Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі N 30/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде N 2690 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 29 қаңтардағы N 17 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 29.01.2015 N 17 хаты).
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы (2014 жылғы 7 ақпандағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 тіркелген) № 24/1 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 12 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1961280,3 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 276773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11805 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 22282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1650420,3 мың теңге;
2) шығыстар – 2008618,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6365 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10386 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4021 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -53702,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53702,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 10386 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4021 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47337,9 мың теңге.";
7-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) 50585 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;";
келесі мазмұндағы 4), 5), 6) тармақшаларымен толықтырылсын:
"4) 6212,1 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
5) 291,2 мың теңге – 18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 24/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2014 года N 30/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2014 года N 2690. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года N 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2015 N 17).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 23 декабря 2013 года № 24/1 (опубликовано 7 февраля 2014 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2486), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1961280,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 276773 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11805 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22282 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1650420,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2008618,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6365 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4021 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53702,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53702,9 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 10386 тысяч тенге;
погашение займов – 4021 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47337,9 тысяч тенге.";
в пункте 7:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) 50585 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;";
дополнить подпунктами 4), 5), 6) следующего содержания:
"4) 6212,1 тысяча тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) 291,2 тысячи тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;

71988,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2850
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45359,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
23891,7
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
20720,4
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алу және жастарға арналған жатақханаларды салу, сатып алу, салып бітіру
747,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3550
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3550
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1880
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1880
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13349
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7716
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
800
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
60
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4773
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
105172
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
31577
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
31577
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
17623
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
17623
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7928
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4638
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
30
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
260
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

71988,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2850
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45359,6
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
23891,7
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20720,4
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобритение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020";
747,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3550
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3550
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1880
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1880
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13349
008
Освещение улиц населенных пунктов
7716
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
800
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
60
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4773
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
105172
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31577
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
31577
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
17623
003
Поддержка культурно-досуговой работы
17623
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4638
004
Капитальные расходы государственного органа
30
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
260
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)