"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2422 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 691 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда N 2807 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 25.12.2014 N 2482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 25.12.2014 N 2482 қаулысымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабы 1-тармағына, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (№ 2461 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Проспект СК», 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Қызылжар нұры» газеттерінде жарияланды) Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2422 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі
Т. Закариянов
Петропавл қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 30 сәуірдегі № 691
қаулысының косымшасы
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 2422 қаулысымен бекітілді
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
№ р/р
Кәсіпорын,
ұйым атауы
Жұ-
мыс орын-
да
рының саны
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қоғам-
дық жұмыс-
тардың ұзақ-
тығы (ай)
Қаржылан-
дыру көзі
1
«Коммунхоз Петропавловск» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
330 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыру-
ға көмек көрсету;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету;

О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 25 декабря 2013 года № 2422 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года N 691. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 мая 2014 года N 2807. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года N 2482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 25.12.2014 N 2482 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 25 декабря 2013 года № 2422 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2461, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Проспект СК", 10 января 2014 года в газете "Қызылжар нұры") следующее изменение:
перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы их виды и объемы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2014 года.
Аким города Т. Закарьянов
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 30 апреля 2014 года № 691
утверждено постановлением акимата
города Петропавловска
от 25 декабря 2013 года № 2422
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименование предприятия, организации
Коли-
чество рабо-
чих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продол-
житель-
ность общест-
венных работ (месяцев)
Источник финанси-
рования
1
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью "Коммунхоз Петропав-
ловск"
330 чело-
век
Оказание помощи в уборке территории города;
оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории;
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков;

691 952 200
шаршы метр
86200
шаршы метр
66300 мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
«Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы Сот актілерін орындау бойынша департаменті»
мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
30000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
11000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы
соттардың қызметін қамтамасыз ету департамен-
тінің
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын және жеделділігін жақсарту мақсатында мәліметтер дерекқорын, ағымдағы құжаттаманы құруға көмек көрсету
100000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департамен-
тінің Петропавл қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
8 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомасы туралы хабарлама тапсыру
Терминал бойынша салық есептілігі нысанын жіберуде салық төлеушілерге көмек ксөрсету
Мұрағатқа тапсыру үшін салық төлеушілер істерін қалыптас-
тыру, салық төлеушілер-
дің экономикалық істері бойынша құжаттарды сөгу
100 000 дана
20 000 дана
10 000 дана
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
22 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету; салынған әкімшілік айыппұлдарды төлеу қажеттігі туралы халықпен түсіндіру жұмыстарын өткізу, іргелес орналасқан аумақтарды санитарлық тазалау және жинау мәселелері жөнінде әңгіме-
лесулер жүргізу
16000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
анықтама-
ларды жіберу және жеткізу;
анықтамалар беру бөлігінде қала халқына сапалы жедел қызмет көрсету бойынша қағаз дерекқорын қалыптастыру
72 000 бірлік құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
9 адам
Әскерге шақырылатын-
дардың, әскерге шақырылған-
дардың, әскери міндеттілер-
дің, техникалар-
дың деректер қорын қалыптастыруға көмек көрсету; шақыру қағаздарын тарату және тапсыру; жеке істерді ресімдеу және құжаттарды тігу
32000 іс
4500 шақыртуды беру, 30000 іс тігу
12
Петропавл қаласының бюджеті
10
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Петропавл қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету; құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
7700 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
Солтүстік Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркологиялық орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттің кәсіпорнының
бас дәрігері
1 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
Тұрғындармен дәрістер, әңгімелесулер өткізу барысында маманға көмек
3200 адамды қамтумен
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
«Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігі
2 адам
Әлеуметтік оңалту бойынша мүгедектермен жұмыс
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
13
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету;
қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдасты-
руға және жүргізуге көмек көрсету
15000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
«Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Хаттамалық тапсырмалар бойынша баспа материал-
дарын дайындау, ақпарат жинау, электрондық қорды қалыптас-
тыру;
Кіріс және шығыс хат-хабарын тіркеу және бақылау;
жұмыс мәселелері жөнінде қоңырау шалуға қатысу
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
15
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
материалдарды тарату және жеткізу
8000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
16
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету;
құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
күніне 20 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
17
«Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учаскелерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек;
мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
18
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материал-
дарды таратуға және жеткізуге көмек көрсету, объект құрылысының сапасын бақылау және мониторингін қамтамасыз ету мақсатында құрылыс объекті-
леріне бару;
мәжілістер мен кеңестерге дайындалуға көмектесу
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
19
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Жылжымайтын мүлік объекті-
леріне түгендеу жүргізу;
құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, таратуға және жеткізуге көмек көрсету
1500 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
20
«Петропавл қаласының жұмыспен дене тәрбиесі және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
материал-
дарды тарату және жеткізу;
қоғамдық науқандар ұйымдастыру-
ға және өткізуге көмек
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
21
«Петропавл қаласының жұмыспен экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
материал-
дарды тарату және жеткізу;
қоғамдық науқандар ұйымдасты-
руға және өткізуге көмек
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
22
«Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 адам
Заң құжаттарын өңдеуге және басшы тапсырмала-
рын орындауға көмек
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
23
«СҚО еңбек инспекциясы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
1500 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
Қорытынды
437 адам

691952 200
квад-
ратных метров
86200
квад-
ратных метров
66300
ледовых блоков
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
2
Государствен-
ное учреждение "Департамент государствен-
ного архитектурно-строительного контроля и лицензирова-
ния по Северо-
Казахстанской области Комитета по делам строительства и жилищно-
коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан"
1 чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
2000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
3
Государствен-
ное учреждение "Департамент по исполнению судебных актов Северо-
Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
10 чело-
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения, оказание помощи в обработке документации
30000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
4
Государствен-
ное учреждение "Департамент юстиции Северо-
Казахстанской области" Министерства Юстиции Республики Казахстан"
10 чело-
век
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
11000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
5
Государствен-
ное учреждение "Канцелярия Северо--
Казахстанско-
го областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан"
7
чело-
век
Оказание помощи в формировании базы данных, текущей документации в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
100000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
6
Государствен-
ное учреждение "Налоговое управление по городу Петропавловск Налогового департамента по Северо-
Казахстанской области Налогового Комитета Министерства Финансов Республики Казахстан"
8 чело-
век
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неуплаченных налогов по городу Петропавловск
Оказание помощи налогоплатель-
щикам в отправке форм налоговой отчетности по терминалу
Формирование дел налогоплатель-
щиков для передачи в архив, расшивка документов по экономическим делам налогоплатель-
щиков
100000 дел
20000 дел
10000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
7
Государствен-
ное учреждение "Управление внутренних дел города Петропавлов-
ска Департамента внутренних дел Северо-
Казахстанской области"
22
чело-
века
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества оперативного обслуживания населения; проведение разъяснительной работы с населением о необходимости оплаты наложения административных штрафов, проведению профилактических бесед по вопросам санитарной очистки и уборки прилегающих территорий
16000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
8
Государствен-
ное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан по
Северо-
Казахстанской области"
6
чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
рассылка и доставка справок; формирование бумажной базы данных по качественному оперативному обслуживанию населения города в части выдачи справок
72000 единиц доку-
ментов
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
9
Республикан-
ское государствен-
ное учреждение "Управление по делам обороны города Петропав-
ловска Северо-
Казахстанской области"
9
чело-
век
Оказание помощи в формировании базы данных учета-
допризывников, призывников, военнообязанных, техники; разноска и вручении повесток; оформление личных дел и подшивка документации
32000 дел, вруче-
ние
4500 повес-
ток, подшив-
ка,
30000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
10
Государствен-
ное учреждение "Управление юстиции города Петропавлов-
ска Департамента Юстиции Северо-
Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан"
7
чело-
век
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
7700 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
11
Коммунальное государствен-
ное казенное предприятие на праве хозяйствен-
ного ведения "Областной наркологи-
ческий центр" акимата Северо-
Казахстанской области
Министерства здравоохра-
нения Республики Казахстан
1
чело-
век
Оказание помощи в профилактической работе среди молодежи, потребителей
инъекционных наркотиков и
алкоголя в учебных заведениях города
Помощь специ-
алистам при прове-
дении лекций, бесед с охватом 3200 человек
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
12
Общественное объединение "Казахское общество слепых"
2 чело-
века
Работа с инвалидами по социальной реабилитации
2000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
13
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима города Петропавлов-
ска"
5
чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
ксерокопирова-
нию, рассылке и доставке материалов;
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территории города в работе с населением
15000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
14
Государствен-
ное учреждение "Отдел внутренней политики города Петропавлов-
ска"
1 чело-
век
Подготовка печатного материала по протокольным поручениям, сбор информации, формирование электронной базы;
регистрация и контроль входящей и исходящей документации; участие в обзвонах по рабочим вопросам
2000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
15
Государствен-
ное учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавлов-
ска"
6 чело-
век
Оказание помощи в подготовке обработки и хранении документации;
рассылка и доставка материалов
8000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
16
Государствен-
ное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавлов-
ска"
3
чело-
века
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите;
помощь в подготовке обработки и хранении документации
20 дел в день
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
17
Государствен-
ное учреждение "Отдел земельных отношений города Петропавлов-
ска"
2
чело-
века
Оказание помощи в обследовании и составлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество;
помощь в обработке архивных документов
2000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
18
Государствен-
ное учреждение "Отдел строительства города Петропавлов-
ска"
1
чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке обработки и хранении документации, рассылке и доставке материалов, выезд на строительные объекты в целях обеспечения контроля и мониторинга качества строительства объектов;
помощь в подготовке к заседаниям и совещаниям
2000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
19
Государствен-
ное учреждение "Отдел финансов города Петропавлов-
ска"
2
чело-
века
Проведение инвентаризации объектов недвижимости;
оказание помощи в обработке и хранению документации, рассылке и доставке документов
1500 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
20
Государствен-
ное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Петропавлов-
ска"
1 чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
рассылка и доставка материалов;
помощь в организации и проведении общественных компаний
1000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
21
Государствен-
ное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавлов-
ска"
1 чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
рассылка и доставка документов;
помощь в организации и проведении общественных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
22
Коммунальное государствен-
ное учреждение "Отдел жилищной инспекции акимата города Петропавлов-
ска"
1 чело-
век
Помощь в обработке юридических документов и выполнения поручений руководства.
1000 дел
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
23
Государствен-
ное учреждение "Управление государствен-
ной инспекции труда СКО"
1 чело-
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1500 единиц доку-
ментов
12
Бюджет города Петро-
павлов-
ска
Итого
437
чело-
век