"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 242 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда N 3017 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 2 ақпандағы N 12.2.6-18/23 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихаты аппаратының 02.02.2015 N 12.2.6-18/23 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 149 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 21 қаңтарда № 2499 болып тіркелген, "Тайынша Таңы" 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5 аудандық газетінде, "Тайыншинские вести" 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5 аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті (әрі қарай аудандық бюджет) тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4919088,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 683077 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17130,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 159695 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4059185,6 мың теңге;
2) шығындар – 4955982,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 11312,6 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12982 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1669,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 768 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 768 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 48975 мың теңге.
займдардың түсімі – 12982 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 149 "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2014 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 декабря 2014 года № 3017. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 2 февраля 2015 года N 12.2.6-18/23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 02.02.2015 N 12.2.6-18/23).
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О бюджете Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2014 - 2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 149 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 2499 от 21 января 2014 года, опубликовано в районной газете от 7 февраля 2014 года "Тайынша таңы" № 5, в районной газете от 7 февраля 2014 года "Тайыншинские вести" № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2014-2016 (далее бюджет района) годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы– 4919088, 3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 683077 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17130,7 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 159695 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4059185,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4955982,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11312,6 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 12982 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1669, 4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 768 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 768 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит)       бюджета - - 48975 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 48975 тысяч тенге;
поступление займов - 12982 тысяч тенге;

займдарды өтеу – 1669,4 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдығы – 37662,4 мың теңге.";
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде есепке алынсын:
1) 10974,2 мың теңге сомасында "Қазақстан Республикасының 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 10974,2 мың теңге;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 75121 мың теңге;
3) үш деңгейлік жүйе бойынша біліктіліктерін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтеруге - 25504 мың теңге;
4) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 166788 мың теңге;
5) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 104264 мың теңге;
6) тұрғын үйді жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 181254 мың теңге;
7) сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесін дамытуға - 700000 мың теңге;
8) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 5691,1 мың теңге;
9) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеміне – 315,8 мың теңге;
10) мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сонымен қатар жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық жалақыларына еңбектің ерекше жағдайы үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеміне - 121123,2 мың теңге.";
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер есептелсін, оның ішінде:
1) сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесін дамытуға - 69878 мың теңге;
2) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға – 15791 мың теңге;
3) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 17226,7 мың теңге;
4) тұрғын үйді жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 99002 мың теңге;
5) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 7209,9 мың теңге;

погашение займов - 1669, 4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37662, 4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть целевые трансферты из республиканского бюджета на 2014 год в следующих размерах:
1) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011- 2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 "Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 - 2020 годы" в сумме 10974, 2 тысяч тенге, в том числе:
10974, 2 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
2) 75121 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3) 25504 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 166788 тысяч тенге;
5) 104264 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) 181254 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
7) на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 700000 тысяч тенге;
8) на выплату государственной адресной социальной помощи - 5691, 1 тысяч тенге;
9) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет - 315, 8 тысяч тенге;
10) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 121123, 2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете района на 2014 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 69878 тысяч тенге;
2) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020" - 15791 тысяч тенге;
3) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах- 17226,7 тысяч тенге;
4) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья - 99002 тысяч тенге;
5) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 7209, 9 тысяч тенге;

6) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге - 3633,7 мың теңге;
7) "Арман" денсаулық нығайту орталығы" Коммуналдық Мемлекеттіқ Мекемесін ұстауға - 11521 мың теңге;
8) оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдар сатып алуға – 2000 мың теңге;
9) "Тайынша-Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық қорын ұлғайтуға - 768 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
XXХII сессиясының төрағасы
Н. Қошқарбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ. Шәріпов

6) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных - 3633,7 тысяч тенге;
7) на содержание Коммунального Государственного Учреждения "Оздоровительный центр "Арман" - 11521 тысяч тенге;
8) на приобретение учебников и учебно - методических пособий - 2000 тысяч тенге;
9) на увеличение уставного капитала Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Тайынша Жылу" - 768 тысяч тенге.".
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХXII сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Н. Кошкарбаев
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

11785
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі
793,5
017
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
70
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
46,1
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
769878
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9291
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9291
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
611278,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
312227
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
112013,9
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
184993
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1044,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
140423
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты
18482
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
18482
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
76949
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8227
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
17341,1
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
49882,9
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1498
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23923,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7305
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11534
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5084,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13690,5
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8135
006
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
246
007
Әр түрлі спорт түрлері бойынша (аудан, облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

11785
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
793,5
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
70
028
Развитие коммунального хозяйства
46,1
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
769878
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4500
464
Отдел образования района (города областного значения)
9291
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9291
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
611278,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
312227
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
112013,9
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
184993
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
1044,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
140423
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18482
006
Поддержка культурно- досуговой работы на местном уровне
18482
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
76949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8227
003
Поддержка культурно- досуговой работы
17341,1
006
Функционирование районных (городских) библиотек
49882,9
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1498
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23923,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7305
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11534
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5084,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13690,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8135
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
246
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

5309,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7378,1
011
Мәдениет объектілерін дамыту
7378,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116533,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10026,7
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9926,7
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
106506,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19784,4
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
710,6
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6750
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3633,7
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
500
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71618
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2510,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16935,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16935,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8088,1
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8847
12
Көлік және коммуникация
24384,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20870
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20870
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3514,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
214,5
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
580,8
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2719,2
13
Басқалар
53793
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң аппараты

5309,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7378,1
011
Развитие объектов культуры
7378,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116533,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10026,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9926,7
007
Капитальные расходы государственного органа
100
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
106506,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
19784,4
006
Организация санитарного убоя больных животных
1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
710,6
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6750
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3633,7
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71618
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2510,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16935,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16935,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8088,1
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8847
12
Транспорт и коммуникации
24384,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20870
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
20870
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3514,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
214,5
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
580,8
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2719,2
13
Прочие
53793
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа