"2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 13 қарашадағы N 30/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қарашада N 2988 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан» газетінде, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Северный Казахстан» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 110 121 977,4 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 844 644,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 652 352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 571 мың тенге;
трансферттер түсімі – 97 624 410 мың теңге;
2) шығындар – 110 704 866,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 544 308,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 145 204 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 600 895,7 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - -27 895 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 1870 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 29 765 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 099 302,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 099 302,7 мың теңге.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 23/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 ноября 2014 года N 30/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2014 года N 2988. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05).
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 23/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2476 9 января 2014 года, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Солтүстік Қазақстан», 18 января 2014 года в газете «Северный Казахстан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 121 977,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 844 644,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 652 352 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 571 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 97 624 410 тысяч тенге;
2) затраты – 110 704 866,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 544 308,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 145 204 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 600 895,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -27 895 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 870 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 29 765 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 099 302,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита – 2 099 302,7 тысячи тенге.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«11. 2014 жылға Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 84 400 мың теңге сомада бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың
XXХ сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың
хатшысы
Е. Мамбетов
Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат сессиясының 2014 жылғы 13 қарашадағы № 30/7 шешіміне 1-қосымша

«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2014 год в сумме 84 400 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXХ сессии
Северо-Казахстанского областного
маслихата
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
Е. Мамбетов
К. Едресов
Приложение к решению сессии Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 ноября 2014 года № 30/7

98 199
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
46 872
261
Облыстың білім басқармасы
7 965 524,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 239
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 184 384,2
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24 548
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 505
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
527 522,7
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
126 132
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
134 078
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 935
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 030 914,3
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 529 919
029
Әдістемелік жұмыс
23 884
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 298
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 679
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
395 708
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
6 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
458 778,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
795 653
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
122 719,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
672 933,1
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 080 065
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
862 452
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
217 613
5
Денсаулық сақтау
21 962 108,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 813 378
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

98 199
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
46 872
261
Управление образования области
7 965 524,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
99 239
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 184 384,2
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24 548
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
19 505
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
527 522,7
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
126 132
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
134 078
013
Капитальные расходы государственного органа
1 935
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 030 914,3
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 529 919
029
Методическая работа
23 884
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139 298
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
263 679
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
395 708
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
6 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
458 778,3
271
Управление строительства области
795 653
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
122 719,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
672 933,1
285
Управление физической культуры и спорта области
1 080 065
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
862 452
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
217 613
5
Здравоохранение
21 962 108,7
253
Управление здравоохранения области
20 813 378
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

88 164
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
382 595
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
143 591
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
97 782
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
89 684
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 719 194
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
510 550
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 399
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
465 282
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
33 521
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
319 901
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
494 204
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
202 863
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
304 949
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
335 995
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
567 678
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
33 346
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 147 972
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 484
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
276 951
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 194 467
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
645 006
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету

88 164
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
382 595
006
Услуги по охране материнства и детства
143 591
007
Пропаганда здорового образа жизни
97 782
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
89 684
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 719 194
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
510 550
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 399
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
465 282
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
33 521
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
319 901
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
494 204
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
202 863
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
304 949
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
335 995
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
567 678
029
Областные базы спецмедснабжения
33 346
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 147 972
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 484
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
276 951
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 194 467
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
645 006
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

1 675 800
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 148 730,7
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 148 730,7
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 870 250,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 981 485,3
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 544,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
371 567
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
174 520,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 115
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 706
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
912 464
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
33 974
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
187 914
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 820
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 520
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 413
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 714
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 820
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 393,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
18 000
261
Облыстың білім басқармасы
814 590,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
779 164,6
037
Әлеуметтік сауықтандыру
35 426
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
30 661
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
30 661
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

1 675 800
271
Управление строительства области
1 148 730,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 148 730,7
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 870 250,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 981 485,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91 544,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
371 567
003
Социальная поддержка инвалидов
174 520,2
007
Капитальные расходы государственного органа
2 115
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
45 706
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
912 464
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
33 974
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
187 914
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
2 820
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4 520
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 413
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
109 714
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 820
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 393,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 000
261
Управление образования области
814 590,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
779 164,6
037
Социальная реабилитация
35 426
263
Управление внутренней политики области
30 661
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
30 661
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

