"2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 23-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2705 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағы 4) тармақшасына, 109 бабының 15 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 2490 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 12, және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 2388992 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер- 296946 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 5451 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25200 мың теңге,
трансферттердің түсімі - 2061395 мың теңге;
2) шығындар -2 396 987,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13712 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4464 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 6185 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 6185 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -27892,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 27892,8 мың теңге.";
6 тармақта
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттердің нысаналы трансферттер жалпы сомасы 716323 мың теңге, соның ішінде дамуға 604846 мың теңге есепке алынсын:";
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года N 19-1 "О бюджете Аккайынского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года N 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2705. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года № 19-1 "О бюджете Аккайынского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2490 от 15 января 2014 года, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Аққайың", 30 января 2014 года в газете "Колос"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2388992 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 296946 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 5451 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 25200 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов - 2061395 тысяч тенге;
2) затраты - 2396987,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13712 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 18176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 464 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 6185 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 6185 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -27892,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 27892,8 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты в общей сумме 716323 тысяч тенге, в том числе на развитие 604846 тысяч тенге:";
подпункт 1) изложить в следующей редакции:

"1) мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға 20251 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 3188 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 483 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 624466 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. "3-1 қосымшаға сәйкес қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен аудан бюджетінің шығындары қарастырылсын";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 5930 мың теңге сомада бекітілсін.";
жоғары көрсетілген шешім осы шешімге 3 қосымшаға сәйкес 3-1 қосымшасымен толықтырылсын";
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жана редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХIII сессия
төрағасы
А. Фильберт
Аққайың ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ. Құрманбаев
Аққайың ауданы мәслихатының
2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 23-2 шешіміне
1 қосымша
Аққайың ауданы мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19-1 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Ішкі
сы-
ныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

"1) 20251 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) 3188 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;";
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) 483 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 62466 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 3-1";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 5930 тысяч тенге.";
вышеуказанное решение дополнить приложением 3-1 согласно приложению 3 к настоящему решению";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХIII сессии V созыва
А. Фильберт
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
Приложение 1
к решению маслихата Аккайынского района
от 17 апреля 2014 года № 23-2
Приложение 1
к решению маслихата Аккайынского района
от 25 декабря 2013 года № 19-1
Бюджет Аккайынского района на 2014 год
Ка-
те-
го-
рия
Кла-
сс
Под-
кла-
сс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)

5 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 770,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 401
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 700
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 209
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
460,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 818
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 284
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 034
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 195
008
Cпорт объектілерін дамыту
6 195
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69 013
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
8 802
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 802
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
60 211
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
17 350
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
637
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
741
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 830
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 690
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 184
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
33 076
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 703
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 933
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 933
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 933
12
Көлiк және коммуникациялар
6 179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

5 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 770,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 401
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
9 700
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 209
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
460,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 284
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 034
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 195
008
Развитие объектов спорта
6 195
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69 013
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 802
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 802
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
60 211
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17 350
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
637
006
Организация санитарного убоя больных животных
741
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 830
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 690
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 184
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
33 076
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 703
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 933
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 933
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 933
12
Транспорт и коммуникации
6 179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)