Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 23-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 сәуірде N 2672 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 6.2.1-22/37 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 10.03.2015 N 6.2.1-22/37 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2479 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Есіл өңірі" газетінде, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Новости Приишимья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер - 3 918 965,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 774 366,2 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 43 562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім- 45 022 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 056 015 мың теңге;
2) шығыстар - 3 925 218,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 19 467,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 33 754,8 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу - 14 287,0 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы - 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 900 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26 621,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 621,4 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 33 754 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 14 287,0 мың теңге,

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2013 года N 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 апреля 2014 года N 2672. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 6.2.1-22/37)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 6.2.1-22/37).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2479 от 14 января 2014 года, опубликовано в районных газетах от 20 января 2014 года "Есіл өңірі", от 20 января 2014 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 918 965,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 774 366,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 562,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 022 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 056 015 тысяч тенге;
2) затраты – 3 925 218,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 467,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,8 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 14 287,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 900 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 621,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 621,4 тысяч тенге:
поступление займов – 33 754 тысяч тенге,
погашение займов – 14 287,0 тысяч тенге,

пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 7 154,4 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XXIII сессиясының төрағасы
Н. Габдулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Б. Ысқақова

используемые остатки бюджетных средств – 7 154,4 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXIII сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Н. Габдулов
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова