"2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 22/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі N 26/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда N 2771 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына106 және 109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/1 шешіміне (2014 жылғы 15 қаңтардағы № 2489 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Қызылжар», «Маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 4 611 737,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 513 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 9 124 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27 535 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4 061 810,8 мың теңге;
2) шығындар - 4 633 281,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 79 962,7 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 91 278,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 316 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті (профициті) - - 101 506,1 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін (профицитті қолдануы) қаржыландыру - 101 506,1 мың теңге;»;
9 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«9. 2014 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшердегі нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) мектепке дейіңгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген, Қазақстан Республикасында білім берудің 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года N 22/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года N 26/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 мая 2014 года N 2771
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьями 106 и  109Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 22/1 «О Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2489 15 января 2014 года, опубликовано от 24 января 2014 года в газетах «Қызылжар», «Маяк») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 611 737,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 513 268 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9 124 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 27 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 061 810,8 тысяч тенге;
2) затраты - 4 633 281,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 79 962,7 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 91 278,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 11 316 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 101 506,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 101 506,1 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в Кызылжарском районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан «Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы» от 7 декабря 2010 года № 1118;

3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
4) «Өңірлерді дамыту бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 қаулысымен бекітілген, «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
5) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
6) спорт объектілерін дамытуға;
7) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
8) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
9) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.
Аталған соманы бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.», мемлекеттік тілдегі мәтін өзгертілмейді»;
келесі мазмұндағы 11-1 тармағымен толықтырылсын:
«11-1. Аудандық бюджет шығындары 8 қосымшаға сәйкес 2014 жылдың 1 қаңтарында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен көзделсін»;
осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 14, 8 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Рақымов
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат хатшысы         А. Молдахметова
«КЕЛIСIЛГЕН»
«Қызылжар аудандық
экономика және қаржы бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы            А. Фролова

3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Программы Развитие регионов» от 26 июля 2011 года № 862;
5) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
6) на развитие объектов спорта;
7) на выплату государственной адресной социальной помощи;
8) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
9) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Распределение указанной суммы определяется постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области о Кызылжарском районном бюджете на 2014-2016 годы»;
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2014 года, согласно приложению 8»;
дополнить приложением 8 согласно приложению 3 к настоящему решению;
приложения 14, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата маслихата
Северо-Казахстанской области               Н. Рахимов
Секретарь
Кызылжарского районного
Северо-Казахстанской области               А. Молдахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Кызылжарский районный отдел
экономики и финансов»                      А. Фролова