2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда N 3053 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 682 938,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 962 622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 300 794 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 11 334 231,9 мың теңге;
2) шығындар – 22 187 326,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 994 606 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 994 606 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 136 494 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу –136 494 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы – - 1 635 487,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 1 635 487,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 28.10.2015 N 1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. Қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен қала бюджетінің шығыстарын 3-1 қосымшаға сәйкес қарастыру.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 28.10.2015 N 1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық түсімдер есебінен Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады, деп белгіленсін:
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіптік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
ойын бизнесіне салынатын салық;
мемлекеттік баж.
3. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бір бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
қала бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер.

О бюджете города Петропавловска на 2015-2017 годы
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2015 года № 3053
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 682 938,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 962 622 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 85 291 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 300 794 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 334 231,9 тысячи тенге;
2) затраты – 22 187 326,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 994 606 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 1 994 606 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 136 494 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 136 494 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 1 635 487,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 635 487,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 28.10.2015 N 1 (вводится в действие с 01.01.2015).
1-1. Предусмотреть расходы городского бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, согласно приложению 3-1.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 28.10.2015 N 1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить, что доходы городского бюджета на 2015 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов;
поступления за пользование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налога на игорный бизнес;
государственной пошлины.
3. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочие неналоговые поступления в бюджет города.

4. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
5. 2015 жылға арналған қала бюджетін орындау процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
6. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен 8 953 787 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2015 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен 3 424 964 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер, нысаналы кредиттер 63 454 мың теңге 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2015 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы кредиттер 604 640 мың теңге 7 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2015 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарында сомасы 2 155 535 мың теңге көлемінде бюджеттік алынулар ескерілсін.

4. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
5. Установить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2015 год, согласно приложению 4.
6. Учесть в городском бюджете на 2015 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 8 953 787 тыс.тенге, согласно приложению 5.
7. Учесть в бюджете города на 2015 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 3 424 964 тыс.тенге, целевые кредиты из областного бюджета в сумме 63 454 тыс.тенге согласно приложению 6.
8. Учесть в бюджете города на 2015 год целевые кредиты из республиканского бюджета в сумме 604 640 тыс.тенге согласно приложению 7.
9. Учесть в расходах городского бюджета на 2015 год бюджетные изъятия в объеме 2 155 535 тыс.тенге.

10. 2015 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 144 499 мың теңге сомада бекітілсін.
11. Осы шешiм 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихат сессиясының төрағасы
В. Витченко
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
Л. Жалмұқанова
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешiмiне 1 қосымша
2015 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 28.10.2015 N 1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год в сумме 144 499 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
В. Витченко
Секретарь
Петропавловского городского
маслихата
Л. Жалмуканова
Приложение 1 к решению городского маслихата № 1 от 26 декабря 2014 года
Бюджет города Петропавловска на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 28.10.2015 N 1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

15 657,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 657,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
157 642,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
157 642,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35 273,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 556,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
10 655,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 062,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16 547,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 547,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 184,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 184,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 021,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 021,0
2
Қорғаныс
37 661,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37 661,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
37 661,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
88 604,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
88 604,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
88 604,0
4
Бiлiм беру
5 197 196,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 197 196,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 025,0
003
Жалпы білім беру
3 945 025,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 627,0
006
Балаларға қосымша білім беру
275 428,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
845 536,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

15 657,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 657,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
157 642,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
157 642,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35 273,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 556,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
10 655,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 062,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16 547,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
16 547,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 184,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40 184,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 021,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
18 021,0
2
Оборона
37 661,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37 661,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
37 661,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
88 604,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88 604,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
88 604,0
4
Образование
5 197 196,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 197 196,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 025,0
003
Общеобразовательное обучение
3 945 025,0
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 627,0
006
Дополнительное образование для детей
275 428,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
845 536,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

