Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-21-1 "2014-2016 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы N 5-33-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада N 2995 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі N 3.2.3-2/61 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 30.04.2015 N 3.2.3-2/61 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-21-1 "2014-2016 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2480 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Айыртау таңы" газетінде, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Айыртауские зори" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 458 487,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 569 470,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 762,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 46 224,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 832 031,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 444 256,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 51 257,5 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 64 913,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 655,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 31 679,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға – 31 679,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (артықшылығы) – - 68 704,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (артықшылығын пайдалану) –68 704,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі – 64 913,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –13 655,5 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 17 447,4 мың теңге.";
7 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5-21-1 "О бюджете Айыртауского района на 2014-2016 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2014 года N 5-33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2014 года N 2995. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2015 года N 3.2.3-2/61)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30.04.2015 N 3.2.3-2/61).
В соответствии со статьей 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5-21-1 "О бюджете Айыртауского района на 2014-2016 годы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2480, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Айыртау таңы", 16 января 2014 года в газете "Айыртауские зори") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 458 487,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 569 470,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 762,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 224,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 832 031,1 тысяча тенге;
2) затраты – 3 444 256,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 257,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 913,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 655,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 679,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31 679,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68 704,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68 704,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64 913,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 655,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 447,4 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в бюджете района на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:

1) мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 83 657,0 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген "Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға– 12 291,0 мың теңге, соның ішінде:
12 291,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекет-тік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге – 29 964,0 мың теңге;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 4 602,0 мың теңге;
5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 645,0 мың теңге;
6) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 124142,8 мың теңге.
9 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" (бұдан әрі Жұмыспен қамту 2020 жол картасы) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы аясында әлеуметтік-мәдени объектісін және инженерлік-көлік инфрақұрылымы және елді мекендерді абаттандыруға, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жөндеуге қоса қаржыландыруға, соның ішінде :
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 7226,1 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қаладағы және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге және абаттандыруға – 2000,0 мың теңге;
2) нысаналы даму трансферттері -10000,0 мың теңге Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы МКР-1 және МКР-2 жылу жүйелерін қосуға (жабдық сатып алу);
3) ағымдағы нысаналы трансферттер -6171,2 мың тенге энзоотиялық аурулардың алдын алу және диагностикасы үшін препараттар қолдану бойынша қызметтерді жүргізуге;
4) ағымдағы нысаналы трансферттер -525,0 мың тенге оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге.";
5) нысаналы даму трансферттері -45,0 мың тенге елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға жобалық сметалық құжаттарды әзірлеуге;

1) 83 657,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 12 291,0 тысяча тенге - на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы", в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 291,0 тысяча тенге;
3) 29 964,0 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) 4 602,0 тысячи тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) 645,0 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
6) 124142,8 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете района на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета:
1) на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020" (далее Дорожная карта занятости 2020) в том числе:
7226,1 тысяча тенге - на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
2000,0 тысячи тенге – на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
2) целевые трансферты на развитие - 10 000,0 тысяч тенге на соединение тепловых сетей МКР-1 и МКР-2 села Саумалколь Айыртауского района (приобретение оборудования);
3) целевые текущие трансферты – 6 171,2 тысячи тенге на проведение услуг по применению препаратов для профилактики и диагностике энзоотических болезней;
4) целевые текущие трансферты – 525,0 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов;
5) целевые трансферты на развитие – 45,0 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;

6) ағымдағы нысаналы трансферттер -80000,0 мың тенге білім беру ұйымдарының еңбекті төлеу қорына.";
10 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2014 жылға Айыртау ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 1066,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының ХХХIII кезектен
тыс сессиясының төрағасы
Н.Еременко
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Р.Тілеубаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы

6) целевые текущие трансферты – 80 000,0 тысяч тенге на фонд оплаты труда организаций образования.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Айыртауского района на 2014 год в сумме 1066,6 тысяч тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХХIII внеочередной сессии
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Н.Еременко
Секретарь
Айыртауского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Р.Тлеубаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области"

260,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
71676,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
71676,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
165305,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
165116,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
188,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25913,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24284,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
418,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
527,2
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
683,0
02
Қорғаныс
7963,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7963,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7027,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
935,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
0,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6512,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6512,9
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6512,9
04
Бiлiм беру
2439505,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2439505,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8117,4
003
Жалпы білім беру
2149191,8
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17808,0
006
Балаларға қосымша білім беру
18629,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
124068,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
83,6
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

260,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
71 676,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района ( города областного значения)
71 676,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165 305,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села,сельского округа
165 116,9
022
Капитальные расходы государственного органа
188,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 913,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 284,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
418,8
010
Приватизация,управление коммунальным имуществом ,постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
527,2
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
683,0
02
Оборона
7 963,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 963,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 027,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
935,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
0,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 512,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 512,9
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 512,9
04
Образование
2 439 505,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 439 505,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 117,4
003
Общеобразовательное обучение
2 149 191,8
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 808,0
006
Дополнительное образование для детей
18 629,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
124 068,0
012
Капитальные расходы государственного органа
83,6
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам(попечителям)на содержание ребенка-сироты(детей-сирот)и ребенка(детей),оставшегося без попечения родителей

7226,1
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7226,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
85125,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
14379,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
64815,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3110,4
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
2440,1
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
381,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
109001,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
70951,9
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8323,9
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
31837,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
29541,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
563,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
87,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20408,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8983,4
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5900,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3769,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1756,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14490,3
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7138,3
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1095,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6127,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

7 226,1
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 226,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
85 125,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
14 379,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
64 815,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 110,4
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или)приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 440,1
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
381,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
109 001,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
70 951,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 323,9
003
Поддержка культурно-досуговой работы
31 837,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29 541,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
563,0
010
Капитальные расходы государственного органа
87,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 408,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 983,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 900,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 769,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 756,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 490,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 138,3
004
Капитальные расходы государственного органа
130,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 095,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 127,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)