"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 354 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда N 2965 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйек № 354 қаулысымен бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің (бұдан әрі - регламент) 1-қосымшасына сәйкес жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – ветеринариялық анықтама беру.
Өтініштер қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдары тәртібінің сипаттамасы
4. Көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат бойынша өкілінің) өтінішті және келесі құжаттарды ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына негіз болып табылады:
1) жануарға арналған ветеринариялық паспорттың көшірмесі;
2) жануардың жеке нөмірін көрсете отырып, былғары-тері шикізатында міндетті түрде жапсырманың болуы.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері алынған құжаттарды қабылдайды және тіркейді – 30 минуттан аспайды;

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 октября 2014 года № 2965. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 354
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее государственная услуга) оказывается государственными ветеринарными организациями, созданными местными исполнительными органами (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - выдача ветеринарной справки.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо его представителя по доверенности) заявления и предоставления следующих документов:
1) копии ветеринарного паспорта на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка с указанием индивидуального номера животного.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию полученных документов – не более 30 минут;

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, жауапты орындаушыны айқындайды, бұрыштама қояды және құжаттарды жауапты орындаушыға жібереді – 30 минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың регламенттің 4-тармағына сәйкестігін қарайды, жануардың ветеринариялық паспорты мен жеке нөмірінің және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқорда бар жануарлар туралы мәліметтердің немесе олардан үзінді-көшірмелердің болуын негізге ала отырып, жануарды, одан алынған өнім мен шикізатты ветеринариялық байқаудан өткізеді, бұл ретте көрсетілетін қызметті алушы жүгінген сәттегі тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағындағы эпизоотиялық ахуал ескеріледі және ветеринариялық байқау нәтижелері ветеринариялық анықтамаға жазылады – жүгінген күн ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға (не оның сенімхат бойынша өкіліне) ветеринариялық анықтама береді – 30 минуттан аспайды.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) өтініш және ұсынылған құжаттар тіркеледі, көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне белгі қойылады (кеңсе қызметкері);
2) бұрыштама қойылады (басшы);
3) ұсынылған құжаттар қаралады, жануар, одан алынатын өнім мен шикізат ветеринариялық байқаудан өткізіледі, ветеринариялық байқау нәтижелері ветеринариялық анықтамаға жазылады (жауапты орындаушы);
4) ветеринариялық анықтама беріледі (кеңсе қызметкері).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) өтініш пен құжаттарды қабылдау және тіркеу, көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсете отырып, тіркеу туралы белгі қою (кеңсе қызметкері) – 30 минуттан аспайды;
2) құжаттармен танысып, бұрыштама қою (басшы) – 30 (отыз) минуттан аспайды;

2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, накладывает резолюцию и направляет документы ответственному исполнителю – не более 30 минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает представленные документы на соответствие пункта 4 регламента, проводит ветеринарный осмотр животного, продукции и сырья животного происхождения, исходя из наличия ветеринарного паспорта и индивидуального номера животного и сведений о животных, имеющихся в базе данных по идентификации сельскохозяйственных животных или выписки из нее, при этом на момент обращения услугополучателя учитывается эпизоотическая ситуация на территории соответствующей административно-территориальной единицы и производит запись результатов ветеринарного осмотра в ветеринарной справке – в течение дня обращения;
4) канцелярия услугодателя выдает ветеринарную справку услугополучателю (либо его представителю по доверенности) – не более 30 минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления и предоставленных документов, отметка на копии заявления услугополучателя (работник канцелярии);
2) наложение резолюции (руководитель);
3) рассмотрение предоставленных документов, проведение ветеринарного осмотра животного, продукции и сырья животного происхождения, запись результатов ветеринарного осмотра в ветеринарной справке (ответственный исполнитель);
4) выдача ветеринарной справки (работник канцелярии).
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07.04.2015 N 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием, регистрация заявления и документов, отметка на копии заявления услугополучателя о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов (сотрудник канцелярии) – не более 30 минут;
2) ознакомление с документами и наложение резолюции (руководитель) – не более 30 минут;

3) ұсынылған құжаттарды қарау, ветеринариялық байқау нәтижелерін ветеринариялық анықтамаға жазу (жауапты орындаушы) – жүгінген күн ішінде;
4) ветеринариялық анықтама беру (кеңсе қызметкері) – 30 минуттан аспайды.
9. Рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетілген.
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Жергілікті атқарушы органдар құрған "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызметін көрсететін мемлекеттік ветеринариялық ұйымдардың мекенжайлары
Уәкілетті органдардың
атауы
Заңды
мекенжайы
Байланыс
телефоны
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Жамбыл көшесі, 302
KGP_vetstanzia@mail.ru
50-21-45
42-51-65
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Айыртау ауданы,
Саумалкөл селосы,
Ақан сері көшесі, 119
airtauvetst@mail.ru
8 (715-33)
2-19-68
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ақжар ауданы,
Талшық ауылы,
Целинная көшесі, 13-үй
akzharvet@mail.ru
8 (715-46)
2-20-93
7-90-46
7-91-17
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің "Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық стансасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Солтүстік Қазақстан облысы,
Аққайың ауданы,
Смирново селосы,
Народная көшесі, 37
vstanciya@mail.ru
8 (715-32)
2-29-95
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ветеринарлық станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Солтүстік Қазақстан облысы,
Есіл ауданы,
Явленка селосы,
Тимофеева көшесі, 32
esil_vet58@mail.ru

3) рассмотрение представленных документов, запись результатов ветеринарного осмотра в ветеринарной справке (ответственный исполнитель) – в течение дня обращения;
4) выдача ветеринарной справки (работник канцелярии) – не более 30 минут.
9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается справочником бизнес-процессов по оказанию государственной услуги согласно приложению 2 к регламенту.
Приложение 1к регламенту государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
Адреса государственных ветеринарных организаций, созданных местными исполнительными органами оказывающих государственную услугу "Выдача ветеринарной справки"
Наименование
уполномоченных органов
Юридический
адрес
Контактный
телефон
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
город Петропавловск,
улица Жамбыла, 302
KGP_vetstanzia@mail.ru
8 (715-2)
50-21-45
42-51-65
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Айыртауского района Северо-Казахстанской области" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Айыртауский район,
село Саумалколь,
улица Акана-Серә, 119
airtauvetst@mail.ru
8 (715-33)
2-19-68
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Акжарского района Северо-Казахстанской области" акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Акжарский район,
село Талшик,
улица Целинная, 13
akzharvet@mail.ru
8 (715-46)
2-20-93
7-90-46
7-91-17
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Аккайынский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Аккайынский район,
село Смирново,
улица Народная, 37
vstanciya@mail.ru
8 (715-32)
2-29-95
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Есильского района Северо-Казахстанской области" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Есильский район,
село Явленка,
улица Тимофеева, 32
esil_vet58@mail.ru

8 (715-43)
7-90-48
7-90-52
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ветеринарлық станция" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Жамбыл ауданы,
Пресновка селосы,
Водопроводный орамы
zhambyl.vet@bk.ru
8 (715-44)
2-26-24
7-90-05
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, 56
g-smagulova@bk.ru
8 (715-31)

8 (715-43)
7-90-48
7-90-52
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Жамбылского района Северо-Казахстанской области" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Жамбылский район,
село Пресновка,
переулок Водопроводный, 26
zhambyl.vet@bk.ru
8 (715-44)
2-26-24
7-90-05
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
район Магжана Жумабаева,
город Булаево,
улица Юбилейная, 56
g-smagulova@bk.ru
8 (715-31)

2-04-14
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станция" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Комаров көшесі, 2
kizilzharvet@mail.ru
8 (715-38)
7-90-77
2-19-36
2-19-13
2-19-71
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің ветеринариялық станциясы" шаруашылық басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Мамлютка қаласы,
Гагарин көшесі, 62-үй
rahimova.karlygash@mail.ru
8 (715-41)
2-00-21

2-04-14
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Кызылжарский район,
ауыл Бесколь,
улица Комарова, 2
kizilzharvet@mail.ru
8 (715-38)
7-90-77
2-19-36
2-19-13
2-19-71
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область,
Мамлютский район,
город Мамлютка,
улица Гагарина, 62
rahimova. karlygash@mail.ru
8 (715-41)
2-00-21

7-90-23
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан,
Новоишим селосы,
Абылай хан көшесі, 28
dishmyak@mail.ru
8 (715-35)
2-18-90
2-27-73

7-90-23
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
район имени
Габита Мусрепова,
село Новоишимское,
улица Абылай-хана, 28
dishmyak@mail.ru
8 (715-35)
2-18-90
2-27-73

2-25-44
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Тайынша қаласы,
Күншығыс көшесі, 100
urazbaeva.89@mail.ru
8 (715-36)
2-37-88
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы,
Тимирязев ауданы,
Тимирязев селосы,
Ш. Уәлиханов көшесі, 1
viterinar@mail.ru
8 (715-37)
2-03-99
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Солтүстік Қазақстан облысы,
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл селосы,
Жамбыл көшесі, 76
ualvet@mail.ru
8 (715-42)
2-00-61
2-27-59
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығымен мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Крымская көшесі, 2 А
vet.stancia.shal@mail.ru
8 (715-34)

2-25-44
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Куншыгыс, 100
urazbaeva.89@mail.ru
8 (715-36)
2-37-88
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область,
Тимирязевский район,
село Тимирязево,
улица Ш. Уалиханова, 1
viterinar@mail.ru
8 (715-37)
2-03-99
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
Уалихановский район,
село Кишкенеколь,
улица Жамбыла, 76
ualvet@mail.ru
8 (715-42)
2-00-61
2-27-59
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района Шал акына Северо-Казахстанской области" акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
район Шал акына,
город Сергеевка,
улица Крымская, 2А
vet.stancia.shal@mail.ru
8 (715-34)

2-12-86
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызметін көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы

2-12-86
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача ветеринарной справки"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"