Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-21-1 "2014-2016 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 5-23-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірдегі N 2655 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі N 3.2.3-2/61 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 30.04.2015 N 3.2.3-2/61 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 5-тармағына, 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармақ 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-21-1 "2014-2016 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2480 2014 жылғы 14 қаңтарда тіркелген, 2014 жылғы 16 қантарда "Айыртау таңы" газетінде, 2013 жылғы 16 қантарда "Айыртауские зори" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 191 958,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 573 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 489,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 26 495 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 585 504 мың теңге;
2) шығындар – 3 170 755,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 51 257,6 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 64 913 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 655,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 26 679 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға – 26 679 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (артықшылығы) – - 56 733,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (артықшылығын пайдалану) – 56 733,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі – 64 913 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 655,4 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 5 476,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 10-1-тармағымен толықтырылсын:
"10-1. 8-қосымшаға сәйкес аудан бюджетіндегі қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5-21-1 "О бюджете Айыртауского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 5-23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 апреля 2014 года N 2655. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2015 года N 3.2.3-2/61)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30.04.2015 N 3.2.3-2/61).
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5-21-1 "О бюджете Айыртауского района на 2014-2016 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2480 от 14 января 2014 года, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Айыртау таңы", 16 января 2014 года в газете "Айыртауские зори") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 191 958,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 573 470 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 489,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 495 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 585 504 тысячи тенге;
2) затраты – 3 170 755,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 257,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 913 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 655,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26 679 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26 679 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56 733,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 733,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64 913 тысяч тенге;
погашение займов – 13 655,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 476,3 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, согласно приложению 8.";

24 489,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
637,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
450,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
800,0
02
Қорғаныс
8 473,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 473,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 026,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 163,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
284,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 254,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 254,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8 254,0
04
Бiлiм беру
2 191 832,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 191 832,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 699,0
003
Жалпы білім беру
1 932 066,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18 696,0
006
Балаларға қосымша білім беру
17 826,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
119 261,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
83,6
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 718,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 102,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 381,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
127 864,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 864,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 813,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 911,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

24489,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
637,0
010
Приватизация,управление коммунальным имуществом,постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
450,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
800,0
02
Оборона
8473,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8473,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7026,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1163,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
284,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8254,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8254,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8254,0
04
Образование
2191832,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
2191832,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9699,0
003
Общеобразовательное обучение
1932066,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18696,0
006
Дополнительное образование для детей
17826,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
119261,0
012
Капитальные расходы государственного органа
83,6
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
16718,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
65102,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12381,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
127864,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127864,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24813,0
002
Программа занятости
22911,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан