2015 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 558 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда N 3036 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппаратының басшысы 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 3.1.1-27/47)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппаратының басшысы 18.01.2016 N 3.1.1-27/47).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабы-ның 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке келтіру мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Айыртау ауданында қоғамдық жұмыстар ұйым-дастырылсын.
2. Қоса берілген 2015 жылға арналған Қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстардың көлемдерінің, түрлерінің, ұйымдарының тізбесі (әрі қарай мәтін бойынша - Тізбе) бекітілсін.
3. Қоса берілген қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі бекітілсін.
4. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында -330 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында -330 адам.
6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
7. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнмен анықталады, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді
ұйымдастырылған нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін, демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

Об организации общественных работ в Айыртауском районе в 2015 году
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2014 года № 558. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 декабря 2014 года № 3036. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 3.1.1-27/47)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 3.1.1-27/47).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат Айыртауского района Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Айыртауском районе в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год (далее по тексту Перечень).
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Айыртауского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 человек.
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы". Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час,
исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

8. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
9. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет Департаменті
Айыртау ауданының Әділет баскармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2014 жылғы 8 желтоқсан
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет Департаментінің Айыртау
аумақтық бөлімі" филиалының басшысы
2014 жылғы 8 желтоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының прокуроры
2014 жылғы 8 желтоқсан
А. Тастеміров
А. Жұмаханов
Е. Крухмалев
А. Ризанов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 558 қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстардың көлемдерінің, түрлерінің, ұйымдарынның тізбесі
р/с
Мекеменің атауы
Төленетін қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың
көлемі
Қоғамдық жұмыс мерзімі (айлар)
Қоғамдық жұмысшылар саны
Қаржыландыру көзі
1
Антоновка
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыруға және көгалдандыруға көмек көрсету.
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
3
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал- шілік-терді кесу, ағартуға көмек.
40 ағаш әктеу.
25 тал-шілікті кесу.
12
2
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін таз-алау - 8.
12
2
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, ауылдық округтің бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
12
2
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарын жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау-1000 шаршы метр
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту)
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
1
аудан бюджеті
ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Управление юстиции Айыртауского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
8 декабря 2014 года
Руководитель Филиала "Айыртауский
территориальный отдел Департамента
юстиции Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
8 декабря 2014 года
Прокурор Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
8 декабря 2014 года
А. Тастемиров
А. Жумаханов
Е. Крухмалев
А. Ризанов
Утвержден постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 08 декабря 2014 года № 558
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год
п/п
Наименование организации
Вид оплачиваемых общественных работ
Объем работ
Продол-житель-ность общественных работ (месяцев)
Количе-ство
чело-
век
Источ-ник финан-сирования
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима Антоновского сельского округа"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 кв. метров.
12
3
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка 40 деревьев. Обрезка 25 кустарников.
12
2
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов – 8.
12
2
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
2
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйств-енных книг.
Обход 200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустрой-стве свалок.
Уборка терри-торий свалок 1000 кв. метров
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражда-нами (покупка продук-тов, медикаментов, уборка помещения, по-белка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государ-ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 175 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
2
"Арықбалық ауылдық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
10
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал – шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
40 ағаш әктеу.
25 тал-шілікті кесу.
12
3
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін таз-алау - 10.
12
3
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округтің бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
12
3
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
3
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау1000 шаршы метр.
12
3
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік-мәдени мақсатындағы ғимаратта жылыту маусымы кезеңінде пеш жағушыға көмек.
Селолық мәдениет Үйі ғимаратының алаңы 500 шаршы метр.
12
3
аудан бюджеті
ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 301 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
2
аудан бюджеті
3
"Володар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
69
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағартуға көмек.
100 ағаш әктеу.
250 тал - шілікті кесу.
12
19
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізуге көмек.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 30.
12
7
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, ауылдық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 100 куб. метр.
12
7
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарын жасауға көмек көрсету.
1500 үй аралау.
12
7
аудан бюджеті
Саябақтардың, скверлердің аумағын көркейту және күзетуге көмек.
Саябақтарды, сквер-лерді күзетуде көмек көрсету.
12
12
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау1000 шаршы метр.
12
9
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
2
аудан бюджеті
ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.

Помощь в обра-ботке 175 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве терри-торий населенных пунктов.
Ежедневная уборка
площади 4000 квадратных метров
12
10
бюджет района
Помощь в обрезке, побелке деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
3
бюджет района
Помощь в проведение работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов -10
12
3
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организа-циям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
3
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяй-ственных книг.
Обход 200 дворов.
12
3
бюджет района
Участие в благоустрой-стве свалок.
Уборка терри-торий свалок - 1000 квадратных метров.
12
3
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражда-нами (покупка продук-тов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
2
бюджет района
Оказание помощи истопнику на период отопительного сезона в здание социально-
культурного назначения.
Здание сельского Дома культуры 500 квадратных метров
12
3
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения госуда-рственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь
в обработке 301 дел для назначения
государственных
пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
2
бюджет района
3
4
Государственное учреждение
"Аппарат акима Володарского сельского округа".
Государственное учреждение "Управление юстиции Айыртауского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Филиал "Айыртауский территориаль-ный отдел Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Минис-терства юстиции Республики Казахстан"
Помощь в озеленении и благоустройстве территорий населенных пунктов.
Ежедневная уборка
площади 4000 квадратных метров.
12
69
бюджет района
Помощь в обрезке, побелке деревьев и кустарников.
Побелка 100 деревьев. Обрезка 250 кустарников.
12
19
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов -30.
12
7
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организациям сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование–100 кубических метров.
12
7
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйст-венных книг.
Обход -1500 дворов.
12
7
бюджет района
Помощь в благоустрой-стве и охране террито-рий парка и централь
ной площади.
Помощь в охране парка и центральной площади,
ежедневно.
12
12
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка терри-торий свалок 1000 квадратных метров.
12
9
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражда-нами (покупка продук-тов, медикаментов, уборка помещения, по- белка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государ-ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайын-дау үшін 153 істі өң-деуге көмек көрсету.
12
2
аудан бюджеті
4
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан обласының әділет департаменті Айыртау ауданының әділет басқар-масы" мемлекеттік мекемесі
Жылжымайтын мүлікті тіркеу, азаматтық хал актілерін жазу мамандарына істерді құру және тігу бойынша көмек көрсету.
3000 істі құру және тігу бойынша көмек.
12
3
аудан бюджеті
5
"Қазақстан Республикасы Әділет министрілігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет Департаментінің Айыртау аумақтық бөлімі" филиал
Сот актілерін орындаушы бөлімінің мамандарына істерді тігу және база мәліметтерін құру бойынша көмек көрсету.
2500 істі тігу және база мәліметтерін құру бойынша көмек.
12
3
аудан бюджеті
6
"Гусаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақ-тарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
4
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 талшілікті кесу.
12
1
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау - 6.
12
2
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
12
1
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарын жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
2
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
1
аудан бюджеті
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 133 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
7
"Елецкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
1
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 тал-шілікті кесу.
12
1
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін тазалау- 6.
12
1
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
12
1
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
1
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
1
аудан бюджеті
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.

Помощь в обработке 153 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
2
бюджет района
Оказание помощи специ-алистам по регистрации недвижимого имущест-ва, записей актов гражданского состояния по формированию и подшивке дел.
Помощь по формированию и подшивке 3000дел.
12
3
бюджет района
5
Оказание помощи специалистам отдела исполнительных судебных актов по формированию базы данных и подшивке дел.
Помощь по формированию базы данных и подшивке 2500 дел
12
3
бюджет района
6
Государственное учреждение
"Аппарат акима Гусаковского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве терри-торий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площа- ди 4000 квадрат-ных метров.
12
4
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
1
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка водосточных каналов и мостов - 6.
12
2
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организа-циям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
1
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйст-венных книг.
Обход 200 дворов.
12
2
бюджет района
Участие в благоустрой-стве свалок.
Уборка терри-торий свалок 1000 кв. метров.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражда-нами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государ-ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обра-ботке 133 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Елецкого сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве терри-торий населенных пунктов.
Ежедневная уборка площади 4000 квадратных метров.
12
1
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
1
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с
весенне-осенними паводками
Очистка
водосточных каналов и мостов -6.
12
1
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджетным организаци-ям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование 30 кубических метров.
12
1
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйст-венных книг.
Обход -200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустрой-стве свалок.
Уборка терри-торий свалок -1000 кв. метров.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми граждана-ми (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государ-ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 31 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
8
Солтүстық Қазақстан облысы Айыртау ауданының прокуратурасы
Почтаның құнды қағаздарын, бандероль жеткізу
Почтаны жеткізу 3000 дана
12
2
аудан бюджеті
Аумақты көгалдандыру, абаттандыру, жинау
Аумақты күнделікті тазалау 0,35 га
12
1
аудан бюджеті
9
"Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
2
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 тал-шілікті кесу.
12
1
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары мен көпірлерін таз-алау - 10.
12
2
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю - 30 куб. метр.
12
2
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
1
аудан бюджеті
Селолық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 236 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
10
"Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және көгалдандыруда көмек көрсету
Көлемі 4000 шаршы метр алаңды күнсайын тазалау.
12
3
аудан бюджеті
Ағаштарды және тал - шіліктерді кесу, ағарту.
40 ағаш әктеу.
25 тал-шілікті кесу.
12
2
аудан бюджеті
Көктемгі-күзгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағызу арықтары
мен көпірлерін таз-алау-10.
12
2
аудан бюджеті
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, селолық округ бюджеттік мекемелеріне отын жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Отын дайындау, кесу, жару және үю-30 куб. метр.
12
2
аудан бюджеті
Үй шаруашылығының санағына және әршаруашылық кітаптарды жасауға көмек көрсету.
200 үй аралау.
12
1
аудан бюджеті
Қоқыс жинайтын жерлерді көркейтуге көмек.
Қоқыс жинайтын жерлердің аумағын тазалау 1000 шаршы метр.
12
2
аудан бюджеті
Әлеуметтік қызметкерге жалғыз басты, ауыратын қарт азаматтарды күтуге көмек (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу,үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу және жинау, арам шөптен тазарту).
6 жалғыз басты қарт азаматты күту.
12
1
аудан бюджеті
Ауылдық округ әкімі аппаратының әлеуметтік қызметкеріне 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін құжаттарды өңдеуге көмек көрсету.

Помощь в обра-ботке 31 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
8
Прокуратура Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Доставка ценных бумаг, бандеролей, почты.
Доставка почты 3 000 экз.
12
2
бюджет района
Озеленение, благоустройство, уборка территории.
Ежедневная уборка территории 0,35 га
12
1
бюджет района
9
Государственное учреждение
"Аппарат акима Имантауского сельского округа"
Помощь в озеленении и благоустройстве терри-торий населенных пунк-тов.
Ежедневная уборка
площади 4000 квадратных метров.
12
2
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка -40 деревьев. Обрезка - 25 кустарников.
12
1
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водосточных ка-налов и мостов- 10.
12
2
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджет-ным организациям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование -30 кубических метров.
12
2
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйст-венных книг.
Обход 200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустрой-стве свалок.
Уборка территорий свалок -1000 кв. метров.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражда-нами (покупка продук-тов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государ-ственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Помощь в обра-ботке 236 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
10
Государственное учреждение
"Аппарат акима Казанского сельского округа".
Помощь в озеленении и благоустройстве терри-торий населенных пунктов.
Ежедневная уборка
площади 4000 квадратных метров.
12
3
бюджет района
Помощь в обрезке, побелка деревьев и кустарников.
Побелка - 40 деревьев.
Обрезка - 25 кустарников.
12
2
бюджет района
Помощь в проведении работ, связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водосточных
каналов и мостов -10.
12
2
бюджет района
Помощь в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживающих престарелых и бюджет-ным организациям сельского округа .
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование -30 кубических метров.
12
2
бюджет района
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйст-венных книг.
Обход -200 дворов.
12
1
бюджет района
Участие в благоустройстве свалок.
Уборка территорий свалок -1000 кв. метров.
12
2
бюджет района
Помощь социальному работнику по уходу за больными одинокими престарелыми гражда-нами (покупка продук-тов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей).
Уход за 6 одинокими престарелыми гражданами.
12
1
бюджет района
Помощь социальному работнику аппарата акима сельского округа в обработке документов для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау үшін 160 істі өңдеуге көмек көрсету.
12
1
аудан бюджеті
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 558 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі
р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақытөлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
5 күнді жұмыс апта
1
Ашық ауада және қол күшінің салмағына байланысты жұмыстар
(абаттандыру,қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары)
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат
2
Дене күшінің салмағына байланысты емес және ғимараттың ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
Жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат

Помощь в обра-ботке 160 дел для назначения государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
12
1
бюджет района
Утвержден постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 08 декабря 2014 года №558
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя
2
Работы , выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя рабочий день – 8 часов