Петропавл қаласында Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне үй-жай беруге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі N 1594 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қыркүйекте N 2933 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы N 16-1.-3-19/2830 хаты)
Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімі аппаратының 11.12.2014 N 16-1.-3-19/2830 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңы 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласында Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгіленсін, қосымшаға сәйкес.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың Петропавл қаласы бойынша сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде Қаныш Сәтбаев атындағы көше, 37 мекенжайында орналасқан «Қалалық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны үй-жайы берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.С. Баллоға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Закариянов
«Келісілді»
Петропавл қалалық
сайлау комиссиясының
төрағасы                                  Н. Петров
2 қыркүйек 2014 жыл
Петропавл қаласы
әкімдігінің
2014 жылғы қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған Петропавл қаласындағы орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналастыру үшін объектінің атауы
1
Петропавл қаласы
Интернациональная - Театральная көшелерінің қиылысы, «Черемушки» дүкенінің жаны
Металл қалқандар
2
Петропавл қаласы
М. Жұмабаев көшесіндегі Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің № 6 корпусының жаны
Металл қалқандар
3
Петропавл қаласы
Парковая – Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы
Металл қалқандар
4
Петропавл қаласы
Юрий Медведев атындағы – Қаныш Сәтбаев атындағы көшелердің қиылысы
Металл қалқандар
5
Петропавл қаласы
Хименко – Ш. Уәлиханов көшелерінің қиылысы, «Сулпак» дүкеніне бүйір жақ кіре берісі
Металл қалқандар
6
Петропавл қаласы
2-ші Заречная көшесіндегі «Макс» дүкенінің жаны
Металл қалқандар
7
Петропавл қаласы
Панфилов атындағы көше бойындағы Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімідігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 1 жалпы білім беретін мектеп-интернат» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің жаны
Металл қалқандар
8
Петропавл қаласы
Мир көшесе бойынша «№ 8 эстетикалық тәрбие беретін орта мектеп-кешені» аялдамасының жаны
Металл қалқандар

Об определении мест в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 2 сентября 2014 года N 1594. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2014 года N 2933. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2014 года N 16-1.-3-19/2830)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11.12.2014 N 16-1.-3-19/2830)
В сответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат города Петропавловска Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить в городе Петропавловске места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на договорной основе помещение для встреч с избирателями по городу Петропавловску государственное коммунальное казенное предприятие «Городской дом культуры», расположенное по улице имени Каныша Сатпаева, 37.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балло Е. С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Т. Закарьянов
«Согласовано»
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии                    Н. Петров
2 сентября 2014 года
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 2014 года
Места в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Место расположение
Наименование объекта для размещения
1
город Петропавловск
на пересечении улиц Интернациональная – Театральная, возле рынка «Черемушки»
Металлические щиты
2
город Петропавловск
возле корпуса № 6 Северо-Казахстанского государственного университета по улице М. Жумабаева
Металлические щиты
3
город Петропавловск
на пересечении улиц Парковая – Конституции Казахстана
Металлические щиты
4
город Петропавловск
на пересечении улиц имени Юрия Медведева – имени Каныша Сатпаева
Металлические щиты
5
город Петропавловск
на пересечении улиц Хименко – имени Ч. Валиханова, возле бокового входа в магазин «Сулпак»
Металлические щиты
6
город Петропавловск
возле магазина «Макс» по улице 2-я Заречная
Металлические щиты
7
город Петропавловск
по улице имени Панфилова возле коммунального государственного учреждения «Общеобразовательная школа-интернат № 1» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Металлические щиты
8
город Петропавловск
по улице Мира возле остановки «Средняя школа-комплекс эстетического воспитания № 8»
Металлические щиты