"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 25-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірдегі N 2670 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 15-тармақтарына және 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2497 тіркелген, аудандық «Мағжан жұлдызы» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда, аудандық «Вести» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және 3-қосымшаларына сәйкес 2014-2016 жылдарға және сәйкесінше, соның ішінде 2014 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 294 950,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 425 974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 943,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 246,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 829 787,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 302 905,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 602,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7 790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 187,4 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 14 557,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 557,1 мың теңге;
қарыз түсімдері – 7 790,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 187,4 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 7 954,5 мың теңге.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 1253 мың теңге сомасында бекітілсін.».
Нұсқалған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 апреля 2014 года N 2670
В соответствии с пунктами 15 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2497, опубликовано: 24 января 2014 года в районной газете «Мағжан Жұлдызы», 24 января 2014 года в районной газете «Вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 294 950,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 425 974,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8 943,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 246,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 829 787,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 302 905,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 602,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 7 790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 187,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 14 557,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 557,1 тысяч тенге;
поступление займов – 7 790,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 187,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 954,5 тысячи тенге.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 1 253 тысячи тенге.».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

21 113,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
346,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
625,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
200,0
2
Қорғаныс
10 287,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 287,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 887,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
1 949 899,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 748,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 748,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 944 151,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 381,0
003
Жалпы білім беру
1 724 777,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10 821,0
006
Балаларға қосымша білім беру
28 697,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие беру және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
62 723,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 368,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
88 105,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 279,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128 198,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 198,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 101,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 846,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

21 113,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
346,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
625,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
200,0
2
Оборона
10 287,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 287,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 887,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 104,0
4
Образование
1 949 899,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 748,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 748,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 944 151,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 381,0
003
Общеобразовательное обучение
1 724 777,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 821,0
006
Дополнительное образование для детей
28 697,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
62 723,0
015
Ежемесячная выплата денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 368,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
88 105,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 279,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
128 198,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 198,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 101,0
002
Программа занятости
24 846,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

49 149,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 175,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26 420,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 102,0
002
Газет және журналдар тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
12 800,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3955,0
005
мемлекеттің ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
113,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
450,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 328,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 905,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 875,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 398,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
90 134,9
008
Спорт объектілерін дамыту
90 134,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
81 532,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
72 003,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 005,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
290,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 800,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10 125,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 353,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
2 430,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 529,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 529,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6 875,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 875,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

49 149,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 175,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26 420,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 102,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 800,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 955,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
113,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
450,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 328,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 905,0
004
Капитальные расходы государственного органа
150,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 875,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 398,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
90 134,9
008
Развитие объектов спорта
90 134,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
81 532,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
72 003,0
001
Услуги по реализации государственой политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17 005,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
290,0
007
Организация отлова и уничтожениея бродячих собак и кошек
1 800,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и утичтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10 125,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 353,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 430,0
463
Отдел земельных отношений района ( города областного значения)
9 529,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 529,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6 875,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 875,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне