Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда N 2568 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2015 жылғы 6 қазандағы N 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 06.10.2015 N 8 шешімімен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңы 23-бабының 1, 2-тармақтарына, сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында келесі шекараларда 32 сайлау учаскесі құрылсын:
№ 95 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Аралағаш ауылы, Центральная көшесі, ауылдық клубтың ғимараты;;
сайлау учаскесінің шекаралары: Аралағаш ауылы;
№ 96 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Амангелді ауылы, Ж.Жабаев көшесі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Аққайың орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның Амангелді ауылы медициналық пунктінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Амангелді ауылы;
№ 97 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Рублевка ауылы, Конституция көшесі, "Рублевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Рублевка ауылы;
№ 98 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Астраханка ауылы, Школьная көшесі, "Астраханка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астраханка ауылы;
№ 99 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Қаратомар ауылы, Центральная көшесі, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қаратомар ауылы;
№ 100 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Власовка ауылы, Садовая көшесі, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Власовка ауылы, Сенное ауылы;
№ 101 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Безлесное ауылы, Ленин көшесі, "Безлесенский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Безлесное ауылы;
№ 102 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Шағалалы ауылы, Октябрьская көшесі, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шағалалы ауылы;
№ 103 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Южное ауылы, Зеленая көшесі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Аққайың орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның Южное ауылы медициналық пунктінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Южное ауылы;
№ 104 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Степное ауылы, Горький көшесі, "Степная негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Степное ауылы;
№ 105 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Трудовое ауылы, Пушкин көшесі, "М.У. Ахмедсафин атындағы Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары:Трудовое ауылы, Григорьевка ауылы;
№ 106 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Қанжығалы ауылы, Мектеп көшесі, "Қанжығалы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қанжығалы ауылы;
№ 107 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Көктерек ауылы, Труд көшесі, "Көктерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Көктерек ауылы;
№ 108 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Ивановка ауылы, 9 май көшесі, "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ивановка ауылы, Үлгі ауылы;
№ 109 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Қиялы ауылы, Учебная көшесі, "Қиялы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қиялы ауылы, Электрическая, Калинина, Ленин, Пионерская, Октябрьская, Совет, Мир, Лихачев, Гагарин, Комсомольская, Учебная, Луговая, Горький, Садовая, Юбилейная, Чапаев, С. Мұқанов көшелері;
№ 110 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Қиялы ауылы, Учебная көшесі, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Аққайың ауданының аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қиялы ауылы, Титов, Южная, Дорожная, Элеваторная, Степная, Станционная, Сенная, Западная, Киров, Абай, Механизаторская, Нефтебазовская көшелері;
№ 111 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Барыкөл ауылы, Барыкөл көшесі, "Қиялы-Агро-10" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Барыкөл ауылы;
№ 112 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Кучковка ауылы, Кучковка көшесі, "Кучковка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Кучковка ауылы;
№ 113 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Ленинское ауылы, Пушкин көшесі, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ленинское ауылы;
№ 114 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Дайындық ауылы, "Дайындық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Дайындық ауылы;
№ 115 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Полтавка ауылы, Урожайная көшесі, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Полтавка ауылы, Борки ауылы, Лесные Поляны ауылы;
№ 116 сайлау учаскесі:

Об образовании избирательных участков по Аккайынскому району Северо-Казахстанской области
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 января 2014 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2014 года N 2568. Утратило силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 6 октября 2015 года N 8
Сноска. Утратило силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 06.10.2015 N 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области 32 избирательных участка в следующих границах:
избирательный участок № 95:
место нахождения избирательного участка: село Аралагаш, улица Центральная, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: село Аралагаш;
избирательный участок № 96:
место нахождения избирательного участка: село Амангельды, улица Ж. Жабаева, здание медицинского пункта села Амангельды коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аккайынская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
границы избирательного участка: село Амангельды;
избирательный участок № 97:
место нахождения избирательного участка: село Рублевка, улица Конституции, здание коммунального государственного учреждения "Рублевская средняя школа";
границы избирательного участка: село Рублевка;
избирательный участок № 98:
место нахождения избирательного участка: село Астраханка, улица Школьная, здание коммунального государственного учреждения "Астраханская средняя школа";
границы избирательного участка: село Астраханка;
избирательный участок № 99:
место нахождения избирательного участка: село Каратомар, улица Центральная, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: село Каратомар;
избирательный участок № 100:
место нахождения избирательного участка: село Власовка, улица Садовая, здание Дома культуры;
границы избирательного участка: село Власовка, село Сенное;
избирательный участок № 101:
место нахождения избирательного участка: село Безлесное, улица Ленина, здание коммунального государственного учреждения "Безлесенская основная школа";
границы избирательного участка: село Безлесное;
избирательный участок № 102:
место нахождения избирательного участка: село Шагалалы, улица Октябрьская, здание Дома культуры;
границы избирательного участка: село Шагалалы;
избирательный участок № 103:
место нахождения избирательного участка: село Южное, улица Зеленая, здание медицинского пункта села Южное коммунального государтсвенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Аккайынская центральная районная больница" акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
границы избирательного участка: село Южное;
избирательный участок № 104:
место нахождения избирательного участка: село Степное, улица Горького, здание коммунального государственного учреждения "Степная основная школа";
границы избирательного участка: село Степное;
избирательный участок № 105:
место нахождения избирательного участка: село Трудовое, улица Пушкина, здание коммунального государственного учреждения "Советская средняя школа имени У.М. Ахмедсафина";
границы избирательного участка: село Трудовое, село Григорьевка;
избирательный участок № 106:
место нахождения избирательного участка: село Кенжегалы, улица Мектеп, здание коммунального государственного учреждения "Кенжегалинская начальная школа";
границы избирательного участка: село Кенжегалы;
избирательный участок № 107:
место нахождения избирательного участка: село Коктерек, улица Труда, здание коммунального государственного учреждения "Коктерекская начальная школа";
границы избирательного участка: село Коктерек;
избирательный участок № 108:
место нахождения избирательного участка: село Ивановка, улица 9 мая, здание коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя школа";
границы избирательного участка: село Ивановка, село Ульги;
избирательный участок № 109:
место нахождения избирательного участка: село Киялы, улица Учебная, здание коммунального государственного учреждения "Киялинская средняя школа";
границы избирательного участка: село Киялы, улицы Электрическая, Калинина, Ленина, Пионерская, Октябрьская, Советская, Мира, Лихачева, Гагарина, Комсомольская, Учебная, Луговая, Горького, Садовая, Юбилейная, Чапаева, С.Муканова;
избирательный участок № 110:
место нахождения избирательного участка: село Киялы, улица Учебная, здание коммунального государственного учреждения "Аграрный колледж Аккайынского района" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан;
границы избирательного участка: село Киялы, улицы Титова, Южная, Дорожная, Элеваторная, Степная, Станционная, Сенная, Западная, Кирова, Абая, Механизаторская, Нефтебазовская;
избирательный участок № 111:
место нахождения избирательного участка: село Барыколь, улица Барыкуль, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Киялы-Агро-10";
границы избирательного участка: село Барыколь;
избирательный участок № 112:
место нахождения избирательного участка: село Кучковка, улица Кучковка, здание коммунального государственного учреждения "Кучковская начальная школа";
границы избирательного участка: село Кучковка;
избирательный участок № 113:
место нахождения избирательного участка: село Ленинское, улица Пушкина, здание сельского Дома культуры;
границы избирательного участка: село Ленинское;
избирательный участок № 114:
место нахождения избирательного участка: село Дайындык, здание коммунального государственного учреждения "Дайындыкская основная школа";
границы избирательного участка: село Дайындык;
избирательный участок № 115:
место нахождения избирательного участка: село Полтавка, улица Урожайная, здание Дома культуры;
границы избирательного участка: село Полтавка, село Борки, село Лесные поляны;
избирательный участок № 116:

сайлау учаскесінің орналасқан орны: Смирново ауылы, Киров көшесі, 14, "Смирново № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Смирново ауылы, Абай көшесі - №1-№43-ке дейін тақ жағы, №2-№46-ға дейін жұп жақ; Суворов көшесі – № 1-№ 65-ке дейін тақ жағы, № 2-№ 56-ға дейін жұп жағы; Киров көшесі - № 1-№71-ге дейін тақ жағы, № 2-№ 66-ға дейін жұп жағы; Труд көшесі - № 1- № 41-ге дейін тақ жағы, № 2- № 66-ға дейін жұп жағы; Карбышев көшесі - № 21, 23, 25; Жұмабаев көшесі - № 51-ден № 99 ға дейін тақ жағы, № 62 № 114- ке дейін жұп жағы; Октябрьская көшесі - № 35- тен № 79-ға дейін тақ жағы, № 44-№ 86- ға дейін жұп жағы; Гагарин көшесі - № 49- № 95-ке дейін тақ жағы, № 50-№96-ға дейін жұп жағы; Пушкин көшесі - № 51-№95-ке дейін тақ жағы, № 62-№96-ға дейін жұп жағы; 9 май көшесі - № 71-№ 95-ке дейін тақ жағы, № 58-№ 76-ға дейін жұп жағы; Элеваторная көшесі; Рабочая көшесі;
№ 117 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Смирново ауылы, Северная көшесі, 84, "Солтүстік Қазақстан Бөліп Тартаушы Электр Желілік Компаниясы" акционерлік қоғамының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Смирново ауылы, Карбышев көшесі - № 1-№ 17-ге дейін тақ жағы; Линейная; Пионерская; Дорожная; Северная; Заводская; Школьная; Бірінші; Екінші; Үшінші; Төртінші; Бесінші көшелері; Дорожный оралымы; Школьный оралымы; Северный оралымы;
№ 118 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Смирново ауылы, Абай - № 45- № 91-ге дейін тақ жағы; № 48-№ 74-ке дейін жұп жағы; Суворов - № 67- 71- ге дейін тақ жағы, № 58-№ 100-ге дейін жұп жағы; Киров - № 73-№ 91-ге дейін тақ жағы, № 68-98-ге дейін жұп жағы; Труда - № 43 - № 79-ға дейін, № 68 - № 102-ге дейін жұп жағы; Зеленая - № 67 - № 93-ке дейін тақ жағы; № 54 - № 76-ға дейін жұп жағы; Горький - № 59 - № 77-ге дейін тақ жағы, № 60- № 76-ға дейін жұп жағы; Жамбыл - № 57- № 75-ке дейін тақ жағы; № 78 - № 96-ға дейін жұп жағы; Папанин - № 53 - № 81-ге дейін тақ жағы, № 54 - № 70-ке дейін жұп жағы; Мир - № 3- № 49-ға дейін тақ жағы, № 4- № 52-ге дейін жұп жағы; Титов - № 9 -№ 21- ге дейін тақ жағы, № 20 -№ 60-қа дейін жұп жағы; Амангелді - № 3- № 57-ге дейін тақ жағы, № 8- № 84-ке дейін жұп жағы; Олег Кошевой; Павлик Морозов; Ташитов; Абылай хан; Мәншүк Мәметова көшелері;
№ 119 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Смирново ауылы, Амангелді көшесі, 73, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Смирнов интернат-үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Кирова 14, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 2";
границы избирательного участка: село Смирново, улицы Абая - нечетная сторона №№ с 1 по 43, четная сторона №№ с 2 по 46; Суворова - нечетная сторона №№ c 1 по 65, четная сторона №№ с 2 по 56; Кирова - нечетная сторона №№ с 1 по 71, четная сторона №№ с 2 по 66; Труда - нечетная сторона №№ с 1 по 41, четная сторона №№ с 2 по 66; Карбышева - №№ 21, 23, 25; Жумабаева - нечетная сторона №№ с 51 по 99, четная сторона №№ с 62 по 114; Октябрьская - нечетная сторона №№ с 35 по 79, четная сторона №№ с 44 по 86; Гагарина - нечетная сторона №№ с 49 по 95, четная сторона №№ с 50 по 96; Пушкина - нечетная сторона №№ с 51 по 95, четная сторона №№ с 62 по 96; 9 Мая - нечетная сторона №№ с 71 по 95, четная сторона №№ с 58 по 76; Элеваторная; Рабочая;
избирательный участок № 117:
место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Северная 84, административное здание акционерного общества "Северо-Казахстанская Распределительная Электросетевая Компания";
границы избирательного участка: село Смирново, улицы Карбышева - нечетная сторона №№ с 1 по 17; Линейная; Пионерская; Дорожная; Северная; Заводская; Школьная; Первая; Вторая; Третья; Четвертая; Пятая; переулок Дорожный; переулок Школьный; переулок Северный;
избирательный участок № 118:
место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Кирова 70, здание коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа № 1";
границы избирательного участка: село Смирново, улицы Абая - нечетная сторона №№ с 45 по 91, четная сторона №№ с 48 по 74; Суворова - нечетная сторона №№ с 67 по 71, четная сторона №№ с 58 по 100; Кирова - нечетная сторона №№ с 73 по 91, четная сторона №№ с 68 по 98; Труда - нечетная сторона №№ с 43 по 79, четная сторона №№ с 68 по 102; Зеленая - нечетная сторона №№ с 67 по 93, четная сторона №№ с 54 по 76; Горького - нечетная сторона №№ с 59 по 77, четная сторона №№ с 60 по 76; Джамбула - нечетная сторона №№ с 57 по 75, четная сторона №№ с 78 по 96; Папанина - нечетная сторона №№ с 53 по 81, четная сторона №№ с 54 по 70; Мира - нечетная сторона №№ с 3 по 49, четная сторона №№ с 4 по 52; Титова - нечетная сторона №№ с 9 а по 21, четная сторона №№ с 20 по 60; Амангельды - нечетная сторона №№ с 3 по 57, четная сторона №№ с 8 по 84; Олега Кошевого; Павлика Морозова; Ташитова; Аблай Хана; Маншук Маметовой;
избирательный участок № 119:
место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Амангельды 73, здание коммунального государственного учреждения "Смирновский дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа" акимата Северо-Казахстанской области Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;

сайлау учаскесінің шекаралары: Смирново ауылы, Карбышев - № 29 - № 35-ке дейін тақ жағы, № 2 - № 14-ке дейін жұп жағы; Папанин - № 1 - № 51-ге дейін тақ жағы, № 2- № 52-ге дейін жұп жағы; Мир - № 54 - № 64-ке дейін жұп жағы, Амангелді - № 59 - № 73-ке дейін тақ жағы, № 86- № 100-ге дейін; Жұмабаев - № 101 - № 113-ке дейін тақ жағы, № 116-№ 136-ға дейін жұп жағы, Октябрьская - № 81 - № 105-ке дейін тақ жағы, № 88-№ 116-ға дейін жұп жағы; Гагарин - № 97 - № 131-ге дейін тақ жағы, № 98-№ 120-ға дейін жұп жағы; Пушкин - № 97 - № 121-ге дейін тақ жағы, № № 98 - № 118-ге дейін жұп жағы; Куйбышев; Сәбит Мұқанов; Надежда Крупская; Партизанская, Савицкая көшелері;
№ 120 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Смирново ауылы, Зеленая көшесі, 24, "Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіорынның ғимаараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Смирново ауылы, 9 май - № 1 - № 69-ға дейін тақ жағы, № 2 - № 56-ға дейін жұп жағы; Гагарин - № 1 - № 47-ге дейін тақ жағы, № 2 - № 48-ге дейін жұп жағы; Жұмабаев - № 1 - № 49-ға дейін тақ жағы, № 2 - № 60-қа дейін жұп жағы; Титов - № 1 - № 9-ға дейін тақ жағы, № 2 - № 18-ге дейін жұп жағы; Пушкин - № 1 - № 49-ға дейін тақ жағы, № 2 - № 60-қа дейін жұп жағы; Амангелді - №2, № 4, № 6; Жамбыл - № 1 - № 55-ке дейін тақ жағы, № 2 - № 76-ға дейін жұп жағы; Горький - № 1 - № 57-ге дейін тақ жағы, № 2 - № 58-ге дейін жұп жағы; Зеленая - № 1 - № 65-ке дейін тақ жағы, № 2- № 52-ге дейін жұп жағы; Народная - № 1 - № 49-ға дейін тақ жағы, № 2 - №58-ге дейін жұп жағы; Октябрьская - № 1-№33-ке дейін тақ жағы, № 2 - № 42-ге дейін жұп жағы; Лермонтов; Учхоз; Панфилов; Гастелло; Первомайская көшелері; Фабричный оралымы; 25 лет Целины; Молодежная; Ғабит Мүсірепов, Терешкова, Южная, Сейфуллин көшелері; Больничный городок оралымы; Кардон; Чкалов; Островский; Имақов; Сырғабеков; Клочков көшесі;
№ 121 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Тоқшын ауылы, Озерная көшесі, "Токуши-Астык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Тоқшын ауылы, Восточная, Гайдар, Горький, Калинин, Завосточная, Киров, Ковшова, Ленин, Маяковский, Озерная, Пушкин, Совет, Степная, Тоқшын, Кошевой көшелері;
№ 122 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Тоқшын ауылы, Юбилейная көшесі, "Тоқшын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Тоқшын ауылы, Лесная, Мир, Мичурин, Молодежная, Новая, Парковая, Рабочая, Садовая, Урожайная, Школьная, Юбилейная, Новостройка, Казахстанская көшелері, Бірінші өту жолы, екінші өту жолы, Үшінші өту жолы;
№ 123 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Тюменка ауылы, Бірінші көшесі, "Тюменка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Тюменка ауылы;
№ 124 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Камышлово ауылы, Школьная көшесі, "Камышлово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Камышлово ауылы;
№ 125 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Черкас ауылы, Тарас Шевченко көшесі, "Черкас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Черкас ауылы; Новороссийка ауылы;
№ 126 сайлау учаскесі:
сайлау учаскесінің орналасқан орны: Добровольск ауылы, Украинская көшесі, "Добровольск негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Добровольск ауылы.

границы избирательного участка: село Смирново, улицы Карбышева - нечетная сторона № № с 29 по 35, четная сторона № № с 2 по 14; Папанина - нечетная сторона № № с 1 по 51, четная сторона № № с 2 по 52; Мира - четная сторона № № с 54 по 64; Амангельды -нечетная сторона № № с 59 по 73, четная сторона № № с 86 по 100; Жумабаева - нечетная сторона № № с 101 по 113, четная сторона № № с 116 по 136; Октябрьская - нечетная сторона № № с 81 по 105, четная сторона № № с 88 по 116; Гагарина - нечетная сторона № № с 97 по 131, четная сторона № № с 98 по 120; Пушкина - нечетная сторона № № с 97 по 121, четная сторона № № с 98 по 118; Куйбышева; Сабита Муканова; Надежды Крупской; Партизанская; Савицкой;
избирательный участок № 120:
место нахождения избирательного участка: село Смирново, улица Зеленая 24, здание государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры";
границы избирательного участка: село Смирново, улицы 9 Мая - нечетная сторона №№ с 1 по 69, четная сторона №№ с 2 по 56; Гагарина - нечетная сторона №№ с 1 по 47, четная сторона №№ с 2 по 48; Жумабаева - нечетная сторона №№ с 1 по 49, четная сторона №№ с 2 по 60; Титова - нечетная сторона №№ с 1 по 9, четная сторона №№ с 2 по 18; Пушкина - нечетная сторона №№ с 1 по 49, четная сторона №№ с 2 по 60; Амангельды - №№ 2, 4, 6; Джамбула - нечетная сторона №№ с 1 по 55, четная сторона №№ с 2 по 76; Горького - нечетная сторона №№ с 1 по 57, четная сторона №№ с 2 по 58; Зеленая - нечетная сторона №№ с 1 по 65, четная сторона №№ с 2 по 52; Народная - нечетная сторона №№ с 1 по 49, четная сторона №№ с 2 по 58; Октябрьская - нечетная сторона №№ с 1 по 33, четная сторона №№ с 2 по 42; Лермонтова; Учхозовская; Панфилова; Гастелло; Первомайская; переулок Фабричный; 25 лет Целины; Молодежная; Габита Мусрепова; Терешковой; Южная; Сейфуллина; переулок Больничный городок; Кардон; Чкалова; Островского; Имакова; Сыргабекова; Клочкова;
избирательный участок № 121:
место нахождения избирательного участка: село Токуши, улица Озерная, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Токуши-Астык";
границы избирательного участка: село Токуши, улицы Восточная, Гайдара, Горького, Калинина, Завосточная, Кирова, Ковшовой, Ленина, Маяковского, Озерная, Пушкина, Советская, Степная, Токуши, Кошевого;
избирательный участок № 122:
место нахождения избирательного участка: село Токуши, улица Юбилейная, здание коммунального государственного учреждения "Токушинская школа-гимназия";
границы избирательного участка: село Токуши, улицы Лесная, Мира, Мичурина, Молодежная, Новая, Парковая, Рабочая, Садовая, Урожайная, Школьная, Юбилейная, Новостройка, Казахстанская, проезд Первый, проезд Второй, проезд Третий;
избирательный участок № 123:
место нахождения избирательного участка: село Тюменка, улица Первая, здание коммунального государственного учреждения "Тюменская основная школа";
границы избирательного участка: село Тюменка;
избирательный участок № 124:
место нахождения избирательного участка: село Камышлово, улица Школьная, здание коммунального государственного учреждения "Камышловская основная школа";
границы избирательного участка: село Камышлово;
избирательный участок № 125:
место нахождения избирательного участка: село Черкасское, улица Тараса Шевченко, здание коммунального государственного учреждения "Черкасская средняя школа";
границы избирательного участка: село Черкасское, село Новороссийское;
избирательный участок № 126:
место нахождения избирательного участка: село Добровольское, улица Украинская, здание коммунального государственного учреждения "Добровольская основная школа";
границы избирательного участка: село Добровольское.

2. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмiнiң 2011 жылғы 16 қарашадағы № 51 шешiмiнің (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 21 қарашадағы № 13-2-140 тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы № 54 "Колос" газетінде, 2011 жылғы 22 қарашадағы № 54 "Аққайың" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аккайың ауданының әкімі
Қ. Қасенов

2. Признать утратившим силу решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2011 года № 51 "Об образовании избирательных участков по Аккайынскому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 ноября 2011 года за № 13-2-140, опубликовано от 22 ноября 2011 года в № 54 районной газете "Колос", от 27 сентября 2012 года в № 54 районной газеты "Аққайың").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
К. Касенов