"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2013 жылдың 28 қарашасындағы № 22/4 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы № 33/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде N 2875 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 10/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 19.09.2023 № 10/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының маслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2013 жылғы 28 қарашасындағы (2014 жылғы 24 қаңтардағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2469 тіркелген) № 22/4 шешіміне келесі өзгерту енгізілсін:
нұсқалған шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Т. Әлжанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
КЕЛІСІЛДІ
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Белое ауылдық
округінің әкімі
Б. Қасенова
2014 жыл 26 маусым
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 33/10 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2013 жылғы 28 қарашасындағы
№ 22/4 шешіміне 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы туралы
Елді мекеннің атауы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің Чистое ауылының тұрғындарына
18
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің Коваль ауылының тұрғындарына
3
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің Щучье ауылының тұрғындарына
11
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің Белое ауылының тұрғындарына
50
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Белое ауылдық округінің Сливное ауылының тұрғындарына
3

О внесении изменения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2013 года № 22/4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 июня 2014 года N 33/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июля 2014 года N 2875. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2023 года № 10/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо Казахстанской области от 19.09.2023 № 10/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 28 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 ноября 2013 года № 22/4 (опубликовано 31 января 2014 года в районных газетах "Солтүстік жүлдызы", "Знамя труда", зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актах под № 2469), следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Т. Альжанов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
СОГЛАСОВАНО
Аким Беловского
сельского округа
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Б. Касенова
26 июня 2014 года
приложение
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 26 июня 2014 года № 33/10
приложение 2
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 28 ноября 2013 года № 22/4
Количественный состав представителей жителей сел Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области (человек)
Для жителей села Чистое Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
18
Для жителей села Коваль Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
3
Для жителей села Щучье Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
11
Для жителей села Белое Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
50
Для жителей села Сливное Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
3