Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильинка селолық округінің аумағында мәслихат депутаттарына кандидаттарының сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін үгіттік баспа материалдарды орналасу үшін орындарды анықтау және үй-жайларды беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 20 ақпандағы N 36 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда N 2577 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтұстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы N 161 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтұстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігінің 19.05.2014 N 161 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабы 46-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильинка селолық округінің аумағында мәслихат депутаттарына барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарды орналасу үшін орындар Есіл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе 1-қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильинка селолық округінің аумағында мәслихат депутаттарына барлық кандидаттардың сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар шарт негізінде 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімі аппаратының басшысы Ербол Сейілбекұлы Махметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 20 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                               М. Әбішев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық сайлау
комиссиясының
төрағасы                           Қуанышпай Баяхметұлы Рахиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 20 ақпан
№ 36 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар
р/б
Селолық округтің атауы
Сайлау алдыңдағы үгіттің баспа үгіттік материалдарды орналастыру үшін құрылыстың орны мен мекен-жайы
1
Ильинка
Ақпараттық щиттер: Ильинка селосы, Зәкіров көшесі, мектеп ғимараты жанында, Александровка селосы, Ленин көшесі, мектеп ғимараты жанында
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 20 ақпан
№ 36 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильинка селолық округінің аумағында мәслихат депутаттарына кандидаттарының сайлаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар
р/б
Селолық округтің атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайы
1
Ильинка
Ильинка селосы, мектеп ғимараты, Александровка селосы, мектеп ғимараты

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты маслихата на территории Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2014 года N 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 февраля 2014 года N 2577. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19 мая 2014 года N 161
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19.05.2014 N 161
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Есильского района
Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Есильской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты маслихата на территории Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в депутаты маслихата на территории Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Есильского района Махметова Ербола Сеилбековича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 20 февраля 2014 года.
Аким района                                 М. Абишев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Есильской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан               Рахиев Куанышпай Баяхметович
Приложение 1
к постановлению
акимата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 20 февраля 2014 года № 36
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкций для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Ильинский
Информационные щиты: село Ильинка, улица Закирова, возле здания школы, село Александровка, улица Ленина, возле здания школы
Приложение 2
к постановлению
акимата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 20 февраля 2014 года № 36
Помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты маслихата на территории Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Помещения для встреч с выборщиками
1
Ильинский
село Ильинка, в здании школы, село Александровка, в здании школы