"2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 610 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1864 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қарашада N 2980 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің аппараты басшысының 2015 жылғы 4 наурыздағы N 16.1.3-16/427 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің аппараты басшысының 04.03.2015 N 16.1.3-16/427 хаты).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 610 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2014 жылғы 16 мамырдағы № 2779 тіркелген, "Қызылжар нұры" газетінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 22 (496), "Проспект СК" газетінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 21 (542) нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулының 1 қосымшасы жаңа редакцияда осы қаулының қосымшасына сәйкес мазмұндалсын;

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 21 апреля 2014 года № 610 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 октября 2014 года № 1864. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 ноября 2014 года № 2980. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 4 марта 2015 года N 16.1.3-16/427)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 04.03.2015 N 16.1.3-16/427).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" от 21 апреля 2014 года № 610 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2779 от 16 мая 2014 года, опубликовано в газетах от 30 мая 2014 года "Қызылжар нұры" №22 (496), от 30 мая 2014 года "Проспект СК" №21 (542)) следующие изменения:
1) приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;

2) аталған қаулының 2 қосымшасының атауы орыс тілінде мынадай редакцияда мазмұндалсын: "Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Петропавловска Северо-Казахстанской области".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны бірінші ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а. Қ. Ғалеев

2) наименование приложения 2 указанного постановления на русском языке изложить в следующей редакции: "Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Петропавловска Северо-Казахстанской области на 2014 год из местного бюджета".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима города К. Галеев

Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1864 қаулысына
Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 610 қаулысына № 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға республикалық бюджеттен мемлекеттік білім беру тапсырыс, бір адамға қаржыландырудың және ата-аналар төлемінің мөлшері
Петропавл қ.
мектепке дейінгі тәрбие және білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
мектепке дейінгі мекемелерде бір адамға қаржыландыру көлемі айына (теңге)
мектепке дейінгі білім мекемелерінде ата-аналар төлемінің көлемі айына (теңге)
балабақша
толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
балабақша
толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
толық емес күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
балабақша
толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Петушок" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны"

Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 7 октября 2014 год № 1864
Приложение № 1 к постановлению акимата города Петропавловска от 21 апреля 2014 год № 610
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Петропавловска Северо-Казахстанской области на 2014 год из республиканского бюджета
г.Петропавловск
количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
детский сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
мини-центр с неполным днем пребывания при школе
детский сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
мини-центр с неполным днем пребывания при школе
детский сад
мини-центр с полным днем пребывания при школе
1
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Петушок" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо Казахстанской области"

116
13287
8097
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Батыр" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны"
302
16556
8434
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арай" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны"
84
20659
9526
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтын бесік" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны"
320
14908
9918
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арман" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны"
23
11098
9896
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
17
12309
9698
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гулливер" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
18
12375
9342
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алпамыс" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
64
24366
10134
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
80
21405
7000
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
75
17320
8614
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақ көгершін" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны"
50
11353
9830
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
25
11550
7600
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
50

116
13287
8097
2
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Батыр" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
302
16556
8434
3
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Арай" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
84
20659
9526
4
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Алтын бесік" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
320
14908
9918
5
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Арман" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
23
11098
9896
6
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
17
12309
9698
7
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Гулливер" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
18
12375
9342
8
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский-сад "Алпамыс" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
64
24366
10134
9
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский-сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
80
21405
7000
10
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырган" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
75
17320
8614
11
"Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ көгершін" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
50
11353
9830
12
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
25
11550
7600
13
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
50

9155
7600
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
50
9493
8550
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
50
8923
8550
16
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
150
9483
8360
17
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
50
10167
8550
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К.Крупская атындағы №10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
100
9961
8550
19
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
25
8140
8550
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
14
5411
-
21
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 20 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
25
3863
-
22
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тәрбие және дамыту мәселелері жөніндегі № 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
25
7160
-
23
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп- балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
125
13624
7600
24
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
49
10677
8550
25
"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Перопавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
25

9155
7600
14
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
50
9493
8550
15
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
50
8923
8550
16
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс эстетического воспитания № 8" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
150
9483
8360
17
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
50
10167
8550
18
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 им. Н.К. Крупской" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
100
9961
8550
19
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
25
8140
8550
20
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
14
5411
-
21
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
25
3863
-
22
"Коммунальное государственное учреждение "Базовая по проблемам воспитания и развития средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
25
7190
-
23
"Коммунальное государственное учреждение "Школа-детский сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
125
13624
7600
24
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
49
10677
8550
25
"Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
25