"2014-2016 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы N 27/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 шілдеде N 2869 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 05.01.2015 N 13.2.1.25/4 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 05.01.2015 N 13.2.1.25/4 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес, Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» Тимирязев аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 21/1 (2014 жылғы 20 қаңтардағы 2495 нөмірмен нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2014 жылғы 27 қаңтардағы «Көтерілген тың» аудандық газетінде, 2014 жылғы 27 қаңтардағы «Нива» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. Сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 566 831,9 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 213 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 330 831,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 578 629,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 15 025,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 20 772 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 5 746,4 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит (профицит) - -26 823,1 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 26 823,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 20 772 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 746,4 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 11 797,5 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«10. 2014 жылға аудандық бюджетте 23 626 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер келесі мөлшерде алдын ала қарастырылсын:
1) 7 703 мың теңге – Тимирязев ауданының Хмельницкое селосындағы су өткізу желілерінің реконструкциялауға;
2) 2 000 мың теңге – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде Тимирязев селосындағы көшелерді ағымдағы жөндеуді бірлесіп қаржыландыруға;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 июня 2014 года № 27/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2014 года № 2869. Утратило силу (письмо маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 13.2.1.25/4)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 13.2.1.25/4).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 21/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2495 от 20 января 2014 года, опубликовано 27 января 2014 года в районной газете «Көтерілген тың», 27 января 2014 года в районной газете «Нива»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 566 831,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 213 650 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 330 831,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1 578 629,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 025,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 772 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 746,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 823,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 26 823,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20 772 тысяч тенге;
погашение займов – 5 746,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11797,5 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 23 626 тыс. тенге в следующих размерах:
1) 7 703 тыс.тенге – на реконструкцию разводящих сетей в село Хмельницкое Тимирязевского района;
2) 2 000 тыс.тенге – на софинансирование текущего ремонта улиц села Тимирязево в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденный постановлением Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636.

3) 812 мың теңге – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде С. Мұқанов атындағы Тимирязев мектеп-гимназиясының ғимаратын күрделі жөндеуді бірлесіп қаржыландыруға;
4) 4 720 мың теңге – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде Ленинский мектебінің ғимаратына күрделі жөндеу жұмыстарына;
5) 6 158 мың теңге – Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында су қысымды ғимараттар алаңында су қысымды мұнарасын ауыстырумен торабын қайта жаңартуға;
6) 2 233 мың теңге – ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге.»;
11-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«11. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 150,7 мың теңге сомасында бекітілсінсін.»;
17-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«17. 2014 жылға жергілікті атқарушы орган қарызының лимиті 5746,4 мың теңге сомасына белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 1510-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХVІІ сессиясының
төрағасы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Жүкеев
С. Мұстафин
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 27/4 мәслихат шешіміне
1-қосымша
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 21/1 мәслихат шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

3) 812 тыс.тенге – на софинансирование капитального ремонта здания Тимирязевской общеобразовательной школы-гимназии имени С.Муканова в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденный постановлением Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636;
4) 4 720 тыс.тенге – на капитальный ремонт здания Ленинской школы в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденный постановлением Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636;
5) 6 158 тыс.тенге – на реконструкцию сетей с заменой водонапорной башни на площадке водонапорных сооружений в село Тимирязево Тимирязевского района;
6) 2 233 тыс.тенге – на проведение ветеринарных мероприятий .»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 150, 7 тысяч тенге.»;
пункт 17 изложить в следующей редакции:
«17. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 5746, 4 тыс. тенге.».
Приложения 1510 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXVII сессии
районного маслихата
Секретарь
районного маслихата
С. Жукеев
С. Мустафин
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 июня 2014 года № 27/4
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2013 года № 21/1
Бюджет Тимирязевского района на 2014 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс.тенге
I. Доходы

7 751
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 768
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
140
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 843
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48 622
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 370
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 270
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
42 252
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылық және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 930
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
200
007
Қаңғырып жүрген иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
803
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
135
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2 233
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18498
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларын іске асыру
4453
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 804
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 804
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4804
12
Көлiк және коммуникация
12 838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 433
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 433
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 405
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10 405
13
Басқалар
23 312,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 503
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5 503
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 555
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4768
004
Капитальные расходы государственного органа
140
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2843
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48 622
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 370
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6270
007
Капитальные расходы государственного органа
100
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42 252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 930
006
Организация санитарного убоя больных животных
200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
803
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
135
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2233
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18498
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4453
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 804
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 804
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
4804
12
Транспорт и коммуникации
12 838
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 433
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 433
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 405
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
10 405
13
Прочие
23 312,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 503
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
5 503
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог