"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 33-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада N 2996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2497 тіркелген, аудандық «Мағжан Жұлдызы» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда, аудандық «Вести» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 382 769,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 390 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 642,8 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 054,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 917 606,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 409 730,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 602,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7 790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 187,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (- 33 562,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 33 562,8 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 7 790,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 187,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланудағы қалдықтары – 26 960,3 мың теңге.»;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
1) 4 410,2 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы аясында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға ортақтаса қаржыландыруға («Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген);

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19 ноября 2014 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2014 года № 2996
В соответствии со статьями 104106109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2497, опубликовано: 24 января 2014 года в районной газете «Мағжан Жұлдызы», 24 января 2014 года в районной газете «Вести»), следующие изменения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 382 769,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 390 467,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 642,8 тысячи тенге;
потуплениям от продажи основного капитала – 70 054,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 917 608,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 409 732,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 602,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 7 790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 187,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 33 562,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 33 562,8 тысяч тенге;
поступление займов – 7 790,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 187,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 960,3 тысячи тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«1) 4 410,2 тысячи тенге – на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»);

2) 52 518 мың теңге - ауылдық елді мекендердің сумен жабдықтау және су тарату жүйелерін дамытуға;
3) 1 304,4 мың теңге – Бәйтерек ауылындағы екі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға;
4) 3 613,4 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шаралар жүргізуге;
5) 33 408 мың теңге – автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге;
6) 2 614 мың теңге – ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге;
7) 1 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үйлерді жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;
8) 1 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайғастыру және (немесе) сатып алуға.»;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«11. Жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 50 мың теңге сомада бекітілсін.».
Көрсетілген шешімге 15-қосымшалар осы шешімге 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Б. Әміренова
Т. Әбілмәжінов

2) 52 518 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3) 1 304,4 тысячи тенге – на завершение строительства двух жилых домов в ауле Байтерек;
4) 3 613,4 тысячи тенге – на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
5) 33 408 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
6) 2 614 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района;
7) 1 тысяча тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
8) 1 тысяча тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 50 тысяч тенге.».
Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Б. Амренова
Т. Абильмажинов

1 120,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 492,8
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 492,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
473 537,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үйлерді жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайғастыру және (немесе) сатып алу
1,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472 133,9
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 401,1
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
151 257,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 674,7
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
32 674,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
79 174,8
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 851,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
20 005,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
50 091,8
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 227,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26 088,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 916,7
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 800,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 809,6
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
112,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
450,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 307,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 902,2
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 857,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

1 120,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 492,8
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 492,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
473 537,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инжененрно-коммуникационной инфраструктуры
1,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
472 133,9
072
Стротельство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 401,1
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
151 257,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 674,7
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
32 674,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
79 174,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 851,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
20 005,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
50 091,8
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 227,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26 088,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 916,7
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12 800,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 809,6
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
112,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
450,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 307,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 902,2
004
Капитальные расходы государственного органа
150,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 857,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

4 398,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12,2
008
Спорт объектілерін дамыту
12,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
85 011,8
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
75 264,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 958,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 800,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 618,2
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шаралар жүргізу
3 613,4
012
Ауыл шаруашылық жануарларын теңестіру бойынша іс-шаралар жүргізу
3 313,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 906,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
2 575,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 747,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 747,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 122,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 122,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 622,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамутыудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 500, 0
12
Көлiк және коммуникация
73 930,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 022,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 022,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 908,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58 908,0
13
Басқалар
37 312,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 972,8
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23 972,8
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6 556,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 398,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12,2
008
Развитие объектов спорта
12,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85 011,8
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
75 264,8
001
Услуги по реализации государственой политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17 958,7
003
Капитальные расходы государственного органа
480,0
007
Организация отлова и уничтожениея бродячих собак и кошек
1 800,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и утичтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 618,2
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 613,4
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 313,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 906,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 575,5
463
Отдел земельных отношений района ( города областного значения)
9 747,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 747,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 122,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 122,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 622,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 500,0
12
Транспорт и коммуникации
73 930,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 022,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
15 022,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 908,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58 908,0
13
Прочие
37 312,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 972,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы " Развитие регионов"
23 972,8
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6 556,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности