"2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 шілдедегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде N 2889 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2481 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Қызылжар Нұры», № 3 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Петропавл қалалық мәслихат
хатшысы
Л. Жалмұқанова
Л. Жалмұқанова
Қалалық мәслихаттың

О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 июля 2014 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 июля 2014 года N 2889
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2481 от 14 января 2014 года, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Қызылжар Нұры» № 4, в газете «Проспект СК» № 3), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
Секретарь Петропавловского
городского маслихата
Л. Жалмуканова
Л. Жалмуканова
Приложение
к решению городского маслихата № 1