Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында 2015 жылғы қаңтар- наурыз аралығында Қазақстан Республикасының ер азаматтарын тіркеуді және медициналық куәландыру ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда N 3018 болып тіркелді
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16 бабына, «Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлім» республикалық мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақырту учаскесіне 2015 жылғы қаңтар-наурыз аралығында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын тіркеуді, медициналық куәландыру ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары М.М. Жұмабаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс Министрлігі РММ
Солтүстік Қазақстан облысы
«Қызылжар ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлім»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
27 қараша 2014 жыл
Б. Жұмабеков
Н.Ә. Әубәкіров

Об организации и обеспечении на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского овидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2015 года
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2014 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 декабря 2014 года № 3018
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 «Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников», аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку республиканского государственного учреждения «Отдел по делам обороны Кызылжарского района Северо-Казахстанской области» (по согласованию), с января по март 2015 года.
2. Контроль над исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Жумабаеву М.М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района
СОГЛАСОВАНО
Начальник республиканского
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области»
Министерства обороны
Республики Казахстан
27 ноября 2014 года
Б. Жумабеков
Н.А. Аубакиров