"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 31-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қыркүйекте N 2949 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109-баптарына, 111-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2497 тіркелген, аудандық «Мағжан жұлдызы» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда, аудандық «Вести» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. 1-тармақта:
1) тармақша және 2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3 385 863,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 425 974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 943,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 30 246,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 920 700,3 мың теңге»;
«2) шығындар – 3 412 824,2 мың теңге».
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мынадай көлемде ескерілсін:
1) 7 504,5 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы аясында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға ортақтаса қаржыландыруға (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген);
2) 52 518 мың теңге - ауылдық елді мекендердің сумен жабдықтау және су тарату жүйелерін дамытуға;
3) 1 304,4 мың теңге – Бәйтерек ауылындағы екі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға;
4) 3 613,4 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізуге;
5) 33 408 мың теңге – автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге;
6) 2 614 мың теңге – ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге».

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2014 года № 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 сентября 2014 года № 2949
В соответствии со статьями 104106109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы», (зарегистрировано в Реестрегосударственной регистрации нормативных правовых актов под № 2497, опубликовано: 24 января 2014 года в районной газете «Мағжан жұлдызы», 24 января 2014 года в районной газете «Вести») следующие изменения:
1. В пункте 1:
подпункт 1) и подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3 385 863,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 425 974,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8 943,6 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 246,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 920 700,3 тысячи тенге».
2) затраты – 3 412 824,2 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 7 504,5 тысяч тенге – на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»);
2) 52 518 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3) 1 304,4 тысячи тенге – на завершение строительства двух жилых домов в ауле Байтерек;
4) 3 613,4 тысячи тенге – на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
5) 33 408 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
6) 2 614 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района.».

Көрсетілген шешімге 15-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы             Б. Әміренова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                       Т. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 31-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 21-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
2014 жыл
мың теңге
Кірістер

Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               Б. Амренова
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               Т. Абильмажинов
Приложение № 1 к решению районного
маслихата от 22 сентября 2014 года № 31-1
Приложение № 1 к решению районного
маслихата от 23 декабря 2013 года № 21-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2014 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
2014
тыс. тенге
Доходы

21 385,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
346,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
825,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
305,0
2
Қорғаныс
8 642,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 642,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8242,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 058 919,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 151,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 151,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 053 768,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 555,0
003
Жалпы білім беру
1 817 675,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
13 435,0
006
Балаларға қосымша білім беру
29 779,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
67 749,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 368,0
5
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
95 928,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 279,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141 157,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 157,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 694,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29 790,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

21 385,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
346,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
825,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
305,0
2
Оборона
8 642,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 642,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 242,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 104,0
4
Образование
2 058 919,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 151,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 151,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 053 768,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 555,0
003
Общеобразовательное обучение
1 817 675,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 435,0
006
Дополнительное образование для детей
29 779,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
67 749,0
015
Ежемесячная выплата денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 368,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
95 928,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 279,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 157,0
5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 157,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 694,0
002
Программа занятости
29 790,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан