2014 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрін себу бойынша оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 222 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда N 2801 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 04.11.2014 N 534 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы және сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрін себу бойынша оңтайлы мерзімін және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 05 мамырдағы пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкіміЕ. Каменов
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 сәуір № 222
қаулысына қосымша
2014 жылы Қызылжар ауданы бойынша ауыл шаруашылық дақылдарының әрбір түрін себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімдері
№ р/нДақылдарЖЖМ бойынша субсидия алуға тізімге қосуға өтініш беру мерзіміАуыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу
I – орманды егістікII – далалық, жазық жер, ормандалалық
1Жаздық жұмсақ бидай, орташа піскен, орташа кештетілгендо 18.0518.05-25.0518.05-25.05
2Жаздық жұмсақ бидай, орташа кештетілгендо 20.0520.05-28.0520.05-30.05
3Жаздық жұмсақ бидай, орташа жетілгендо 25.0525.05-03.0628.05-05.06
4Қатты жаздық бидайдо 20.0520.05-25.0520.05-25.05
5Арпа, орташа піскендо 30.0530.05-05.0630.05-05.06

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району в 2014 году
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года N 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 мая 2014 года N 2801
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.11.2014 N 534.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району в 2014 году согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Кызылжарского района Рамазанов Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 мая 2014 года.
Аким районаЕ. Каменов
Приложение
к постановлению акимата
Кызылжарского района
№ 222 от 30 апреля 2014 года
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Кызылжарскому району на 2014 год
№ п/пКультураСроки предоставления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМОптимальные сроки проведения посева с/х культур
I - лесостепнаяII - степная, равнинная, колочно-
степная
1Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сортадо 18.0518.05-25.0518.05-25.05
2Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сортадо 20.0520.05-28.0520.05-30.05
3Яровая мягкая пшеница, среднеранние сортадо 25.0525.05-03.0628.05-05.06
4Яровая твердая пшеницадо 20.0520.05-25.0520.05-25.05
5Ячмень раннеспелые сортадо 30.0530.05-05.0630.05-05.06

6Арпа, орташа жетілгендо 25.0525.05-03.0625.05-03.06
7Сұлы до 25.0525.05-30.0525.05-30.05
8Қарақұмықдо 20.0520.05-25.0520.05-27.05
9Тары до 25.0525.05–30.0525.05–30.05
10Нут до 12.0512.05-17.0513.05-18.05
11Бұршақдо 20.0520.05-27.0520.05-27.05
12Соядо 22.0522.05-25.0522.05-28.05
13Шыныдо 22.0522.05-28.0523.05-28.05
14Рапс – дәстүрлі жыртыған жерді себу бойыншадо 12.0512.05-20.0512.05-20.05
Ең кіші - нөлдік жыртылған жер18.05-28.0520.05-28.05
15Зығыр, қышадо 15.0515.05–22.0518.05–25.05
16Май алынатын күнбағысдо 15.0515.05–20.0515.05–20.05
17Рыжикдо 20.0520.05-25.0520.05-26.05
18Картопдо 15.0515.05–30.0515.05–30.05
19Сүрлемдік жүгерідо 16.0516.05-20.0516.05-20.05
20Сүрлемдік күнбағысдо 18.0518.05-24.0518.05-24.05
21Бір жылдық шөп жасыл жемге (сұлы + бұршақ, бұршақ + сұлы + арпа), шөп (судан шөбі, тары, могар, сұлы + вика) және сүрлемдік (сұлы + арпа + бұршақ + бидай, сұлы + бұршақ, тары + бұршақ)до 05.0605.06–10.0605.06–10.06
22Көп жылдық шөптер: люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк,до 05.05 I-срокII-срокI-срокII-срок
5.05-15.055.06-20.065.05-
15.05
5.06-
20.06
Жасыл конвейер (бір жылдық шөп)
23I мерзім (бұршақ + сұлы)до 08.0508.05–10.0508.05–10.05
24II мерзім (сұлы + арпа + бұршақ + бидай, судан шөбі + бұршақ, тары + бұршақ)до 23.0523.05–25.0523.05–25.05
25III мерзім (бұршақ + сұлы + арпа, судан шөбі + бұршақ, сұлы + бұршақ)до 08.0608.06–10.0608.06–10.06
26IV мерзім (рапс, сұлы)до 08.0708.07–10.0708.07–10.07
27Қыскы қара бидай (жасыл конвейер)до 10.0810.08-15.0810.08-15.08
Көкөніс
28Сәбіз до 10.0510.05–20.0510.05–20.05
29Пияздо 10.0510.05–20.0510.05–20.05
30Қызылшадо 25.0525.05–05.0625.05–05.06
31Қияр до 16.0516.05-05.0616.05-05.06
32Орамжапырақ көшетідо 25.0525.05-12.0625.05-12.06
33Кызанақ көшетідо 28.0528.05–12.0628.05–12.06

6Ячмень среднеспелые сортадо 25.0525.05-03.0625.05-03.06
7Овесдо 25.0525.05-30.0525.05-30.05
8Гречихадо 20.0520.05-25.0520.05-27.05
9Просо до 25.0525.05–30.0525.05–30.05
10Нутдо 12.0512.05-17.0513.05-18.05
11Горохдо 20.0520.05-27.0520.05-27.05
12Соядо 22.0522.05-25.0522.05-28.05
13Чечевица до 22.0522.05-28.0523.05-30.05
14Рапс посев по традиционному парудо 12.0512.05-20.0512.05-20.05
по минимальному и нулевому пару18.05-28.0520.05-28.05
15Лен, горчицадо 15.0515.05–22.0518.05–25.05
16Подсолнечник на маслосеменадо 15.0515.05–20.0515.05–20.05
17Рыжикдо 20.0520.05-25.0520.05-26.05
18Картофельдо 15.0515.05–30.0515.05–30.05
19Кукуруза на силосдо 16.0516.05-20.0516.05-20.05
20Подсолнечник на силосдо 18.0518.05-24.0518.05-24.05
21Однолетние травы на зеленый корм, (овес + горох, горох + овес + ячмень) сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и на сенаж (овес + ячмень + горох + пшеница, овес + горох, просо + горох)до 05.0605.06–10.0605.06–10.06
22Многолетние травы люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житнякдо 05.05 I-
срок
II-
срок
I-
срок
II-срок
5.05-15.055.06-20.065.05-15.055.06-20.06
Зеленый конвейер (однолетние травы)
23I срок (горох + овес)до 08.0508.05–10.0508.05–10.05
24II срок (овес + ячмень + горох, суданская трава + горох, просо + горох)до 23.0523.05–25.0523.05–25.05
25III срок (горох + овес + ячмень, суданская трава+ горох, овес + горох)до 08.0608.06–10.0608.06–10.06
26IV срок (рапс, овес)до 08.0708.07–10.0708.07–10.07
27Озимая рожь (на зеленый корм)до 10.0810.08-15.0810.08-15.08
Овощи
28Морковь до 10.0510.05–20.0510.05–20.05
29Лук (семена) до 10.0510.05–20.0510.05–20.05
30Свекла до 25.0525.05–05.0625.05–05.06
31Огурцы до 16.0516.05-05.0616.05-05.06
32Рассада капусты до 25.0525.05-12.0625.05-12.06
33Рассада томатов до 28.0528.05–12.0628.05–12.06