"2014-2016 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 32/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда N 2953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-бабтарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы №23/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 20 қаңтар № 2498 тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтардағы «Ауыл арайы» газетінде, 2014 жылғы 31 қаңтардағы «Сельская новь» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 637 741,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 284 536 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 517,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 640 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 301 048,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 643 752,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 312 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 414,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 102,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -16 322,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 16 322,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 386 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 102,9 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары – 9 039,8 мың теңге.»;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 23/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2014 года № 32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 октября 2014 года № 2953
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Жамбылский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 23/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2498 от 20 января 2014 года, опубликовано 31 января 2014 года в газете «Ауыл арайы», 31 января 2014 года в газете «Сельская новь»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 637 741,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 284 536 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 517,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 640 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 301 048,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 643 752,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 312 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 414,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 102,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 3 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 322,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 16 322,9 тысяч тенге:
поступление займов – 10 386 тысяч тенге;
погашение займов – 3 102,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 039,8 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:

«6. 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның қоры 0 теңге сомасында бекітілсін.»;
14-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) 11 437,2 мың теңге – ауылдық елді мекендерді дамытуға 2013 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын бекіту туралы» № 636 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы шегінде.»;
Көрсетілген шешімнің 1,5 қосымшалары қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 0 тенге.»;
подпункт 1) пункта 14 изложить в новой редакции:
«1) 11 437,2 тысячи тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы Дорожная карта занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;

2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының кезектен тыс
ХХХІІ сессиясының төрайымы
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы
Л. Шатохина
Б.Мұсабаев
Жамбыл ауданы мәслихатының 2014 жылы 18 қыркүйектегі № 32/1 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы №23/1 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXXII внеочередной сессии
Жамбылского районного маслихата
Секретарь Жамбылского районного маслихата
Л. Шатохина
Б.Мусабаев
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района от 18 сентября 2014 года № 32/1
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района от 23 декабря 2013 года №23/1
Бюджет Жамбылского района на 2014 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)