"2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 18-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 шілдедегі N 27-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде N 2863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 18-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 2014 жылғы 14 қаңтарда тіркелген және 2014 жылғы 17 қантарда «Дала-дидары» газетінде және 2014 жылғы 17 қантарда «Ақжар-хабар» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға мына көлемде:
1) кірістер – 2 494 130,1 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 276 488,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 410,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 2 204 230,6 мың теңге, соның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 465 266 мың теңге;
2) шығындар – 2 495 552,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 030,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 947 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 7 916,6 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 32 452,7 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 32 452,7 мың тенге, оның ішінде мыналар бойынша:
қарыздар түсімі – 38 947 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 7 916,6 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 422,3 мың тенге.»;
келесі мазмұн 9-1-тармағымен толықтырылсын:
«9-1. Осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2013 жылы пайданылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.»;

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 18-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 3 июля 2014 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 июля 2014 года N 2863
В соответствии статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области «О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» от 23 декабря 2013 года № 18-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2483 14 января 2014 года и опубликованное 17 января 2014 года в газете «Дала дидары» № 3-4 и 17 января 2014 года в газете «Акжар-хабар» № 3-4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 494 130,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 276 488,6 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7 410,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 204 230,6 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 465 266 тысяч тенге;
2) затраты – 2 495 552,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 030,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 947 тысячи тенге,
погашение бюджетных кредитов – 7 916,6 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 32 452,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 32 452,7 тысяч тенге в том числе:
поступление займов - 38 947 тысяч тенге;
погашение займов - 7 916,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 422,3 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2013 году, согласно приложению 9 к настоящему решению.»;

10-тармақ келесі мазмұндағы 5)-тармақшамен толықтырылсын:
«5) Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге».
Көрсетілген шешімінің 1 және 4-қосымшалары осы шешімінің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімінің 3-қосымшасына сәйкес, жоғарыда айтылған шешім  9-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Зәкенов
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Жұмабаев

пункт 10 дополнить подпунктом 5 следующего содержания:
«5) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.».
Приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
Дополнить вышеуказанное решение приложением 9 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               Б. Закенов
Секретарь
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               М. Жумабаев
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области