"Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 60 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі N 347 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада N 2967 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 60 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2681 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде:
8-тармақтың 7) тармақшасының 2-бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламентке 6-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген";
көрсетілген регламентке 6-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
8-тармақтың 7) тармақшасының 2-бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген";
көрсетілген регламентке 5-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 347 қаулысына
1-қосымша
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
6-қосымша
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 347 қаулысына
2-қосымша
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
5-қосымша
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде
Шартты белгілер

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 марта 2014 года № 60 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2014 года N 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 октября 2014 года N 2967. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 марта 2014 года № 60 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2681, опубликовано 13 мая 2014 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
1) в регламенте государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденным указанным постановлением:
часть вторую подпункта 7) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту";
приложение 6 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в регламенте государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденным указанным постановлением:
часть вторую подпункта 7) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Описание последовательности процедур (действий) отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту";
приложение 5 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 сентября 2014 года № 347
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития племенного животноводства"
Справочник
бизнес - процессов оказания государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства"
При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 сентября 2014 года № 347
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"
Справочник
бизнес - процессов оказания государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения: