Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жай беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы N 435 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қыркүйекте N 2931 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 656 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 24.12.2014 N 656 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық үміткерлерге сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін 2-қосымшаға сәйкес шартты негізде үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Салтықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
Ю. Солунина
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № 435 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарына барлық үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі
р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Тайынша қаласы
Аудандық мәдениет үй ғимаратының алдындағы ақпараттық стенд
2.
Тайынша қаласы
Тайынша қаласы орталық аландағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 тамыздағы № 435 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық үміткерлердің сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай
р/с №
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізу үшін үй-жай
1.
Тайынша қаласы
Аудандық мәдениет үй

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2014 года N 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 сентября 2014 года N 2931. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 656
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2014 N 656.
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тайыншинской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан, согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
С. Салтыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Тайыншинской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
Ю. Солунина
Приложение 1
к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2014 года № 435
СПИСОК
мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Тайынша
Информационный стенд у здания районного дома культуры
2
Город Тайынша
Информационный стенд на центральной площади города Тайынша
Приложение 2
к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2014 года № 435
Помещение для проведения встреч с выборщиками всеми кандидатами в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещение для проведения встреч
1.
город Тайынша
Районный дом культуры