1 442,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 646,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
4 646,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
637,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
637,0
оның ішінде:
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
637,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
65 549,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
65 549,0
оның ішінде:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейту
65 549,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
183 985,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
183 985,0
оның ішінде:
біржолғы материалдық көмек көрсету
182 163,0
материалдық көмекті төлегені үшін екінші деңгейлі банктерге комиссиялық сыйақы
1 822,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 963,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 963,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
4 963,0
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен – жайында жол белгілері мен нұсқауларды орнату
2 673,0
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың мекен – жайында жаяу жүретін жолдарды дыбыс және жарық құрылғыларымен жабдықтау
2 290,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 321 281,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
339,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
339,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
339,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 848 666,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
163 833,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
163 833,0
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үйді салуға
6 240,0
"Береке" шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
6 240,0
жас отбасылар үшін тұрғын үйді салуға
157 593,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Досмұхамбетов қ.к. бойында 93-пәтерлі тұрғын үйді салу
157 593,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 684 833,0

1 442,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 646,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4 646,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
637,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
637,0
в том числе:
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
637,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65 549,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
65 549,0
в том числе:
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
65 549,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
183 985,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
183 985,0
в том числе:
оказание единовременной материальной помощи
182 163,0
комиссионное вознаграждение банкам второго уровня за выплату материальной помощи
1 822,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 963,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 963,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4 963,0
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
2 673,0
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
2 290,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 321 281,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
339,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
339,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
339,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 848 666,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
163 833,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
163 833,0
в том числе:
на строительство жилья для очередников
6 240,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5 Сенная-ул.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске
6 240,0
на строительство жилья для молодых семей
157 593,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Досухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО
157 593,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 684 833,0

011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 427 861,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін участкеде 2Ду1000 жылу магистралінің құрылысы (бірінші кезек)
1 149 890,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТК-1-10 дейін учаскеде 2Ду1000 жылу магистралінің құрылысы (екінші кезек)
679 940,0
СҚО Петропавл қ. ОЖТП-дан ТМ-3 2 ДУ1020 мм қолданыстағы жылу магистралінің тұтасқан участогында 2ДУ1020 мм жылу магистралінің құрылысы
556 478,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Досмұхамбетов қ.к. бойында 93-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
26 553,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
15 000,0
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
256 972,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 100-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
107 549,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
33 043,0
"Береке" шағын ауданында 80-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
88 766,0
"Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
27 614,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
472 276,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
4 437,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
4 437,0
оның ішінде:
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
4 437,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
331 345,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
331 345,0
оның ішінде:
Астана көшесінен "Южный" решеткаларға дейін "Южный" өздігінен ағатын кәріз коллекторының реконструкциялау
305 511,0
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры жүйелерінің құрылысы
22 523,0
су құбыры жүйелерінің құрылысы
3 311,0
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
136 494,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
136 494,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 427 861,0
в том числе:
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)
1 149 890,0
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК-1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
679 940,0
Строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
556 478,0
Строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
26 553,0
Строительство 93-х квартирного жилого дома по ул.Амосова-ул.Радищева в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
15 000,0
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
256 972,0
в том числе:
Строительство 100 квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
107 549,0
Строительство 90-то квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
33 043,0
Строительство 80-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
88 766,0
Строительство 55-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
27 614,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
472 276,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 437,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4 437,0
в том числе:
проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4 437,0
029
Развитие системы водоснабжения и водотведения
331 345,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
331 345,0
в том числе:
реконструкция самотечного канализационного коллектора "Южный" от ул. Астана до "Южных" решеток
305 511,0
строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
22 523,0
реконструкция сетей водоснабжения
3 311,0
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 494,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
136 494,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

59 730,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26 481,7
оның ішінде:
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру
26 481,7
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
33 248,7
оның ішінде:
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен ардагерлерге атаулы дата мен мерекелік күндерге арналған әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға
16 153,7
Ұлы Отан соғысы жылдары тылдағы ерен еңбегі және мінсіз әскер қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медалдарымен марапатталғандарға атаулы дата мен мерекелік күндерге арналған әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға
17 095,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 489,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 489,0
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату
802,0
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жүргіншілер өтпесіне дыбыс құрылғыларын орналастыру
687,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 890 534,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 032 432,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
722 918,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға (барлық санаттар үшін)
194 213,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (алаң 1, үй 2)
99 737,0
"Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу (алаң 1, үй 2)
92 476,0
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
2 000,0
кезекте тұрғандарға тұрғын үйді салуға
10 700,0
Береке ықшам ауданында 5-ая Сенная көш.-Досмұхамбетов көш. бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу
10 700,0
жас отбасылар үшін тұрғын үйді салуға
449 335,0
оның ішінде:
"Береке" ықшам ауданында Досмұхамбетов қыска көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу
256 554,0
"Береке" ықшам ауданында Ухабов көш. бойында тұрғын үйлер салу (№3 27 пәтерлі тұрғын үй)
45 023,0
"Береке" ықшам ауданында 75 пәтерлі тұрғын үй салу (№1 алаңша, №5 үй)
139 758,0
"Береке" ықшам ауданында Ухабов көшесі бойында тұрғын үйлер салу (№ 3 15 пәтерлі тұрғын үй)
8 000,0
Петропавл қ. 5 қабатты ірі панельді 78 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 999,0
Жуков к. бойында 78 п. № 1 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

59 730,4
002
Программа занятости
26 481,7
в том числе:
организация общественных работ
26 481,7
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
33 248,7
в том числе:
на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
16 153,7
на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
17 095,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 489,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 489,0
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
802,0
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
687,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 890 534,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 032 432,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
722 918,0
в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья (для всех категорий)
194 213,0
в том числе:
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка 1, дом 2)
99 737,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка 1, дом 2)
92 476,0
кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
2 000,0
на строительство жилья для очередников
10 700,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-я Сенная-ул.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
10 700,0
на строительство жилья для молодых семей
449 335,0
в том числе:
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Досухамбетова в микрорайоне "Береке"
256 554,0
строительство жилых домов по ул.Ухабова в микрорайоне "Береке" (27-ми квартирный жилой дом №3)
45 023,0
строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №5)
139 758,0
строительство жилых домов по ул.Ухабова в микрорайоне "Береке" (15-ти квартирный жилой дом №3)
8 000,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного крупнопанельного 78 кв. жилого дома в г. Петропавловске
15 999,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 78 кв. жилого дома № 1 по ул. Жукова

9 414,0
Юбилейный-Семашко к. бойында 126 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8 275,0
Юбилейный-Семашко к. бойында 72 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 940,0
Жуков к. бойында 100 п. № 4 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 367,0
Жуков к. бойында 100 п. № 1 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
9 998,0
Жуков к. бойында 100 п. № 2 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 265,0
Жуков к. бойында 100 п. № 3 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 412,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
844 947,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін участкеде 2Ду1000 жылу магистралінің құрылысы (бірінші кезек)
29 984,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТК-1-10 дейін учаскеде 2Ду1000 жылу магитралінің құрылысы (екінші кезек)
7381,0
СҚО Петропавл қ. ОЖТП-дан ТМ-3 ДУ1020 мм қолданыстағы жылу магистралінің тұтасқан участогында 2ДУ1020 мм жылу магистраләнің құрылысы
17 928,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" ықшам ауданында Амосов-Радищев көшелері бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
11 467,0
Береке ықшам ауданында 5-ая Сенная көш.-Досмұхамбетов көш. бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
13 000,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" ықшам ауданында 75 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақтарды абаттандыру) (№1 алаңша, №5 үй)
95 787,0
"Береке" ықшам ауданында 55 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақтарды абаттандыру) (№1 алаңша, №2 үй)
67,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" ықшам ауданында Досмұхамбетов қыска көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
5 002,0
Юбилейная - Семашко көшелері бойында 126 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
500,0
Юбилейная - Семашко көшелері бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
500,0
Петропавл қ. "Жас өркен" ықшам ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу (ІІ кезек)
38 299,0
Петропавл қ. "Жас өркен" ықшам ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (I кезек)
616575,0
Юбилейная көшесі бойында электрмен жабдықтау мен РТП 10/0,4 Квт электр желісіне қосуды және жеткізу желілерін салу

