Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы № 31-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 желтоқсанда N 3004 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 6.2.1-22/37 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 10.03.2015 N 6.2.1-22/37 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-1 "2014-2016 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2479 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Есіл өңірі" газетінде, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Новости Приишимья" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер- 4 025 996,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер- 757 295,2 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 65 687,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім- 74 881,8 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 128 132,0 мың теңге;
2) шығыстар- 4 029 477,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 19 467,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 33 754,8 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу- 14 287,5 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы- 7 394,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 394,0 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -30 342,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 342,4 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 33 754 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 14 287,5 мың теңге,

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 декабря 2013 года № 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2014 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 декабря 2014 года № 3004. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 6.2.1-22/37)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 6.2.1-22/37).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 22-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2479 от 14 января 2014 года, опубликовано в районных газетах от 20 января 2014 года "Есіл өңірі", от 20 января 2014 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 025 996,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 757 295,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65 687,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 881,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 128 132,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 029 477,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 467,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,8 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 14 287,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 394,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 394,0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30 342,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 342,4 тысяч тенге:
поступление займов – 33 754 тысяч тенге,
погашение займов – 14 287,5 тысяч тенге,

пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 10 875,9 мың теңге";
7 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"7. 2014 жылға арналған аудан бюджетіндегі республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері келесі көлемде есепке алынсын:
1) 78 018,8 мың теңге - мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға;
2) 12 291 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
3) 14 327 мың теңге - үш бағаналы жүйе бойынша біліктіліктерін жоғарылатудан өткен мұғалімдерге төлем ақысын көтеруге;
4) 186 388 мың теңге – Новоишим ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына;
5) 181 042 мың теңге – Новоишим ауылында 50 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына;
6) 32 743 мың теңге – Новоишим ауылының 50 пәтерлі тұрғын үйіне инженерлік-коммуникациялық инфраструктура құрылысы;
7) 3 714,1 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
8) 222,7 мың теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
9) 136 472 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге".
9 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"9. 2014 жылға арналған аудан бюджетіндегі республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері келесі көлемде есепке алынсын:
1) 100 000 мың теңге – Буденный ауылында орта мектептің құрылысы;
2) 2 000 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шегінде жол жөндеуіне ортақтаса қаржыландыру;
3) 71 791,7 мың теңге – Новоишим ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына;
4) 133 837 мың теңге - Новоишим ауылында 50 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына;
5) 2 908,2 мың теңге – Новоишим ауылының 50 пәтерлі тұрғын үйіне инженерлік-коммуникациялық инфраструктура құрылысы.
6) 4 298,4 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
7) 5 217,1 мың теңге – Энзоотикалық ауруларды профилактикалау мен диагностикалауға арналған препараттарды қолдану жөніндегі қызметтерді жүргізуге;
8) 4 133,0 мың теңге – Оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу;
9) 15,0 мың теңге – Новоишим ауылында орталық пештің құрылысына жобалы-сметалы құжаттарды түзетуге;
10) 15,0 мың теңге – Новоишим ауылында тазалау канализацияларының және канализация желілерін құру үшін жобалы-сметалы құжаттарды дайындауға;

используемые остатки бюджетных средств – 10 875,9 тысяч тенге";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 78 018,8 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 12 291 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3) 14 327 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) 186 388 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Новоишимское;
5) 181 042 тысяч тенге – на строительство 50-ти квартирного жилого дома в селе Новоишимское;
6) 32 743 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 50-ти квартирному жилому дому в селе Новоишимское;
7) 3 714,1 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
8) 222,7 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
9) 136 472 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов".
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 100 000 тысяч тенге – на строительство средней школы в селе Буденное;
2) 2 000 тысяч тенге – софинансирование на ремонт дорог в рамках Дорожной карты занятости 2020;
3) 71 791,7 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Новоишимское;
4) 133 837 тысяч тенге – на строительство 50-ти квартирного жилого дома в селе Новоишимское;
5) 2 908,2 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 50-ти квартирному жилому дому в селе Новоишимское;
6) 4 298,4 тысяч тенге – на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
7) 5 217,1 тысяч тенге – на проведение услуг по применению препаратов для профилактики и диагностике энзоотических болезней;
8) 4 133,0 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов;
9) 15,0 тысяч тенге – на корректировку проектно-сметной документации на строительство центральной котельной в селе Новоишимское;
10) 15,0 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию канализационных сетей и очистных сооружений канализации в селе Новоишимское;

11) 75,0 мың теңге – Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су өткізу желілерін дамытуға".
осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХХХІ сессиясының төрағасы
К. Мұкышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы
Б. Ысқақова

11) 75,0 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
XXXI сессии маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
К. Мукушев
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова