Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2014 жылға арналған субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінім ұсынудың мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша себудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 116 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда N 2798 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 шілдедегі N 271 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 23.07.2014 N 271 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2014 жылға арналған субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінім ұсынудың мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша себудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудан әкімінің орынбасары А.Д. Қабдөшевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 05 мамырдағы пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімінің м.а                         Ж. Есдәулетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2014 жылғы
18 сәуірдегі
№ 116 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2014 жылға арналған субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінім ұсынудың мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша себудің оңтайлы мерзімдері
Аймақтың атауы
Дақылдың атауы
ЖЖМ бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімдер ұсыну мерзімі
Себу мерзімі
1
Мағжан Жұмабаев ауданының Солтүстік орманды далалы аймағы
Орта ерте сортты жаздық жұмсақ бидай
25 мамырға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014 год
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года N 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 мая 2014 года N 2798. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 июля 2014 года N 271
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23.07.2014 N 271
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить срок предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Кабдушева А.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 мая 2014 года.
И.о.акима района                            Ж. Есдаулетов
Приложение к постановлению
акимата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
18 апреля 2014 года № 116
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014 год
Наименование зон
Наименование культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМ
Сроки сева
1
Лесостепная зона
Север района Магжана Жумабаева
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 25 мая

25 мамыр – 3 маусым
Орта пісетін жаздық бидай сорты
20 мамырға дейін
20 мамыр – 28 мамыр
Орта кеш пісетін жаздық бидай сорты
18 мамырға дейін
18 мамыр – 25 мамыр
Жаздық қатты бидай
20 мамырға дейін
20 мамыр – 25 мамыр
Орта ерте сортты арпа
30 мамырға дейін
30 мамыр – 5 маусым
Орта пісетін сортты арпа
25 мамырға дейін
25 мамыр – 3 маусым
Сұлы
25 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
Қара құмық
20 мамырға дейін
20 мамыр – 25 мамыр
Тары
25 мамырға дейін
25 мамыр – 30 мамыр
Нут
12 мамырға дейін
12 мамыр – 17 мамыр
Асбұршақ
20 мамырға дейін
20 мамыр – 27 мамыр
Соя
22 мамырға дейін
22 мамыр – 25 мамыр
Жасымық
22 мамырға дейін
22 мамыр – 28 мамыр
Рапс – дәстүрлі тыңайған жерде егу
12 мамырға дейін
12 мамыр – 20 мамыр
Рапс – төмендетілген және нөлдік тыңайған жерде
18 мамырға дейін
18 мамыр – 28 мамыр
Зығыр, қыша
15 мамырға дейін
15 мамыр – 22 мамыр
Майтұқымның күнбағысы
15 мамырға дейін
15 мамыр – 20 мамыр
Арыш
20 мамырға дейін
20 мамыр – 25 мамыр
Картоп
15 мамырға дейін
15 мамыр – 30 мамыр
Жүгері сүрлеу
16 мамырға дейін
16 мамыр – 20 мамыр
Күздік бидай
25 тамызға дейін
25 тамыз – 8 қыркүйек
Күздік қара бидай
26 тамызға дейін
26 тамыз – 10 қыркүйек
Күнбағыс сүрлеу
18 мамырға дейін
18 мамыр – 24 мамыр
Күздік қара бидай (көк азыққа)
10 тамызға дейін
10 тамыз – 15 тамыз
Сәбіз
10 мамырға дейін
10 мамыр – 20 мамыр
Пияз (тұқым)
20 мамырға дейін
10 мамыр – 20 мамыр
Қызылша
25 мамырға дейін
25 мамыр – 5 маусым
Қияр
16 мамырға дейін
16 мамыр – 5 маусым
Орамжапырақ көшеті
25 мамырға дейін
25 мамыр – 12 маусым
Қызанақ көшеті
28 мамырға дейін
28 мамыр – 12 маусым
Астық технологиясы бойынша жүгері сүрлеу
16 мамырға дейін
16 мамыр – 20 мамыр
Шөпке жұмасалатын біржылдық шөптер (сұлы + асбұршақ, асбұршақ + сұлы + арпа), пішен (судан шөбі, тары, итқонақ, сұлы + сиыржоңышқа) және пішендеме (сұлы + арпа + асбұршақ + бидай, сұлы + асбұршақ, тары + асбұршақ)
5 маусымға дейін
5 маусым – 10 маусым
Жасыл конвейер:
(біржылдық шөптер)
I мерзім (асбұршақ + сұлы)
8 мамырға дейін
8 мамыр – 10 мамыр
II мерзім (сұлы + арпа + асбұршақ, судан шөбі + асбұршақ, тары + асбұршақ)
23 мамырға дейін
23 мамыр – 25 мамыр
III мерзім (асбұршақ + сұлы + арпа, судан шөбі + асбұршақ, сұлы + асбұршақ)
8 маусымға дейін
8 маусым – 10 маусым
IV мерзім (рапс, сұлы)
8 шілдеге дейін
8 шілде – 10 шілде
Көпжылдық шөптер:
I мерзім (жоңышқа, донник,
эспарцет, ешкішөп, мықын
бидайық шөп)
5 мамырға дейін
5 мамыр – 15 мамыр
II мерзім (жоңышқа, донник, эспарцет, ешкішөп, мықын бидайық шөп)
5 шілдеге дейін
5 шілде – 20 шілде
2
Жазықты дала, масақты дала аймағы
Орта ерте сортты жаздық жұмсақ бидай
28 мамырға дейін
28 мамыр – 5 маусым
Орта ерте пісетін жаздық жұмсақ бидай сорты
20 мамырға дейін

25 мая – 3 июня
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 20 мая
20 мая – 28 мая
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сорта
до 18 мая
18 мая – 25 мая
Яровая твердая пшеница
до 20 мая
20 мая – 25 мая
Ячмень – раннеспелые сорта
до 30 мая
30 мая – 5 июня
Ячмень – среднеспелые сорта
до 25 мая
25 мая – 3 июня
Овес
до 25 мая
25 мая – 30 мая
Гречиха
до 20 мая
20 мая – 25 мая
Просо
до 25 мая
25 мая – 30 мая
Нут
до 12 мая
12 мая – 17 мая
Горох
до 20 мая
20 мая – 27 мая
Соя
до 22 мая
22 мая – 25 мая
Чечевица
до 22 мая
22 мая – 28 мая
Рапс – посев по традиционному пару
до 12 мая
12 мая – 20 мая
Рапс – по минимальному и нулевому пару
до 18 мая
18 мая – 28 мая
Лен, горчица
до 15 мая
15 мая – 22 мая
Подсолнечник на маслосемена
до 15 мая
15 мая – 20 мая
Рыжик
до 20 мая
20 мая – 25 мая
Картофель
до 15 мая
15 мая – 30 мая
Кукуруза на силос
до 16 мая
16 мая – 20 мая
Озимая пшеница
до 25 августа
25 августа – 8 сентября
Озимая рожь
до 26 августа
26 августа – 10 сентября
Подсолнечник на силос
до 18 мая
18 мая – 24 мая
Озимая рожь (на зеленый корм)
до 10 августа
10 августа – 15 августа
Морковь
до 10 мая
10 мая – 20 мая
Лук (семена)
до 20 мая
10 мая – 20 мая
Свекла
до 25 мая
25 мая – 5 июня
Огурцы
до 16 мая
16 мая – 5 июня
Рассада капусты
до 25 мая
25 мая – 12 июня
Рассада томатов
до 28 мая
28 мая – 12 июня
Кукуруза на силос по зерновой технологии
до 16 мая
16 мая – 20 мая
Однолетние травы на зеленый корм (овес + горох, горох + овес + ячмень), сено (суданская трава, просо, могар, овес + вика) и сенаж (овес + ячмень + горох + пшеница, овес + горох, просо + горох)
до 5 июня
5 июня – 10 июня
Зеленый конвейер:
(однолетние травы)
I срок (горох + овес)
до 8 мая
8 мая – 10 мая
II срок (овес + ячмень + горох, суданская трава + горох, просо + горох)
до 23 мая
23 мая – 25 мая
III срок (горох + овес + ячмень, суданская трава + горох, овес + горох)
до 8 июня
8 июня – 10 июня
IV срок (рапс, овес)
до 8 июля
8 июля – 10 июля
Многолетние травы:
I срок (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
до 5 мая
5 мая – 15 мая
II срок (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
до 5 июля
5 июля – 20 июля
2
Степная равнинная, колочностеп-
ная зона
Яровая мягкая пшеница, среднеранние сорта
до 28 мая
28 мая – 5 июня
Яровая мягкая пшеница, среднеспелые сорта
до 20 мая