Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Тайынша, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантинді аймақты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 344 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қазанда N 2958 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы N 205 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.06.2016 N 205 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес, "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 01-2/72 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жалқы жібек құртымен зақымданған алқаптар көлемінде Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Тайынша, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов

Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Есильского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, Мамлютского, Тайыншинского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2014 года № 2958. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2016 года N 205
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07.06.2016 N 205 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 января 2014 года № 01-2/72 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Есильского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, Мамлютского, Тайыншинского, Уалихановского, Шал акына в объемах зараженных площадей непарным шелкопрядом с введением карантинного режима согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүектегі № 344 қаулысына қосымша
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Тайынша, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарындағы жалқы жібек құртымен зақымданған алқаптар көлеміндегі карантинді аймақ
Р/с №
Ауданның атауы
Мемлекеттік мекеме атауы
Орман шаруашылығы атауы
Өңдеуге жататын алқап, гектар
1
Айыртау
"Орлиногор мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Орлиногор

Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 344
Карантинная зона на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Есильского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, Мамлютского, Тайыншинского, Уалихановского, Шал акына в объемах зараженных площадей непарным шелкопрядом
П/П №
Наименование района
Наименование государственного учреждение
Наименование лесничество
Площадь под обработку, гектар
1
Айыртауский
Государственное учреждение "Орлиногорское государственное лесное учреждения"
Орлиногорское