"2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда N 3015 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109110 - баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2481 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Қызылжар Нұры», № 3 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 332114,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 643 777,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 83 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 119 584 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 485582,5 мың теңге;
2) шығындар – 19 486256,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 835 110 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 989 252,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру– 989 252,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 758 326 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 730 926,6 мың теңге».
аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2014 года № 3015
В соответствии со статьями 106109110 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2481 от 14 января 2014 года, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Қызылжар Нұры» № 4, в газете «Проспект СК» № 3), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 332114,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 643 777,8 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 83 170 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 119 584 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 9 485582,5 тысячи тенге;
2) затраты – 19 486256,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 835 110 тысячи тенге;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -989 252,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 989 252,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 758 326 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 730 926,6 тысячи тенге»;
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

182,2
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
182,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 872 470,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
845 708,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
845 708,0
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй құрылысына
456 784,0
жас отбасылар үшін тұрғын ұй құрылысына
388 924,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 026 762,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 026 762,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (1 кезек) (3 кезең)
243 523,0
«Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
39 550,0
«Береке» шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
83 648,0
«Береке» шағын ауданында -Досмұхамбетов көшесі және Досмұхамбетов қысқа көшесі аралығында Ухабов көшесі бойынша тұрғын үйлерге инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын салу
135 233,0
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 1 кезең)
92 169,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін аумақта 2Ду1000 жылу желісінің құрылысы (бірінші кезек)
659 418,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТК-1-10 дейін аумақта 2Ду1000 жылу желісінің құрылысы (екінші кезек)
351 226,0
СҚО Петропавл қ. ТМ-3 Ду 1020 мм бар жылу желісімен тоғысуға дейін ЦТРП аумақта 2Ду1020 мм жылу желісінің құрылысы
340 367,0
СҚО Петропавл қ. «Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамту)
25 000,0
СҚО Петропавл қ. «Береке» шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамту)
56 628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
886 742,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
886 742,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
886 742,0
оның ішінде:
Астана көшесінен «Южный» решеткаларға дейін «Южный» өздігінен ағатын кәріз коллекторының реконструкциялау
734 819,0
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры жүйелерінің құрылысы
110 479,0
су құбыры жүйелерінің құрылысы
41 444,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

182,2
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
182,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 872 470,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
845 708,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
845 708,0
в том числе:
на строительство жилья для очередников
456 784,0
на строительство жилья для молодых семей
388 924,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 026 762,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 026 762,0
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (1 очередь 3 этап)
243 523,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - улице Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
39 550,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
83 648,0
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам по улице Ухабова между улицей Дусухамбетова и проездом Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
135 233,0
развитие и благоустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 1 этап)
92 169,0
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)
659 418,0
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК-1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
351 226,0
Строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
340 367,0
Строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
25 000,0
Строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-ая Сенная -пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (благоустройство и внешние инженерное обеспечение)
56 628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
886 742,0
029
Развитие системы водоснабжения и водотведения
886 742,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
886 742,0
в том числе:
реконструкция самотечного канализационного коллектора "Южный" от улицы Астана до "Южных" решеток
734 819,0
строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
110 479,0
реконструкция сетей водоснабжения
41 444,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

121 219,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 719,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
22 719,9
оның ішінде:
90 орынға балабақша салуға ЖСҚ әзірлеу
4 998,5
балабақша салуға ЖСҚ әзірлеу
17 721,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
18 618,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 000,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18 000,0
оның ішінде:
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
18 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
618,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
618,0
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен – жайында жол белгілері мен нұсқауларды орнату
345,3
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен – жайында жаяу жүретін жолдарды дыбыс және жарық құрылғыларымен жабдықтау
272,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 306 436,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
863 918,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
797 751,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
96 926,0
«Береке» шағын ауданында 5-ші Сенная көшесі - Досмұхамбетов қысқа көшесі бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу
113 805,0
«Береке» шағын ауданында 5-ші Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу
113 743,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлі № 1 тұрғын үйді салу
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлі № 2 тұрғын үйді салу
72 909,0
"Береке" шағын ауданында 15-пәтерлі № 3 тұрғын үйді салу
67 909,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлі № 1 тұрғын үйді салу
69 162,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлі № 2 тұрғын үйді салу
65 675,0
"Береке" шағын ауданында 27-пәтерлі № 3 тұрғын үйді салу
60 162,0
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қ. Юбилейная 9 "в" көшесі бойында 126-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтау
0,0
Юбилейная к-сі 9 "в" бойында 126 пәтерлік жалдау-коммуналдық тұрғын үйдің аяқталмаған құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
0,0
жылжымайтын мүлі объектілерін мемлекеттік техникалық тексеру, Юбилейная 9в к. бойынша 126 пәтерлі жалға беру-коммуналдық үйді күзету
4 644,0
"Береке" шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93-пәтерлі тұрғын үйді салу
52 900,0
ірі панельді үйлер конструкциясында 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

121 219,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 719,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
22 719,9
в том числе:
разработка ПСД на строительство детского сада на 90 мест
4 998,5
разработка ПСД на строительство детских садов
17 721,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 618,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 000,0
002
Программа занятости
18 000,0
в том числе:
организация общественных работ
18 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
618,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
618,0
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированный на обслуживание инвалидов
345,3
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
272,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 306 436,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
863 918,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
797 751,0
в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
96 926,0
строительство 72 квартирного жилого дома микрорайона Береке по улице 5-я Сенная - проезду Досухамбетова
113 805,0
строительство 72 квартирного жилого дома микрорайона Береке по улице 5-я Сенная - улице Досухамбетова
113 743,0
строительство 15-квартирного жилого дома №1 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 15-квартирного жилого дома №2 в микрорайоне "Береке"
72 909,0
строительство 15-квартирного жилого дома №3 в микрорайоне "Береке"
67 909,0
строительство 27-квартирного жилого дома №1 в микрорайоне "Береке"
69 162,0
строительство 27-квартирного жилого дома №2 в микрорайоне"Береке"
65 675,0
строительство 27-квартирного жилого дома №3 в микрорайоне "Береке"
60 162,0
завершение строительства 126-ти квартирного жилого дома по улице Юбилейная 9 "в" в г.Петропавловске Северо-Казахстанской области
0,0
разработка проектно-сметной документации на строительство незавершенного 126-ти квартирного дома по ул. Юбилейная, 9 В
0,0
государственное техническое обследование объектов недвижимого имущества, охрана 126 квартирного арендно-коммунального дома по ул.Юбилейной 9в
4 644,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке"
52 900,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 79 - квартирного жилого дома в конструкциях крупнопанельного домостроения

7 000,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№1 алаң, №1 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№6 алаң, №3 үй)
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қаласының "Солнечный" ш.а. 126-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№2 алаң, №2 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№1 алаң, №2 үй)
1,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
66 167,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 2 кезең)
26 309,5
«Береке» шағын ауданында - Досмұхамбетов көшесі және Досмұхамбетов қысқа көшесі аралығында Ухабов көшесі бойында тұрғын үйлерге инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын салу
15 026,0
«Береке» шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру )
6 528,2
«Береке» шағын ауданында 5-ші Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойында 72 пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру )
3 806,4
"Береке" шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (2 кезек 1 кезең)
8 687,9
техникалық паспорттарды және жерге орналастыру құжаттарын әзірлеу
5 800,0
Гагарин көшесі бойында жол салу
0,0
5-ші Сенная көшесі бойында жол салу
0,0
Громов көшесі бойында жол салу
0,0
Ухабов көшесі бойында жол салу
0,0
Досмұхамбетов қысқа көшесі бойында жол салу
0,0
Московский қысқа көшесі бойында жол салу
0,0
Досмұхамбетов көшесі бойында жол салу
0,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және орналастыруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (ІІ кезек)
1,0
Петропавл қ. "Южный" ш.а. инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және орналастыруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №1 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 79-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№6 алаң, №3 үй)
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
1,0
Петропавл қ. 75-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
1,0

7 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №1, дом №1)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №6, дом №3)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 126 квартирного жилого дома в мкр. "Солнечный"
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №2, дом №2)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (площадка №1, дом №2)
1,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
66 167,0
в том числе:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 2 этап)
26 309,5
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам по улице Ухабова между улицей Дусухамбетова и проездом Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
15 026,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по улице Амосова-Радищева в микрорайона "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
6 528,2
строительство 72-х квартирного жилого дома по улице 5-ая Сенная - улице Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
3 806,4
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке" (2 очередь 1 этап)
8 687,9
изготовление технических паспортов и землеустроительной документации
5 800,0
Строительство дороги по улице Гагарина
0,0
Строительство дороги по улице 5-ая Сенная
0,0
Строительство дороги по улице Громова
0,0
Строительство дороги по улице Ухабова
0,0
Строительство дороги по проезду Дусухамбетова
0,0
Строительство дороги по проезду Московский
0,0
Строительство дороги по улице Дусухамбетова
0,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Жас Оркен" (II очередь)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Южный"
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №1)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 79 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №6, дом №3)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 75 квартирного жилого дома (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
1,0

Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№2 алаң, №2 үй)
1,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ш.а. 100-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
1,0
Петропавл қаласының "Солнечный" ш.а. 126-пәтерлі тұрғын үйді салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
1,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
439 690,2
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару
42 490,4
004
Азматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
51 003,6
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5 000,0
015
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
40 353,4
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
116 805,2
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
85 648,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
27 794,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
59 975,8
оның ішінде:
Астана көшесінен «Южный» решеткаларға дейін «Южный» өздігінен ағатын кәріз коллекторының реконструкциялау
59 414,5
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры жүйелерінің құрылысы
253,3
су құбыры жүйелерінің құрылысы
308,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10 619,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 828,6
026
2020 Жол Картасы бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту аясында объектілерн жөндеу және абаттандыру
2 828,6
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1 002 000,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 000,0
003
Мәдени-бос уақыт жұмысын қолдау
2 000,0
оның ішінде:
жаңа жыл салютін ұйымдастыру
2 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 000 000,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
1 000 000,0
оның ішінде:
Жеңіл атлетика манежі және мұз айдындымен Спорт сарайын салу
1 000 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
263,9
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
263,9
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №2, дом №2)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 100 квартирного жилого дома в мкр. "Жас Өркен" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
1,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 126 квартирного жилого дома в мкр. "Солнечный" (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
1,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
439 690,2
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества.
42 490,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан.
51 003,6
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5 000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
40 353,4
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
116 805,2
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
85 648,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
27 794,0
029
Развитие системы водоснабжения и водотведения
59 975,8
в том числе:
реконструкция самотечного канализационного коллектора "Южный" от улицы Астана до "Южных" решеток
59 414,5
строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
253,3
реконструкция сетей водоснабжения
308,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 619,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 828,6
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 828,6
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 002 000,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2 000,0
003
Поддержка культурно - досуговой работы
2 000,0
в том числе:
на организацию новогоднего салюта
2 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 000 000,0
008
Развитие объектов спорта
1 000 000,0
в том числе:
строительство Дворца спорта с ледовой ареной и легкоатлетическим манежем
1 000 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
263,9
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
263,9
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий