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
172 571,1
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 470 438
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38 400,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
38 400,6
269
Облыстың дін істері басқармасы
34 028
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 154
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 624
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 665
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
11 585
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 698 388
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
186 336
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 734 942
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
777 110
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
40 169
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 075
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 094
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 122 438
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 843
005
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
12 000
006
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

24 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 597 217
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
56 000
13
Прочие
5 576 433
257
Управление финансов области
1 643 009,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
172 571,1
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 470 438
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
38 400,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
38 400,6
269
Управление по делам религий области
34 028
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
19 154
003
Капитальные расходы государственного органа
1 624
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 665
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
11 585
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 698 388
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
186 336
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 734 942
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
777 110
280
Управление индустриально-инновационного развития области
40 169
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
33 075
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 094
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 122 438
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
37 843
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
12 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса-2020»