6 168
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 168
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
37 346
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
35 963
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 383
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 231 188,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
29 222,2
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 222,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 426,1
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9 426,1
261
Облыстың білім басқармасы
81 701,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67 781,2
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 920,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
83 348,3
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83 348,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 254 054,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 077 117
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 236 712
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 921 547,5
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
18 678,1

6 168
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 168
298
Управление государственной инспекции труда области
37 346
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
35 963
003
Капитальные расходы государственного органа
1 383
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 335 877,8
253
Управление здравоохранения области
29 222,2
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
29 222,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 426,1
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 426,1
261
Управление образования области
81 701,5
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67 781,2
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 920,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
83 348,3
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
83 348,3
271
Управление строительства области
7 254 054,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 077 117
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 236 712
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 921 547,5
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
18 678,1

273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
20 402,5
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 222,8
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9 179,7
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 742 923,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 026,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
672
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 716 595,8
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
11 910
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
8 680
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
165
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 352
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
729 868,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
197 654
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
10 109,1
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 109,1
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 860 857,7
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
408 878
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 670
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
337 208
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
78 826
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 979
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
48 111
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
736
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 444 567,7
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 444 567,7
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 077 905
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

273
Управление культуры, архивов и документации области
20 402,5
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11 222,8
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 179,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 847 613,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
44 026,3
005
Капитальные расходы государственного органа
672
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 716 595,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
11 910
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
8 680
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
165
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
33 352
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
729 868,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
197 654
285
Управление физической культуры и спорта области
10 109,1
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 109,1
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 860 857,7
263
Управление внутренней политики области
408 878
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
70 670
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
337 208
264
Управление по развитию языков области
78 826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
29 979
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
48 111
003
Капитальные расходы государственного органа
736
271
Управление строительства области
1 444 567,7
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
1 444 567,7
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 077 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом

7 120 903,1
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2 186
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
14 604,2
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
33 986,2
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
517 151
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 787 105,6
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
84 668
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 157 406,7
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 580
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
1 003 489
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
433 460
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
46 979
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 428,3
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 318 118
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 318 118
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
100 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
100 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97 349
271
Облыстың құрылыс басқармасы
74 102
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 978
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 944
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансфертері

7 120 903,1
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 186
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
14 604,2
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентифицикации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
33 986,2
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
517 151
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 787 105,6
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
84 668
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 157 406,7
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 580
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
1 003 489
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
433 460
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
46 979
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59 428,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 318 118
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 318 118
289
Управление предпринимательства и туризма области
100 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
100 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97 349
271
Управление строительства области
74 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
48 978
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11 944
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

13 180
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
23 247
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 247
12
Көлiк және коммуникация
5 164 272,6
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 164 272,6
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 169
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 000 000
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 471 564,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеуқаржыландыру
24 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 561 850,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
55 689
13
Басқалар
5 482 268,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 554 838
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
84 400
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 470 438
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38 400,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
38 400,6
269
Облыстың дін істері басқармасы
34 228
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 354
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 624
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 665
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
11 585
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 682 195,1
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
185 445,7
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 719 639,4
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
777 110
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы

13 180
272
Управление архитектуры и градостроительства области
23 247
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
23 247
12
Транспорт и коммуникации
5 164 272,6
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 164 272,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
51 169
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 000 000
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 471 564,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 561 850,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55 689
13
Прочие
5 482 268,7
257
Управление финансов области
1 554 838
012
Резерв местного исполнительного органа области
84 400
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 470 438
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
38 400,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
38 400,6
269
Управление по делам религий области
34 228
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
19 354
003
Капитальные расходы государственного органа
1 624
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 665
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
11 585
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 682 195,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
185 445,7
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 719 639,4
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
777 110
280
Управление индустриально-инновационного развития области