9 414,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 126 кв. жилого дома по ул. Юбилейная - Семашко
8 275,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 72 кв. жилого дома по ул. Юбилейная - Семашко
5 940,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 4 по ул. Жукова
6 367,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 1 по ул. Жукова
9 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 2 по ул. Жукова
6 265,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 3 по ул. Жукова
6 412,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
844 947,0
в том числе:
строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)
29 984,0
строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК -1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
7381,0
строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
17 928,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по ул.Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
11 467,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-я Сенная-ул.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
13 000,0
строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство ) (площадка №1, дом №5)
95 787,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка 1, дом 2)
67,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
5 002,0
строительство 126-ти квартирного жилого дома по ул.Юбилейная-Семашко (внешние инженерные сети и благоустройство)
500,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.Юбилейная-Семашко (внешние инженерные сети и благоустройство)
500,0
разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Жас Оркен" в г.Петропавловске (II очередь)
38 299,0
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Оркен" в г.Петропавловске (I очередь)
616575,0
строительство электроснабжения и присоединение к электросетям РТП 10/0,4 Квт и подводящих сетей по ул.Юбилейная

1 000,0
Береке ықшам ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
1,0
Юбилейная - Семашко көшелерінің шекарасындағы тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға ЖСҚ әзірлеу
6 306,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ықшам ауданының тұрғын үйлеріне сыртқы инженерлік желілер салуға жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
1 149,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ықшам ауданының тұрғын үйлеріне сыртқы инженерлік желілер салу
1,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру
464 567,9
оның ішінде:
Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Ю.А. Гагарин - У.Громова көш. бойында екі жатақхана салу
416 000,0
Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Ю.А. Гагарин - У.Громова көш. бойында екі жатақхана салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
48 567,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
858 101,3
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
340 000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
60 720,0
оның ішінде:
пәтерлер сатып алу
60 720,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
53 918,7
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
82 700,0
оның ішінде:
көшелерді жарықтандыру үшін электр энергиясын беру
60 000,0
көшені жарықтандыру желілерін пайдалану және техникалық қызмет көрсету
20 000,0
электр қондырғыларына жедел пайдалану қызметін көрсету
2 700,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
106 000,0
оның ішінде:
қар шығару
40 000,0
жаяу жолды жинау техникасын қолдануымен жаяу жолдарды, қала көшелерін, саябақтарды, скверлерді, алаңдарды қолмен жинау
66 000,0
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
3 940,2
оның ішінде:
мәйітханаға белгісіз жағдайларда өлгендерді жеткізуге тәуліктік кезекшілік
3 000,0
мұсылман зиратын күтіп ұстау
664,8
қайтыс болғандардың денесін жерлеу
275,4
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
183 660,4
оның ішінде:
гүлбақшаларды орнату (отырғызу)
20 000,0
"Мәңгілік алау" мемориалын газбен толтыру
2 300,0
бұрқақтарды жөндеу, күтіп-ұстау және дайындау
24 000,0
аула аумақтарын абаттандыру
32 000,0
Петропавл қ. абаттандыру
25 000,0
абаттандыру (шағын сәулет нысандары, саябақтар, мерекелік безендендіру)
80 000,0
қаласына тулар сатып алу
360,4
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
27 162,0
оның ішінде:
"Петропавл қ. кәріздің тазартқыш имараттарының бар технологиялық сызбаларын жаңартуды аяқтау - реконструкциялаудың 4-кезең" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзету
27 162,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

1 000,0
разработка проектно-сметной документации на инженерно-коммуникационную инфраструктуру микрорайона "Береке"
1,0
разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам в границах улиц Юбилейная - Семашко
6 306,0
разработка проектно-сметной документации на строительство внешних инженерных сетей к жилым домам микрорайона "Жас-Оркен"
1 149,0
строительство внешних инженерных сетей к жилым домам микрорайона "Жас-Оркен"
1,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
464 567,9
в том числе:
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска
416 000,0
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска (внешние инженерные сети и благоустройство)
48 567,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
858 101,3
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
340 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
60 720,0
в том числе:
приобретение квартир
60 720,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
53 918,7
015
Освещение улиц в населенных пунктах
82 700,0
в том числе:
подача электроэнергии для освещения улиц
60 000,0
эксплуатация и техническое обслуживание сетей уличного освещения
20 000,0
оперативное эксплуатационное обслуживание электроустановок
2 700,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
106 000,0
в том числе:
вывоз снега
40 000,0
ручная уборка тротуаров, улиц города, парков, скверов, площадей с применением тротуароуборочной техники
66 000,0
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
3 940,2
в том числе:
круглосуточное дежурство с доставкой умерших при невыясненных обстоятельствах в морг
3 000,0
содержание мусульманского кладбища
664,8
захоронение тел умерших
275,4
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
183 660,4
в том числе:
устройство (посадка) цветников
20 000,0
заправка газом мемориала "Вечный огонь"
2 300,0
ремонт, содержание и подготовка фонтанов
24 000,0
благоустройство дворовых территорий
32 000,0
благоустройство г. Петропавловска
25 000,0
благоустройство (малые архитектурные формы, скверы, праздничное оформление)
80 000,0
приобретение флагов
360,4
028
Развитие коммунального хозяйства
27 162,0
в том числе:
корректировка проектно-сметной документации по проекту "Завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации в г. Петропавловске - 4 этап реконструкции"
27 162,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 31.03.2015 N 1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Кiшi бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 779 146,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
784 540,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
784 540,0
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
604 640,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға
604 640,0
"Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу
319 037,0
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (№1 алаң, №2 үй )
285 603,0
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
179 900,0
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (№1 алаң, №2 үй )
179 900,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 994 606,0
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 994 606,0
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
1 994 606,0
оның ішінде:
Алтынсарин-Партизан к. бойындағы жылу желілерінің басқылау желісін салумен "Жас Өркен" шағынауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (жылу желісі) (екінші кезек)
774 971,0
Петропавл қ. УН-1-13-тен УН-1-19 дейін Алтынсарин к. бойында № 1 2Ду 600 мм жылу магистралін салу
710 620,0
Егемен Қазақстан к-нен 2-ші Универсальная к-не дейін Универсальная к. бойында су таратқышты реконструкциялау
145 235,0
ВОС-тен Қазақстан Конституциясы к. дейін Алтынсарин к. бойында су тартқышты реконструкциялау
363 780,0

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 31.03.2015 N 1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Подпрограмма
Наименование
II.Затраты
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 779 146,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
784 540,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
784 540,0
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
604 640,0
в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья
604 640,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке"
319 037,0
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №2)
285 603,0
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
179 900,0
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №2)
179 900,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 994 606,0
053
Кредитование на реконструкцию строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 994 606,0
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 994 606,0
в том числе:
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Оркен" (теплосеть) (вторая очередь) со строительством подкачивающей станции тепловых сетей по ул.Алтынсарина-Партизанская
774 971,0
строительство тепломагистрали №1 2 Ду 600 мм по ул.Алтынсарина от УН-1-13-с до УН-1-19
710 620,0
реконструкция водовода по ул.Универсальная от ул.Егемен Казахстан до ул.2-я Универсальная
145 235,0
реконструкция водовода по ул.Алтынсарина от ВОС до ул.Конституции Казахстана
363 780,0