2015 жылы Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 667 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда N 3056 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппаратының 2016 жылғы 5 қаңтардағы N 12.1.7-1/02 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппаратының 5.01.2016 N 12.1.7-1/02 хаты).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына, 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыс түрлері мен көлемінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұранысы мен ұсынысы анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 330 жұмыс орны, жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 330 жұмыс орны.
4. Қоғамдық жұмыстарда жұмыспен қамтылған жұмысшылар еңбекақысының төлемі, "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңына сәйкес, минималды еңбекақысының мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
5. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, ұзақтығы 1 сағат түскі үзіліспен анықталады, еңбек жағдайларына сүйене отырып, жұмысшылар мен жұмыс берушінің арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады.
Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, қоғамдық жұмыстарды жүргізуге аудан бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.

Об организации общественных работ в Тайыншинском районе в 2015 году
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 667. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 января 2015 года № 3056. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 января 2016 года N 12.1.7-1/02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5.01.2016 N 12.1.7-1/02).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2015 год.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест,
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 330 рабочих мест.
4. Оплату труда работников, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы".
5. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.
6. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің орынбасары Құсайынов Азамат Күшқайратұлына жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
С. Салтықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүістік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Тайынша ауданының әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ю. Кочелабова
2014 жыл 29 желтоқсан
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысының
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Тайынша ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р. Аңбаев
2014 жыл 29 желтоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының
мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар
басқармасының "Тайынша аудандық мұрағаты"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
Д. Тастемірова
2014 жыл 29 желтоқсан
Солтүістік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық сотының төрағасы
Т. Жәкенов
2014 жыл 29 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс Министрлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Т. Тұрабай
2014 жыл 29 желтоқсан
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің
"Тайынша ауданының сот орындаушылар
аумақтық бөлімі" филиалының басшысы
К. Жақыпов
2014 жыл 29 желтоқсан

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Кусаинова Азамата Кушкайратовича.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Салтыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление юстиции
Тайыншинского района Департамента
юстиции Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Ю. Кочелабова
29 декабря 2014 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Тайыншинскому району
Департамента государственных доходов
по Северо-Казахстанской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р. Анбаев
29 декабря 2014 года
Директор коммунального
государственного учреждения
"Тайыншинский районный архив"
управления культуры, архивов и документации
Северо - Казахстанской области
акимата Северо - Казахстанской области
Д. Тастемирова
29 декабря 2014 года
Председатель
Тайыншинского районного суда
Северо - Казахстанской области
Т. Жакенов
29 декабря 2014 года
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
Т. Турабай
29 декабря 2014 года
Руководитель филиала
"Территориальный отдел судебных
исполнителей Тайыншинского района"
Республиканского государственного
учреждения "Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
К. Жакупов
29 декабря 2014 года

Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 667 қаулысымен бекітілген
2015 жылға ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орындарының саңы
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 12 - километр көшелерді жинау, ағаштарды кесу
6
Үй шаруашылығының санағына көмек көрсету
532 аулаға бару
2
Мемлекеттік мекемелерінде құжаттарды өндеу мен сақтауға дайындауға көмек көрсету
50 істі сақтауға құжаттарды дайындау
2
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Утвержден постановлением акимата Тайыншинского района от 29 декабря 2014 года № 667
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2015 год
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 12 километров, подрезка деревьев
6
Помощь в переписи домашнего подсобного хозяйства
Обход 532 дворов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 50 дел
2
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

Күн сайын 12 километр көшелерді жинау, 50 ағашты егу
6
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
400 ауларға бару
2
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді көгаландыру, 400 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
2
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Ауылдық округ әкімі аппартының ғимараты –64 шаршы метр
2
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
450 аулаға бару
2
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 20 километр көшелерді жинау, 35 ағаштарды отырғызу
7
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большеизюм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
20000 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, 5000 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
3
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 16 километр көшелерді жинау, 175 ағашты егу
6
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
656 аулаға бару
2
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселелері жөне 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 30 іс
4
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 10 километр көшелерді жинау, 150 ағашты кесу, алаңы 29000 шаршы метр қоқыс орнын тазалау
8
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
80 аулаға бару
4
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу. Қардан жасалған бейнелерді жасау және жасау үшін жәшіктерге қар салу – 6 дана. Өлшемі 19 см-дан 25 сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын
салу
7
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
5
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Ежедневная уборка улиц 12 километров, посадка деревьев – 50 шт.
5
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 400 дворов
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 400 квадратных метров
2
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 64 квадратных метров
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 450 дворов
2
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 20 километров, посадка деревьев – 35 шт.
7
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Большеизюмовского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 20000 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 5000 квадратных метров
3
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 16 километров, подрезка 175 деревьев
6
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 656 дворов
2
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 30 дел
4
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 10 километров, подрезка 150 деревьев, очистка территории от мусора площадью 29000 квадратных метров
8
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 80 дворов
4
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 6 штук. Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 5000
штук размером 19 на 25 сантиметров
7
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
5
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

Күн сайын 8 километр көшелерді жинау, 130 ағашты кесу
6
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
60 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 шаршы метр-қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру, 1700 шаршы метр –зираттарды абаттандыру
4
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
717 аулаға бару
4
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 2 километр көшелерді жинау, 100 ағашты кесу
4
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
630 аулаға бару
1
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 12,5 километр көшелерді жинау, 1000 ағашты кесу
15
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
6000 іс құжаттарды сақтауға дайындау
2
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
1006 аулаға бару
6
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу. Қардан жасалған бейнелерді жасау және жасау үшін жәшіктерге қар салу – 8 дана. өлшемі 19 см-дан 25сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын
салу
3
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 10 километр көшелерді жинау, ағашты кесу
4
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Киров ауылдық клубының ғимараты –1152,6 шаршы метр
4
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
470 аулаға бару
1
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Ежедневная уборка улиц 8 километров, подрезка 130 деревьев
6
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 60 дел
1
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ - 1700 квадратных метров
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 717 дворов
4
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 2 километра, подрезка 100 деревьев
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 630 дворов
1
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
1
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 12,5 километров, подрезка 1000 деревьев
15
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 6000 дел
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 1006 дворов
6
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 8 штук. Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 5000
штук размером 19 на 25 сантиметров
3
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 10 километров, подрезка деревьев
4
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание сельского клуба с. Кирово – 1152,6 квадратных метров
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 470 дворов
1
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

27 километр көшелерді жинау, 180 ағашты кесу
10
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
669 аулаға бару
2
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
1000 ш. метр-қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру
2
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
60 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Мәдениет үйінің ғимараты – 984,8 шаршы метр
5
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу. Қардан жасалған бейнелерді жасау және жасау үшін жәшіктерге қар салу – 4 дана. Өлшемі 19 см-дан 25сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын
салу
4
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
266 аулаға бару
3
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
20 километр көшелерді жинау, 330 ағашты кесу және ақтау
6
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Мироновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
264 аулаға бару
2
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
8 километр, 80 ағашты кесу
4
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
1000 ш. метр-қоқыс жинайтын жерлерді абаттандыру
2
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Виноградовка с. кітапхана ғимараты – 100 шаршы метр
2
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
483 аулаға бару
1
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
20 километр көшелерді жинау, 150 ағашты кесу
4
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Ауылдық округ әкімі аппартының ғимараты – 57 шаршы метр
2
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Ежедневная уборка улиц 27 километров, подрезка 180 деревьев
10
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 669 дворов
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство 1000 квадратных метров
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 60 дел
1
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание дома культуры – 984,8 квадратных метров
5
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 4 штук. Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 5000
штук размером 19 на 25 сантиметров
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 266 дворов
3
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 20 километров, подрезка и побелка 330 деревьев
6
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Мироновского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 264 дворов
2
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 8 километров, подрезка 80 деревьев
4
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 1000 квадратных метров
2
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание библиотеки с. Виноградовка 100 квадратных метров
2
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 483 дворов
1
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
20 километров, подрезка 150 деревьев
4
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 57 квадратных метров
2
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

Күн сайын 15 километр көшелерді жинау, 100 ағашты кесу
6
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, сондай –ақ, қала және аудан әкімдерінің коммуналдық меншігіндегі кәсіпорындар мен әлеуметтік – тұрмұстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындауға көмек көрсету
20 куб метр отынды, 45 тонна көмір дайындау
2
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 10 километр көшелерді жинау, 40 ағашты кесу
2
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
400 бет құжаттарды сақтауға дайындау
1
16
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Ауылдық округ әкімі аппартының ғимараты – 211 шаршы метр
3
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
10 километр көшелерді жинау, 150 ағашты кесу
7
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 шаршы метр қоқыс жинау орындарда қоқысты жинау, 1700 шаршы метр зиратты абаттандыру
2
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
100 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу. Қардан жасалған бейнелерді жасау және жасау үшін жәшіктерге қар салу – 4 дана.
өлшемі 19 см-дан 25сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын
салу
2
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, сондай –ақ, қала және аудан әкімдерінің коммуналдық меншігіндегі кәсіпорындар мен әлеуметтік – тұрмұстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындауға көмек көрсету
15 куб метр отынды, дайындау
3
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
774 аулаға бару
2
17
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселелері жөне 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 300 іс
1
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
229 аулаға бару
6
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау

Ежедневная уборка улиц 15 километров, подрезка 100 деревьев
6
Оказание помощи в заготовке дров и кормов, помощь в доставке и загрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкульбыта города и районов
45 тонн угля, заготовка дров 20 кубических метров
2
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 10 километров, подрезка 40 деревьев
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 400 листов
1
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 211 квадратных метров
3
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 10 километров, подрезка 150 деревьев
7
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, Благоустройство кладбищ – 1700 квадратных метров
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 100 дел
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 4 штук. Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 5000
штук размером 19 на 25 сантиметров
2
Оказание помощи в заготовке дров и кормов, помощь в доставке и загрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкульбыта города и районов
Заготовка дров – 15 кубических метров
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 774 двора
2
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 300 дел
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 229 дворов
6
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха

Күн сайын 12 километр көшелерді жинау, 250 ағашты кесу
10
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
1100 бет, 100 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Ауылдық округ әкімі аппартының ғимараты – 110 шаршы метр
1
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу. Қардан жасалған бейнелерді жасау және жасау үшін жәшіктерге қар салу – 4 дана.Өлшемі 19 см-дан 25сантиметрге дейін 5000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын
салу
3
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 шаршы метр қоқыс жинау орындарда қоқысты жинау, 1700 шаршы метр зираттыабаттандыру
3
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, сондай –ақ, қала және аудан әкімдерінің коммуналдық меншігіндегі кәсіпорындар мен әлеуметтік – тұрмұстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындауға көмек көрсету
10 куб метр отындарды дайындау,
4
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі"
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 40 километр көшелерді жинау, ағашты кесу
3
Үй шаруашылығының санағына жөне шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
815 аулаға бару
4
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
45000 шаршы метр қоқыс жинау орындарда қоқысты жинау, 60000 шаршы метр зиратты абаттандыру
8
19
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
Күн сайын 47,6 километр көшелерді жинау, 360 ағашты кесу гүлзарлар егу, орман пакрі шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
50
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуды қосалқы жұмыстарды да атқару
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу. Қардан жасалған бейнелерді жасау және жасау үшін жәшіктерге қар салу – 20 дана.Өлшемі 19 см-дан 25сантиметрге дейін 10000 мұз кірпіштерден мұз қалашықтарын
салу
3
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
34486 бет құжаттарды сақтауға дайындау
6
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемсі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
30000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
7
21
"Қазақстан Республикасың Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінің Тайынша ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
3000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
3
22
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы "Тайынша аудандық мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
300 іс құжаттарды сақтауға дайындау
2
23
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесі
есепік -әскери құжаттар тексерісіне көмек көрсету
3686 аулаға бару
4
24
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық соты
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
5000 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
Аумақты абаттандыру, ағаштар отырғызу, гүлзарлар егу, орман алқабы шаруашылығының, демалыс аймақтарының дамуын сақтау
300 шаршы метр аумағанды жинау, ағашты егу
1
25
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысының мемлекеттік кірістер
Департаментінің Тайынша ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
200 іс құжаттарды сақтауға дайындау
1
26
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің "Тайынша
ауданының сот орындаушылар аумақтық бөлімі"
филиалы
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, сақтауға дайындауға көмек көрсету
3000 іс құжаттарды сақтауға дайындау
3

Ежедневная уборка улиц 12 километров, подрезка 250 деревьев
10
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 100 дел, 1100 листов
1
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 110 квадратных метров
1
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 8 штук. Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 5000
штук размером 19 на 25 сантиметров
3
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ – 1700 квадратных метров
3
Оказание помощи в заготовке дров и кормов, помощь в доставке и загрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкульбыта города и районов
Заготовка дров – 10 кубических метров
4
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 40 километров, подрезка деревьев
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 815 дворов
4
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок – 45000 квадратных метров, благоустройство кладбищ – 60000 квадратных метров
3
19
Государственное учреждение "Аппарат акима города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников, сохранение развития лесопаркового хозяйства, зон отдыха
Ежедневная уборка улиц 47,6 километров, подрезка 360 деревьев, разбивка цветников, развития лесопаркового хозяйства, зоны отдыха
50
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Оказание помощи в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств и мероприятий, посвященных государствен-
ным праздникам. Изготовление и засыпка снегом ящиков для снежных фигурок – 20 штук. Строительство ледовых городков
из ледовых
кирпичей – 10000 штук размером 19 на 25 сантиметров
7
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 34486 листов
6
20
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо – Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 30000 листов
7
21
Государственное учреждение "Управление юстиции Тайыншинского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 3000 листов
3
22
Коммунальное государственное учреждение "Тайыншинский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо – Казахстанской области акимата Северо – Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 300 дел
2
23
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Тайыншинского района Северо – Казахстанской области Министерства обороны Республики Казахстан"
Оказание помощи в проверке учетно – воинских документов
Обход 3686 дворов
4
24
Тайыншинский районный суд Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 5000 дел
1
Благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников
Ежедневная уборка территории 300 квадратных метров, подрезка деревьев
1
25
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по Тайыншинскому району Департамента
государственных доходов по Северо-Казахстанской
области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 200 дел
1
26
Филиал
"Территориальный отдел судебных исполнителей
Тайыншинского района" Республиканского
государственного учреждения "Департамент
юстиции Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 3000 дел
3