Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Докучаев ауылдық округі әкіміне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудындық әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 334 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда N 2971 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 22.12.2014 N 409 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 22.12.2014 N 409 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Докучаев ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын ретінде: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Жеңіс көшесі, № 11-үй мекен-жайы бойынша аудандық Мәдениет үйінің алдындағы алаңда орналасқан стенд анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Докучаев ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттар таңдаушылармен кездесу өткізу үшін келісім-шарт негізінде Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Жеңіс көшесі, № 11-үй мекен-жайы бойынша орналасқан орталық аудандық кітапхана оқу залының үй-жайы берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.С. Жүсіповке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 4 қарашадан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
2014 жылғы 20 қазандағы
Е. Базарханов
Ж. Мәкенова

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 октября 2014 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 октября 2014 года № 2971. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 22.12.2014 N 409
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 22.12.2014 N 409.
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тимирязевской районной избирательной комиссией (по согласованию) местом для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области стенд на площади перед районным Домом культуры по адресу: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Женис, дом № 11.
2. Предоставить на договорной основе для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области помещение читального зала центральной районной библиотеки, расположенной по адресу: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Женис, дом № 11.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Жусупова А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 4 ноября 2014 года.
Аким района
СОГЛАСОВАНО
председатель
Тимирязевской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
20 октября 2014 года
Е. Базарханов
Ж. Макенова