"2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 18-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 24-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2704 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 18-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 2014 жылғы 14 қаңтарда тіркелген және 2014 жылғы 17 қантарда "Дала-дидары" газетінде және 2014 жылғы 17 қантарда "Ақжар-хабар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға мына көлемде:
1) кірістер – 2 485 938,6 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 273 089,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 821 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 2 200 028,5 мың теңге, соның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 465 266 мың теңге;
2) шығындар – 2 485 938,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 030,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 947 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 7 916,6 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 31 030,4 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 31 030,4 мың тенге, оның ішінде мыналар бойынша:
қарыздар түсімі – 38 947 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 7 916,6 мың тенге.";
келесі мазмұндағы 8-тармақ 5), 6) және 7) тармақшаларымен толықтырылсын:
"5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.".

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года N 18-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2014 года N 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2704
В соответствии статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы" от 23 декабря 2013 года № 18-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2483 от 14 января 2014 года и опубликованное 17 января 2014 года в газете "Дала дидары" и 17 января 2014 года в газете "Акжар-хабар") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 485 938,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 273 089,1 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6 821 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 200 028,5 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 465 266 тысяч тенге;
2) затраты – 2 485 938,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 030,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 947 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 916,6 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 31 030,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 31 030,4 тысяч тенге в том числе:
поступление займов - 38 947 тысяч тенге;
погашение займов - 7 916,6 тысяч тенге.";
пункт 8 дополнить подпунктами 5), 6) и 7) следующего содержания:
"5) на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.".

Көрсетілген шешімінің 1, 4, 7 және 8 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б. Зәкенов
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың хатшысы
М. Жұмабаев
2014 жылғы 16 сәуірдегі № 24-1
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың шешіміне
1 қосымша

Приложение 1, 4, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б. Закенов
Секретарь
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
М. Жумабаев
Приложение 1
к решению Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской
области от 16 апреля 2014 года № 24-1
Приложение 1
к решению Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской